Skocz do zawartości

Sajonara ff.


fpshooter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

W związku ze zwycięstwem "opcji niemieckiej" jest to mój ostatni post na forum. Myślę, że co niektórzy dopięli swego, szkoda, że zrobili to w tchórzliwy sposób za moimi plecami. Gratuluję "odwagi"!

Wszystkim dziękuję za uwagę.

 

fps - bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

W związku ze zwycięstwem "opcji niemieckiej" jest to mój ostatni post na forum. Myślę, że co niektórzy dopięli swego, szkoda, że zrobili to w tchórzliwy sposób za moimi plecami. Gratuluję "odwagi"!

Wszystkim dziękuję za uwagę.

 

fps - bez odbioru

 

 

Mpi poskarżył się wyższości :)/> tak dla informacji wszystkich :)/> Tchórz i tyle :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przygrał w chu*a.. szkoda gadać... trochę konfidenckie zachowanie z jego strony ale co zrobić.

 

 

propagandę nienawiści robicie na forum !!!

 

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to fpshooter zaczął rozwalać konkurs sklepu udostępniając odpowiedzi do niego i od tego się zaczęło. Myślę, że większość się zgodzi, iż była to durnota roku. Zablokowałem mu czasowo SB, by nie udostępniał następnych. Niestety kolega fps jak widać uważał, że to co zrobił nie było niczym złym i zaczął się mścić jak dziecko. I zaczął banować i mnie i potem vela bez żadnego powodu. I to raz za razem. Sorry, ale sam vel nawet zadzwonił do wapa. Z jakiej racji gość ma pomiatać innymi użytkownikami?

 

Zamiast przeprosić sklep za swoje durne zachowanie, próbował wymusić siłą poprzez banowanie chyba swoje odblokowanie. Poza tym to nie 1 raz, kiedy używał swoich możliwości bez sensu.

 

I proszę nie nazywać mnie i vela tchórzami, sam fps sprowokował to, że skoćzyło się telefonem do wapa :) Gość jest na tyle uparty, że banowałby nas co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nie 1 raz, kiedy używał swoich możliwości bez sensu.

 

Ty święty nie jesteś. Bawisz się tak samo banowaniem na SB nie tylko jego ale także mnie i innych.

 

Po drugie na pewno nie ryzykował by straty Admina w tak głupi sposób i to za twoją pomocą stracił to stanowisko. Jak byś też zauważył 2 miechy go nie było.

 

Zawsze wina stoi po dwóch stronach...

 

 

 

żony i teściowej.

 

 

Tak samo jest w twoim przypadku

 

 

myślisz, że wszystko się kręci wokoło ciebie?

 

Niedługo Mpik każdy się od ciebie odwróci plecami to może wtedy zauważysz jak to jest i jak traktujesz ludzi. Dziś jeden user mi napisał fajne stwierdzenie dotyczące twojej osoby ale nie będę go tutaj pisał bo pewnie stracę rangę moderatora...

 

 

A co do rozwalania konkursu to bym go tak nei nazwał bo nikt nie miał poprawnych odpowiedzi. ze 15 userów pisało do mnie o podanie nazw kostek co wiedziałem to podałem. Tak samo on podawał nazwy które nie zawsze mogły być poprawne. Tyle w temacie rozwalania konkursu. Zanim robił bym coś głupiego najpierw bym pomyślał. U ciebie jest odwrotnie najpierw robisz głupstwa a później myślisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty święty nie jesteś. Bawisz się tak samo banowaniem na SB nie tylko jego ale także mnie i innych.

 

Po drugie na pewno nie ryzykował by straty Admina w tak głupi sposób i to za twoją pomocą stracił to stanowisko. Jak byś też zauważył 2 miechy go nie było.

 

Zawsze wina stoi po dwóch stronach...

 

żony i teściowej.

 

Tak samo jest w twoim przypadku

 

myślisz, że wszystko się kręci wokoło ciebie?

 

Niedługo Mpik każdy się od ciebie odwróci plecami to może wtedy zauważysz jak to jest i jak traktujesz ludzi. Dziś jeden user mi napisał fajne stwierdzenie dotyczące twojej osoby ale nie będę go tutaj pisał bo pewnie stracę rangę moderatora...

 

Czyli dla ciebie udostępnianie odpowiedzi było normalne? :)/> Napisałem, zablokowałem czasowo. Chociażby na godzine, ani ty ani ja nie mogliśmy mieć gwarancji, że na 1 odpowiedzi się skończy. :)/>

 

Za moją? hahaahahah dobre. Po 1 to nie ja podjąłem ostateczną decyzje, to był wybór wapa. po 2 fps nie musiał nas banować za nic. po 3 mógł to zrobił symbolicznie raz a nie 5 razy na dzień by tylko dopiec. miał możliwość pisania PW by sie dogadać.

 

edit: nikt nie miał poprawnych odpowiedzi, z 10 osób nie miało akurat nr. 3. Podał im to na tacy. Dla mnie podanie chociażby jednego jest niedoposzczalne i nie fair w stosunku do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie poleciałeś do Wapa i podjął słuszną decyzję?

