Skocz do zawartości

Ostatnie 14 dni


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, jest juz dzien przed, a jak jest u was w tym okresie juz typowo swiateczno-sylwestrowym, gdzie konczy sie okres szkoly a zaczynaja sie swieta i upragniony sylwester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co miałęm dwa tygodnie zwolnienia , ten tydzień muszę sobię dać po... , by być zmęczony i być zadowolonym z tej przerwy ponieważ będę miał po czym odpocząć smile.gif

 

A sylwestrowy dzień to mi się śni i marzy jak idę spać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co miałęm dwa tygodnie zwolnienia , ten tydzień muszę sobię dać po... , by być zmęczony i być zadowolonym z tej przerwy ponieważ będę miał po czym odpocząć smile.gif

 

A sylwestrowy dzień to mi się śni i marzy jak idę spać ;P

 

Tak jak mi :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście już koszmar senny? - ten, że jest Sylwestrowy wieczór, a wy nic nie macie? Żadnych fajerwerków? Bo mnie się to śniło już chyba pięć razy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee mi ja miałem koszmar , że miałem z 5 achilesów i innych dobrych kostek :fireworks:/>/> :fireworks:/>/> :fireworks:/>/> :xmas_w00t:/>/> :xmas_w00t:/>/> :xmas_w00t:/>/> :fireworks:/>/> :fireworks:/>/> :fireworks:/>/> :fireworks:/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślę o sylwestrze całymi dniami i nocami nie mogę się doczekać tego dnia :)/>/>/> ale przed nami święta czas odpoczynku i tzn skupienia przed sylwestrowym szaleństwem który nas czeka już za 15dni :)/>/>/> :xmas_biggrin:/>/>/> chce te 2 tygodnie jakoś tak mile przeżyć to ten "dobry" czas jest tylko raz w roku w Grudniu. BĘDZIE BĘDZIE ZABAWA BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!

 

 

sylwestrowe szaleństwo zacznie się już za 12/13 dni :f_a:/>/> :fireworks:/>/> :f_a:/>/>

 

 

 

 

endriu123457 :f_a:/>/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślę o sylwestrze całymi dniami i nocami nie mogę się doczekać tego dnia :)/>/>/>/> ale przed nami święta czas odpoczynku i tzn skupienia przed sylwestrowym szaleństwem który nas czeka już za 15dni :)/>/>/>/> :xmas_biggrin:/>/>/>/> chce te 2 tygodnie jakoś tak mile przeżyć to ten "dobry" czas jest tylko raz w roku w Grudniu. BĘDZIE BĘDZIE ZABAWA BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!

 

 

sylwestrowe szaleństwo zacznie się już za 12/13 dni :f_a:/>/>/> :fireworks:/>/>/> :f_a:/>/>/>

 

 

 

 

endriu123457 :f_a:/>/>/>/>

Andrzeju za dużo strzelania, to już 2 tygodnie a ja nie wiem co będe strzelał ? Serio ?

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście już koszmar senny? - ten, że jest Sylwestrowy wieczór, a wy nic nie macie? Żadnych fajerwerków? Bo mnie się to śniło już chyba pięć razy :(/>

Ja tak miałem ale tylko raz na szczęście ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen o sylwestrze bez fajerwerek miałem w tym roku w okolicach września. Nie był miły, ale powoli staje się rzeczywistością. Może nie, że kompletny brak, ale jednak będzie on inny od pozostałych jakie były w latach ubiegłych. Niemniej jednak bardzo się na niego cieszę. A nowy rok i wizja całego dnia spokoju dodatkowo mnie raduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

tak na początku grudnia zaczynam myśleć o fajerwerkach :fireworks:/>/> :fireworks:/>/> Miałem sen że godzinę przed sylwestrem biegłem po fajerwerki ale nic nie było :xmas_sad:/>/> :xmas_sad:/>/> :xmas_sad:/>/> :xmas_sad:/>/> Na szczęście zawsze jestem przygotowany już przed wigilią :christmascool:/>/> :christmascool:/>/> :fireworks:/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na początku grudnia zaczynam myśleć o fajerwerkach :fireworks:/>/>/>/> :fireworks:/>/>/>/> Miałem sen że godzinę przed sylwestrem biegłem po fajerwerki ale nic nie było :xmas_sad:/>/>/>/> :xmas_sad:/>/>/>/> :xmas_sad:/>/>/>/> :xmas_sad:/>/>/>/> Na szczęście zawsze jestem przygotowany już przed wigilią :christmascool:/>/>/>/> :christmascool:/>/>/>/> :fireworks:/>/>/>/>

Chyba każdy z nas miał kiedyś taki sen :D/> W tym roku śniło mi się już dwa razy./> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...