Jump to content

Duze strzelanie w Nowy rok

Recommended Posts

Wita was stary wyjadacz forum ;p

Powiedzcie mi co myslicie o strzelaniu w nowy rok ok 17-18 ? ale takim stuffem za 2000 czyli z 2 godz pojedynczego strzelania, bombardowania setkami petard oraz wielkimi wyrzutniami.

W tym oku planuje po raz ostatni zrobic mega strzelanie i chcialbym to zrobic dzien po sylwku, tak, zeby byl impet wielki.

Moje obawy sa takie, ze moga sie dowalic dziwni ludzie itp oraz stare babki ze sylwester to byl wczora, i ze tyle strzelania to nie przejdzie dzien po.

Co o tym sadzicie??

Dodam, ze nie pytam sie o rade kiedy strzelac i nie piszcie mi ze w sylwka lepiej bo przez 3-4 lata robilem duze strzelania w sylwka, a pozegnac z wielkim strzelaiem chcialbym sie w Nowy rok.

Oczywiscie w nast latach symbolicznie cos pewnie bedzie ale z takim rozmachem jak rok temu to chce jeszcze w tym roku tak poszalec .

;) Odsylam to tematu odrazu z roku ubieglego ;p

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/10258-bartekeuro-calosc-zdjecia-20122013/page__p__93951__fromsearch__1#entry93951

Są tego + i - . Ja na twoim miejscu większą część odpaliłbym o 24. Nie raz widziałem jak u mnie w mieście w nowy rok ok. 18-19 strzelają i nie są to małe rzeczy tylko duże kostki i też w dużych ilościach .

Tak jak napisałem wcześniej większą część o 24 a na nowy rok jak piszesz to zostawiłbyś kilka kotek poniżej 36 sh. i jakiś duży konkret na zakończenie, bo szkoda odpalać duży sylwestrowy stuff o 18 ;) .

W minionego Sylwestra odpaliłem połowę stuffu 1 stycznia wieczorem. Oczywiście, że wyrzutnie mają w Nowy Rok takie same efekty, jak w Sylwestra itd., ale w Nowy Rok nie ma już tego specyficznego wspaniałego klimatu Sylwestra (nie odliczamy do północy, na niebie rozbłyskuje znacznie mniej sztucznych ogni niż 31 grudnia...). Odnośnie starych bab, to rzeczywiście w Nowy Rok ryzyko na nieprzyjemności jest większe - krzyczą, że mają dosyć wybuchów, że Sylwester już był itd. Ale rób jak chcesz, jednak ja odpaliłbym 90 procent stuffu w Noc Sylwestrową, a na Nowy Rok pozostawiłbym sobie jedną małą kostkę i trochę rakiet lub szelek. PS. Dlaczego ''ostatnie'' wielkie strzelanie???

ja już tak od dwóch lat robię, o 24 odpalam kilka kostek i rakiet, główne strzelanie zostawiam na nowy rok. O 24 jest tyle efektów do oglądania że nie wiem czy dał bym radę skupić się jeszcze na odpalaniu swojego całego arsenału :) Co do strzelania w nowy rok to fakt babki się czepiają, ale średnio mnie ich opinia interesuje, a do tego co roku przyjeżdża policja w miejsce strzelania, ale tylko pooglądać efekty i zobaczyć czy wszystko odbywa się bezpiecznie dla ludzi i otoczenia. :D

Z taką ilością stuffu najlepiej jest strzelać między 23:00 a 23:50. Klimat sylwestrowy sięga wtedy zenitu, a na niebie trwa wtedy ''cisza przed burzą'' :xmas_biggrin: (zazwyczaj duża ilość fajerwerków pojawia się około 23:52-23:56).

Nie pytam sie was o rade kiedy mam strzelac... ludzie czytajcie troche.

Strzelalem zawsze pol godziny po polnocy i to moja decyzja, teraz chce inaczej... tylko kilka watpliwosci mam

Co Cię obchodzą jakieś babki ? no chyba,że mieszkasz w takim miejscu gdzie to będzie wilekie halo ? Według tych nowych przepisów strzelać można rownież i 1 stycznia. Zdecydowanie więcej osób zobaczy Twoje strzelanie 1 stycznia niż 30 minut po połnocy. Godzina 17-18 nie powinna przeszkadzać starszym osobom bo raczej nie jest to pora nocna, a u wielu osób może być rodzina co daje urozmaicenie :xmas_w00t: Jeżeli w taki sposób chcesz "zakończyć strzelanie" to czemu nie ? ale pamiętaj, że można też postrzelać trochę szybciej(20.00-22.00) 31 grudnia co daje lepszy klimat i atmosferę. :)) aby nie żałować