Skocz do zawartości
  • 0

drobne pytanko


mlody712

Pytanie

Witam mam prosbe czy ktos mogl by mi ulozyc drugom czesc stuffu do kwoty 80 zl nie wliczjac wysylki chcial bym by stuff mial w sobie glownie wyrzutnie rakiety karabinek jakas fontanne i jakis artykul ruzny zakupy chce dokonac na sklepbigfun.pl

Edytowane przez Cooli
rence opadajął ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Twój koszyk

Zdjęcie Nazwa produktu Suma

 

» KIWI

 

Symbol: P7200(KO)

Ilość:

 

Usuń:

 

8,00 zł

 

» NOC NA RYNKU

 

Symbol: SBBS-13 (S)

Ilość:

 

Usuń:

 

9,99 zł

 

» Red peony

 

Symbol: TXB462(T)

Ilość:

 

Usuń:

 

10,23 zł

 

» Fontanny

 

Symbol: JF02(J)

Ilość:

 

Usuń:

 

4,99 zł

 

» BZYK

 

Symbol: CF6036

Ilość:

 

Usuń:

 

1,99 zł

 

» Kamikadze

 

Symbol: JM02N(J)

Ilość:

 

Usuń:

 

3,99 zł

 

» Cyrkoblitz

 

Symbol: P7025(KO)

Ilość:

 

Usuń:

 

5,99 zł

 

» PLANET

 

Symbol: M29(J)

Ilość:

 

Usuń:

 

10,49 zł

 

» EXPLOSIVE V 100 STRZAŁÓW

 

Symbol: JC100(J)

Ilość:

 

Usuń:

 

2,49 zł

 

» Petarda lontowa JC05

 

Symbol: JC05/FP3 small

Ilość:

 

Usuń:

 

8,00 zł

 

» WESTERN

 

Symbol: JRC13(J)

Ilość:

 

Usuń:

 

10,90 zł

 

» SUPER CORSAIR

 

Symbol: K0202(KO)

Ilość:

 

Usuń:

 

0,79 zł

 

» Kolorowe wirujące bączki

 

Symbol: JM04-CL(J)

Ilość:

 

Usuń:

 

1,49 zł

 

» Super Korsarz

 

Symbol: K0201(KO)

Ilość:

 

Usuń:

 

0,85 zł

Razem: 80,19 zł

hehe :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm czemu mu piszecie, że ma sobie odpuścić piro. Jak to jest jego pasja to niech sobie kupuje nawet za 5zł. Kiedy wy kupiliście swoje pierwsze piro? A co do tego jak pisze to już jego sprawa, ludzie mamy 21 wiek.. Prosi o propozycje ułożenia stuffu to układacie mu stuff, jak się wam nie chce to nic nie układacie, i temat omijacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm czemu mu piszecie, że ma sobie odpuścić piro. Jak to jest jego pasja to niech sobie kupuje nawet za 5zł. Kiedy wy kupiliście swoje pierwsze piro? A co do tego jak pisze to już jego sprawa, ludzie mamy 21 wiek.. Prosi o propozycje ułożenia stuffu to układacie mu stuff, jak się wam nie chce to nic nie układacie, i temat omijacie.

Dobrze, jak zacznie się bawić z kolegami z podstawówki i pourywają sobie raczki wtedy będzie miał "pasje" jak to nazwałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrze, jak zacznie się bawić z kolegami z podstawówki i pourywają sobie raczki wtedy będzie miał "pasje" jak to nazwałeś...

 

No to jego sprawa czy pourywają sobie ''raczki'' jak chce i rodzice mu pozwalają to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaka obojętność... Tylko, że jak namówi kolege na trzymanie takiej FP3 w rączce i ten się zgodzi to wiesz kto na tym ucierpi ? rodzice tego chłopaka który stracił paluszki, a wiesz dlaczego stracił paluszki ? Bo ktoś taki jak ty ułożył mu stuff... Polskie Prawo nie dla jaj ustanowiło pirotechnike od 18 roku życia po coś to prawo jest, tak w ogóle to powienien być jakiś zakaz na tym forum dla dzieci poniżej 16 roku życia bo to zaczyna być śmieszne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pirotechnika nie powinna być od 18 lat, tylko od stanu umysłowego osoby. Może być 12-latek, który przestrzega zasad, a może być stary dziadek, który nic nie zabezpiecza i wbija rakietki w ziemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaka obojętność... Tylko, że jak namówi kolege na trzymanie takiej FP3 w rączce i ten się zgodzi to wiesz kto na tym ucierpi ? rodzice tego chłopaka który stracił paluszki, a wiesz dlaczego stracił paluszki ? Bo ktoś taki jak ty ułożył mu stuff... Polskie Prawo nie dla jaj ustanowiło pirotechnike od 18 roku życia po coś to prawo jest, tak w ogóle to powienien być jakiś zakaz na tym forum dla dzieci poniżej 16 roku życia bo to zaczyna być śmieszne....

Czemu ja mam 13 lat i nigdy nie robiłem rzeczy z fajerwerkami przy których mógłby ktoś ucierpieć oraz zawsze stosuje zasady bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czemu ja mam 13 lat i nigdy nie robiłem rzeczy z fajerwerkami przy których mógłby ktoś ucierpieć oraz zawsze stosuje zasady bezpieczeństwa

Ale ty umiesz pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pirotechnika nie powinna być od 18 lat, tylko od stanu umysłowego osoby. Może być 12-latek, który przestrzega zasad, a może być stary dziadek, który nic nie zabezpiecza i wbija rakietki w ziemie.