 

Weź się ogarnij forum jest dla ludzi. Takie sprawy powinno się rozstrzygać w wątku dla modów i adminów a nie. Jak masz problem nie wiesz co zrobić pisz i wszyscy się wypowiedzą. Tak zawsze było ale widzę że chyba coś się zmieniło

 

 

nie masz jaj i tyle.

 

Propagujesz nienawiść i tyle

 

 

najlepsze jest to teraz że nikt się tutaj nie wypowie bo wszyscy się boją że Mpik ich wywali z konfy

 

no nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś świetną poradę dla fpsa. "Takie sprawy powinno się rozstrzygać w wątku dla modów i adminów a nie. Jak masz problem nie wiesz co zrobić.. To banuj to cie odblokują" Ja napisałem tylko, że mam blokadę przez fpska za nic i żeby coś z tym zrobił (miałem na myśli odblokowanie) opisując sprawę w konkursie i za co mi dał. I tak dałem do myślenia, że gość nie wie co robi i nie umie używać admina to może nie powinien go mieć. Mimo wszystko to nadal była decyzja wapa, ja nikogo nie zmusiłem. Sam fps nie dał sobie możliwości rozwiązania i wyjaśnienia sytuacji. Ja byłem chętny gadać na forum czy to PW czy w temacie. Zamiast tego wolał banować i jeszcze bardzieś się tym pogrążył. Potem do wapa dzwonił już vel i nakreślił tą samą sytuacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś świetną poradę dla fpsa. "Takie sprawy powinno się rozstrzygać w wątku dla modów i adminów a nie. Jak masz problem nie wiesz co zrobić.. To banuj to cie odblokują" Ja napisałem tylko, że mam blokadę przez fpska za nic i żeby coś z tym zrobił (miałem na myśli odblokowanie) opisując sprawę w konkursie i za co mi dał. Potem do wapa dzwonił już vel i nakreślił tą samą sytuacje. :)/>

 

 

Tak jest ty go zablokowałeś on ciebie, ty poleciałeś do vela poskarżyłeś się vel kilka razy cię odblokował i już. Ty jesteś czysty a vel jest beeeeeeeeeee

 

On już nie ma co rozstrzygać. Moim zdaniem został zgnojony i tyle. Czasem człowiek długo dąży do czegoś a później wszystko mu się odbiera jednym kliknięciem. Nie ma czego wyjaśniać już później.

 

 

Mpi jesteś dla mnie zerem tutaj na forum i tyle. Inni też tak myślą ale się kryją bo się boją tak jak pisałem w poście wyżej że na konfe nie wejdą. Tak właśnie jesteś postrzegany tutaj. Wszyscy się uśmiechają ale nic nie powiedzą bo się boją ;)

 

Tak czy siak wkrótce się przekonasz jak jeden się wyłamie i za jednym pójdzie reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mu zablokowałem część, tylko na sb i miałem powód a on całe forum bez powodu. :)

 

Człowieku on sam sobie to odebrał, banując nas. Gdyby dogadał się jak człowiek czy to na gg i na pw to przecież nie straciłby tego adminka. Jak widać wybrał inne rozwiązanie.

 

Cooli, a ty dla mnie jesteś obrońcą fpsa, któremu kończą się argumenty to zaczyna obrażać i wchodzić na zupełnie nie związane tematy ze sprawą. Kto mnie lubi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obrońcą tylko wyjaśniam że mam dosyć twojej polityki. banowania na sb itp. Wystarczyło skasowac wpisy pouczyć napisac posta dla moderatorow i adminów i wyciągnąć wnioski.

 

Masz jaja to rozwiąż to i wyjaśnij

 

a jak nie masz to powodzenia

 

 

a ty masz z tego pożywkę że stracił adminka i pełzasz teraz ponad chmurami nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obrońcą tylko wyjaśniam że mam dosyć twojej polityki. banowania na sb itp. Wystarczyło skasowac wpisy pouczyć napisac posta dla moderatorow i adminów i wyciągnąć wnioski.

 

Masz jaja to rozwiąż to i wyjaśnij

 

a jak nie masz to powodzenia

 

a ty masz z tego pożywkę że stracił adminka i pełzasz teraz ponad chmurami nie?

 

To mój ostatni post tutaj, i tak macie równo ustawione myślenie i nawet jakby to nie była prawda i tak będziecie gadać to samo. Więc kończe to bo nie ma sensu tego ciagnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat stanę po stronie mpiwowskiego. Fps zachował się dosyć durnie i to jego "wyczynu" zaczęła się cała historia. Bo kto normlny psuje konkurs sklepowi. Rozumiem można się podpytać o nr kostki z zdjęcia innego usera ale odpowiedzi dawać na sb ? Gdzie ma każdy dostęp ? I po co to ? Aby zabłysnąć pokazać jaką ma się obszerną wiedzę i jakim się jest wspaniałym ? Może ban na sb był troszkę za szybko, trzeba było usunąć tylko wpisy, chociaż jestem w 100% że fps jeszcze raz podałby odpowiedź a może nawet i więcej aby zrobić za złość. Potem blokowanie Vela co też jest dobrą komedią. Może i kroi zaszły zbyt daleko, ale nie ma co tutaj się rozpisywać, fps ma to co chciał, a decyzję podjął Wap.

