Skocz do zawartości
  • 0

Oferta Biedronki 2013/2014


szymon_274

Pytanie

Witam. Otóż pojawiła się nowa oferta biedronki na tego sylwestra. Mam pytanie : ciekawią mnie te baterie/wyrzutnie Zeus i Apollo . Wydaje mi się , że Zeus to coś podobnego do Macrocosmos II ale do końca nie wiem, Z góry dzięki za pomoc :)/>/>/>

 

http://i.imgur.com/xp9WIey.jpg

 

Dziękuje koledze snoopgood za zdjęcie :)/>/>/> Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Popularne dni

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam. Otóż pojawiła się nowa oferta biedronki na tego sylwestra. Mam pytanie : ciekawią mnie te baterie/wyrzutnie Zeus i Apollo . Wydaje mi się , że Zeus to coś podobnego do Macrocosmos II ale do końca nie wiem, Z góry dzięki za pomoc :)/>/>/>/>

 

http://i.imgur.com/xp9WIey.jpg

 

Dziękuje koledze snoopgood za zdjęcie :)/>/>/>/> Pozdrawiam!

 

 

 

Zeus to MC II :)

 

 

 

endriu123457 :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Otóż pojawiła się nowa oferta biedronki na tego sylwestra. Mam pytanie : ciekawią mnie te baterie/wyrzutnie Zeus i Apollo . Wydaje mi się , że Zeus to coś podobnego do Macrocosmos II ale do końca nie wiem, Z góry dzięki za pomoc :)/>/>/>/>

 

http://i.imgur.com/xp9WIey.jpg

 

Dziękuje koledze snoopgood za zdjęcie :)/>/>/>/> Pozdrawiam!

 

Tak , to wygląda na Macrocosmos II , ale 100% pewność będziemy mieli jak JORGE opisze ich odpowiedniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zeus to MC II :)/>

 

 

 

endriu123457 :f_a:/>

 

czlowieku po co sie wypowaidasz jak nie wiesz ? powinienes dostac ostrzezenia za mowie bredni wyrzutnia zeus nei mzoe byc macrocosmos 2 bo to jest fontanno wyrzutnia 7 strzalowa ito jest prawdopodobie wyrzutnia typ ninja trole itp wiec po co sie wypowiadasz i wprowadzasz ludzi w blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czlowieku po co sie wypowaidasz jak nie wiesz ? powinienes dostac ostrzezenia za mowie bredni wyrzutnia zeus nei mzoe byc macrocosmos 2 bo to jest fontanno wyrzutnia 7 strzalowa ito jest prawdopodobie wyrzutnia typ ninja trole itp wiec po co sie wypowiadasz i wprowadzasz ludzi w blad

 

dzięki za info :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez kitu, to na pewno nie jest MC II, tylko tak jak kolega wyżej powiedział Ninja, bądź lampa Alladyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czlowieku po co sie wypowaidasz jak nie wiesz ? powinienes dostac ostrzezenia za mowie bredni wyrzutnia zeus nei mzoe byc macrocosmos 2 bo to jest fontanno wyrzutnia 7 strzalowa ito jest prawdopodobie wyrzutnia typ ninja trole itp wiec po co sie wypowiadasz i wprowadzasz ludzi w blad

 

Co ty gadasz ... Apollo to może być wyrzutnia typu Trolle , a Zeus to jest prawdopodobnie MC II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi sie wydaje, że MC II jest bardziej okrągłe i szersze niż kwadratowe i wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co ty gadasz ... Apollo to może być wyrzutnia typu Trolle , a Zeus to jest prawdopodobnie MC II

 

Przyjrzałeś się obrazkom ? Od kiedy Trolle, Ninja i Lampa Alladyna są okrągłe? Apollo to fontanna, zwykła. A Zeus to któraś z tych trzech wyrzutni (Ninja, trolle, lampa Aladyna), na sto procent nie MC II, Zeus jest bardziej wąski niż MC II.

 

Myślicie, że przez pare lat Biedronka wypuszczała MC II to już bedzie zawsze to robiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co ty gadasz ... Apollo to może być wyrzutnia typu Trolle , a Zeus to jest prawdopodobnie MC II

 

widziales gazetke ? apollo jest za duze na mc2 czyli to jest fontanna albo wyrzutnia 7 sh + fontanna ale najlrawdopodobniej zeus to jest wlasnei tz wyrzutnia 7sh+fontanna

 

a tak wgl to widzisz natej ofercie w malych fajerwerkach jakas wyrzutnie 10 sh ? bo chyba mc2 ma 10sh wiec kitu ludziom nie wciskaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oyey.jpg

 

Tu masz Trole swoje .. Czy to wygląda jak Zeus ? Jak chcesz dyskutować w jakimś temacie , to najpierw upewnij się że masz rację a nie po ciskasz jakieś farmazony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale nie rozumiesz tego ze zeus ma 7 strzalow nie 10 ? pojmujesz to kolego ? na bank to nie jest mc2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale nie rozumiesz tego ze zeus ma 7 strzalow nie 10 ? pojmujesz to kolego ? na bank to nie jest mc2

 

To być może Apollo to jest ta wyrzutnia bo przypomina trolle w dużym stopniu , a Zeus to fontanna może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oyey.jpg

 

Tu masz Trole swoje .. Czy to wygląda jak Zeus ? Jak chcesz dyskutować w jakimś temacie , to najpierw upewnij się że masz rację a nie po ciskasz jakieś farmazony .

 

Człowieku, Apollo jest walcowaty, a Trolle 6-kątne, tak jak i ZEUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej to zróbmy trochę mało obiektywny ale jednak test ;D

 

Szerokość Trolle = 6cm

Wysokość Trolle = 13cm

 

Szerokość Zeus = 3,9cm

Wysokość Zeus = 6cm

 

Obliczymy ile % wysokości zajmuje szerokość

Trolle = 6cm/13cm = 46%

Zeus = 3,9cm/6cm = 65%

 

Nie możliwe że jest aż taka różnica , więc Zeus to raczej nie trolle .

 

Pomysł zaczerpnąłem od pewnego Blogera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szerokość Zeus = 3,9cm

Wysokość Zeus = 6cm

 

 

Skąd masz te wymiary?

 

Apollo to na pewno fontanna, a Zeus będzie jedną z wyrzutni typu Trolle, Ninja (fontanna + 7 strzałów)

 

 

PS: Lampa Alladyna ma 8 strzałów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okey, może za mała na Trolle, choć może tak wyszło zdjęcie, dlatego nie przypomina wysokościa.

Jeżeli to nie trolle, to przypuszczam, że bedzie to wyrzutnia typu Orient. (Nie chodzi o kształt, tylko efekt, patrząc na wielkość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nudzi się wam ludzie, pójdziecie 27 do biedry i jak przeczytacie efekty wszystko będzie jasne.

 

16, a nie 27 bo w tym roku biedra troche wcześniej wypuszcza fajerwerki do sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

16, a nie 27 bo w tym roku biedra troche wcześniej wypuszcza fajerwerki do sprzedaży :)/>

 

skąd masz takie informacje , w gazetce jst napisane że od 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...