Skocz do zawartości

[bugnar] Skromny stuff by bungar 2013/2014


bungar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! :)

 

Jak co roku tak i w tym dorobiłem sie jakiegoś małego stuffu, choć powiem szczerze, że pierwszy raz mam tyle wyrzutni i w tym roku wydałem sporo więcej niż we wcześniejszych latach. W porównaniu z Waszymi stuffumi to mój jest tylko małym ziarnkiem, ale za nieduże pieniądze które postanowiłem przeznaczyć, starałem sie wybrać najlepsze produkty ;)/>/>/> To już całość nic nie dojdzie. Czas przejść do rzeczy, czekam na komentarze :)

 

Wyrzutnie:

 

Katmandu, JW26

 

Cudak battery, JW25

 

Macrocosmos III, SM2126

 

Green Cuba, P7012

 

Figiel, TXB824

 

Love system, HE0028

 

 

Petardy:

 

Explosive I, EX1 x3

 

JC05/FP3 small

 

RC1 (nie ma ich na zdjęciu ;)/>

 

 

 

Rakiety

 

Whistling moon travellers, JR05

 

Rubicon, PXR201

 

 

Art. różne:

 

Cyrkoblitz, P7025

 

Multicolour, T6238

 

 

http://s1.zmniejszacz.pl/116/cam00085__77542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki budżet to całkiem fajnie to skomponowałeś. Jest kilka rzeczy do zabawy oraz dobre sprawdzone kostki na północ. Mnie się podoba 9/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład na to że mając mało kasy na fajerwerki można mieć nie zły stuff czyli dobre kostki i petardy :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem ta paczkę w styczniu na wyprzedaży bf więc mi wyszło koło 90 zł + przesyłka na pół z kumplem. Tak jak pisałem mam zamiar jeszcze coś małego dokupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i skromny, ale jak na taki budżet bardzo fajny stuff. Będziesz miał trochę zabawy i trochę lepszego strzelania .Elegancko 10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe komentarze :) Miałem zamówić niedługo jakąś malutką paczkę, ale doszedłem do wniosku, że nie będę zamawiał bo będzie to nieopłacalne gdyż polowe zamówienia stanowiłby koszt przesyłki, tak więc resztę (mała wyrzutnia i cos do zabawy) zakupie w marketach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mała aktualizacja, wyrzutnie spod choinki i małe zakupy w Leclercu (Rubicon, i RC1) :)

 

cam00084__700368.jpg

 

Zdjęcie całości zaktualizowane w pierwszym poście, zapraszam do oceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [bugnar] Skromny stuff by bungar 2013/2014

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...