Tak i państwo Polsie będzie sprawdzać 40mln Polaków, kazdego z osobna kto jaki ma stan umysłu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak i państwo Polsie będzie sprawdzać 40mln Polaków, kazdego z osobna kto jaki ma stan umysłu xD

 

Raz na np. kilka lat badania psychiczne i jakoś by się to sprawdzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ludzie jak by przestrzegali tego ze fajerwerki sa od 18lat to na tym forum mogloby sie wypowiadac z 20 osob bo reszta to nawet 17 lat nie ma, a to jak ziomeczek pisze nie znaczy ze ma 13 lat.. Peace yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ludzie, sądzicie że jak typ nie umie pisać to znaczy że jest debilem i będzie trzymał Petardę w ręce albo nie wiadomo co zrobi , macie przykład Breivika , typ był uczony i sami wiecie co zrobił , nie był on chory .. Zrobił to świadomie . Dlatego nie oceniajcie ludzi po tym czy umieją pisać , czy nie . Korsarz ty sam robisz błędy (dużo mniejsze) ale robisz a do innych się przypierdzielasz ...

 

,,kup se słownik''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodze do 3 gimnazjum i takich debilskich pomysluw nie mam aaa i ps jestem dyslektykiem

Chłopie! Przecież w każdej przeglądarce jest sprawdzanie pisowni przez podkreślenie na czerwono wyrazu z błędem. Tak trudno z tego skorzystać? Jeśli jesteś w 3 gim, to za bardzo inteligencją od Ciebie nie bije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dysleksja? Współczuje, straszna choroba. Nie oznacza to, że musisz wszędzie tak pisać :X Nie podkreśla Ci błędów? Jeżeli nie, to polecam zakup słownika.To taka książka, ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Liczmy na to, że słownik dostanie pod choinkę :) Kurcze nie róbmy z naszego społeczeństwa samych niepełnosprawnych nastolatków. Co z tego, że my nie udzielimy mu odpowiedzi? Pójdzie ze starszym kolegą na rynek i kupi co będzie chciał. Niebezpieczeństwo posiadania kikutów takie samo. Dysleksja, to tylko wymówka leniwych (ew. poniżej 10% osób może faktycznie na to cierpieć). U nas nie prowadzi się referendów na ważne sprawy, a państwo będzie miało PŁACIĆ ! za wynajdywanie idiotów? No to raczej nie za moje przyszłe podatki. Wierzmy w rozsądek młodszych. Przypominam, że za czasów komuny wiele osób zaczynało pracę w wieku 15-16lat (po ukończeniu zawodówki), a w jeszcze bardziej zamierzchłych czasach 11-latkowie już zarabiali. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i chyba tylko 5latek albo idiota może działać z ryzykiem utraty zdrowia przy używaniu pirotechniki. To co zrobił Breivik pokazuje jedynie jego WYSOKĄ inteligencję. Jedyny błąd jaki popełnił, to zamach na dzieciaków. Pamiętajmy, że historię piszą zwycięzcy :) Mnie ciekawi jeszcze zjawisko osób, które proszą o ułożenie stuffu z pierdołek, petard. OK... na wyrzutniach ktoś może się nie znać (chociażby ja) ale chyba każdy wie czy woli motylki, cyrkoblitze, dużo słabych petard, czy mniej ale mocnych, etc. Własny wybór budzi jak sądzę większą satysfakcje. Tak wiem... trochę OT za co przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W co się ta dyskysja zmieniła? Najpierw była mowa o tym że nie umie pisać, a teraz że niby nie umie się fajerwerkmi obsługiwać. A może naprawdę ma tą dyslekcję i nic mu błędnych wyrazów nie podkreśla (napisałem może)

Ps.Mi nic nie podkreśla (piszę na komórce)

 

 

PozdrawiaM Kamilox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam prosbe czy ktos moglby mi ocenic co mam na ten rok ja prosze o takie rzeczy co napisalem poniewasz wydam 120zl na cos jeszcze i dlatego do 80zl

mam juz

jw4050columbus

jw90 show of fireworks

sm2126macrocosmos 3

fp3 big

ko204s

fontanna happy nie wiem dokladnie modelu

rzymski ogien tez nie mam pojecia jaki

 

Mozdzierz r0009-6 altyrelly shels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam prosbe czy ktos moglby mi ocenic co mam na ten rok ja prosze o takie rzeczy co napisalem poniewasz wydam 120zl na cos jeszcze i dlatego do 80zl

mam juz

jw4050columbus

jw90 show of fireworks

sm2126macrocosmos 3

fp3 big

ko204s

fontanna happy nie wiem dokladnie modelu

rzymski ogien tez nie mam pojecia jaki

 

Mozdzierz r0009-6 altyrelly shels

Weź załóż nowy temat z twoimi pytaniami, bo ten temat dotyczy innego pytania i kto inny czeka na odpowiedzi :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobry stuffik jest efekt jak i zabawa 9/10 będzie 10 jak jeszcze coś do zabawy dojdzie, ale załóż nowy temat w dziale "Nasze zakupy" i tam pisz o swoim stuffie.

Ps. Ile chcesz jeszcze wydać?

 

 

PozdrawiaM Kamilox :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...