 

PS. Mój post kierowany tylko i wyłącznie w stronę fps'a, nic nie pisałem w stronę Coolie'go !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa.... i prawda wypłyneła

By się pochwalić

Co do odpowiedzi to sam bez pomocy potrafiłem odpowiedzieć prawidłowo mam nadzieje na 8/10

A co do tych w/w postów , skończcie to idzcie na GG a nie publicznie demonstrujecie spory , to obniża poziom , a druga strona z tego korzysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo jestem w tym temacie, ale uważam że decyzja o pozbawienie admina należy do całej załogi forum. Zanim bym cokolwiek zrobił, to osobiście pogadałbym z fpsem. Nie przeczę że fps zachował się dobrze takim zachowaniem, ale robienie czegoś za plecami to też nie najlepsze rozwiązanie.

 

Myślę, że głos ma też jeszcze sklep FM na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z naszej strony jest nam jedynie przykro, że powstało takie zamieszanie, a odnośnie konkursu, hmm no niestety trochę racji mpiwowski ma, jednak uważam, że pretensje powinni mieć użytkownicy forum do fps że pozbawił wielu z was szans na zajęcie najważniejszych miejsc, gdy inni szukali nazw to niektórzy tylko skopiowali odpowiedzi bez żadnego zaangażowania ze swojej strony.Dlatego my się nie mieszamy w tą sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z naszej strony jest nam jedynie przykro, że powstało takie zamieszanie, a odnośnie konkursu, hmm no niestety trochę racji mpiwowski ma, jednak uważam, że pretensje powinni mieć użytkownicy forum do fps że pozbawił wielu z was szans na zajęcie najważniejszych miejsc, gdy inni szukali nazw to niektórzy tylko skopiowali odpowiedzi bez żadnego zaangażowania ze swojej strony.Dlatego my się nie mieszamy w tą sprawę.

 

No jak to nie mieszamy , przecież inni mogą mieć pierwsze miejsca za Skopiuj/wklej , a my za wielogodzinne jak to w moim przypadku było np 11miejsce ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to nie mieszamy , przecież inni mogą mieć pierwsze miejsca za Skopiuj/wklej , a my za wielogodzinne jak to w moim przypadku było np 11miejsce ...?

 

I właśnie z tego powodu dałem bloka na sb. Nie wiadomo ile tego jeszcze zostałoby udostępnione, sama kasacja wpisu nie załatwiała sprawy. Na szczęście tylko 1 odpowiedź wyszła na jaw na sb, ale ogółem ile wyszła to nie mam pojęcia bo później fps oferował swoją pomoc na PW pisząc to w aktualnych statusach.

 

A za to wszystko, że śmiałem się z nim nie zgodzić oferował mi bana, a kolejnego dnia velowi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiemy, i wszystko by było ok ale w regulaminie nie daliśmy info że nie wolno udostępniać odpowiedzi, co było niestety błędem jak widać sad.gif/>

 

A macie jakieś prawo do zastrzeżenia sobie zmian regulaminu w czasie trwania konkursu ?!.. ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiemy, i wszystko by było ok ale w regulaminie nie daliśmy info że nie wolno udostępniać odpowiedzi, co było niestety błędem jak się widać :(/>

 

 

Ależ nie jest to wasza wina ktoś udostępnił na forum odpowiedzi no dobra. Ale to samo mogło przewijać się przez gg,facebooka itp. Tylko by nie było o tym słychać no chyba że by się ktoś pochwalił.

 

Pozdrawiam i myślę że mnie zrozumiecie...

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie jest to wasza wina ktoś udostępnił na forum odpowiedzi no dobra. Ale to samo mogło przewijać się przez gg,facebooka itp. Tylko by nie było o tym słychać no chyba że by się ktoś pochwalił.

 

Pozdrawiam i myślę że mnie zrozumiecie...

 

 

 

endriu123457

 

Nawet jeśli to robili potajemnie to za obopólną zgodą, a nie na tacy wszystkim. To jest spora różnica. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to robili potajemnie to za obopólną zgodą, a nie na tacy wszystkim. To jest spora różnica. :)/>/>

 

 

No widzisz tak już wyszło. Nie wszyscy skorzystali z podpowiedzi tak jak np: ja :P/> no ale co zrobić. Myślę że dalsze wpisy są nie potrzebne w tym temacie.

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram vela i mpiego :) każdy ma swoje za uszami a wypowiedzi typu "sam święty nie jesteś" nie mają sensu...

 

Coli Ty popierasz fpsa bo jakby inaczej? jakbyś powiedział coś na fpsa czy korsarza to pewnie zamknęło by się okno dostawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...