Jump to content

Duze strzelanie w Nowy rok


Recommended Posts

Wita was stary wyjadacz forum ;p

 

Powiedzcie mi co myslicie o strzelaniu w nowy rok ok 17-18 ? ale takim stuffem za 2000 czyli z 2 godz pojedynczego strzelania, bombardowania setkami petard oraz wielkimi wyrzutniami.

 

W tym oku planuje po raz ostatni zrobic mega strzelanie i chcialbym to zrobic dzien po sylwku, tak, zeby byl impet wielki.

 

Moje obawy sa takie, ze moga sie dowalic dziwni ludzie itp oraz stare babki ze sylwester to byl wczora, i ze tyle strzelania to nie przejdzie dzien po.

 

Co o tym sadzicie??

Dodam, ze nie pytam sie o rade kiedy strzelac i nie piszcie mi ze w sylwka lepiej bo przez 3-4 lata robilem duze strzelania w sylwka, a pozegnac z wielkim strzelaiem chcialbym sie w Nowy rok.

 

 

Oczywiscie w nast latach symbolicznie cos pewnie bedzie ale z takim rozmachem jak rok temu to chce jeszcze w tym roku tak poszalec .

 

;) Odsylam to tematu odrazu z roku ubieglego ;p

 

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/10258-bartekeuro-calosc-zdjecia-20122013/page__p__93951__fromsearch__1#entry93951

Link to post
Share on other sites

Są tego + i - . Ja na twoim miejscu większą część odpaliłbym o 24. Nie raz widziałem jak u mnie w mieście w nowy rok ok. 18-19 strzelają i nie są to małe rzeczy tylko duże kostki i też w dużych ilościach .

Tak jak napisałem wcześniej większą część o 24 a na nowy rok jak piszesz to zostawiłbyś kilka kotek poniżej 36 sh. i jakiś duży konkret na zakończenie, bo szkoda odpalać duży sylwestrowy stuff o 18 ;) .

Link to post
Share on other sites

W minionego Sylwestra odpaliłem połowę stuffu 1 stycznia wieczorem. Oczywiście, że wyrzutnie mają w Nowy Rok takie same efekty, jak w Sylwestra itd., ale w Nowy Rok nie ma już tego specyficznego wspaniałego klimatu Sylwestra (nie odliczamy do północy, na niebie rozbłyskuje znacznie mniej sztucznych ogni niż 31 grudnia...). Odnośnie starych bab, to rzeczywiście w Nowy Rok ryzyko na nieprzyjemności jest większe - krzyczą, że mają dosyć wybuchów, że Sylwester już był itd. Ale rób jak chcesz, jednak ja odpaliłbym 90 procent stuffu w Noc Sylwestrową, a na Nowy Rok pozostawiłbym sobie jedną małą kostkę i trochę rakiet lub szelek. PS. Dlaczego ''ostatnie'' wielkie strzelanie???

Link to post
Share on other sites

ja już tak od dwóch lat robię, o 24 odpalam kilka kostek i rakiet, główne strzelanie zostawiam na nowy rok. O 24 jest tyle efektów do oglądania że nie wiem czy dał bym radę skupić się jeszcze na odpalaniu swojego całego arsenału :) Co do strzelania w nowy rok to fakt babki się czepiają, ale średnio mnie ich opinia interesuje, a do tego co roku przyjeżdża policja w miejsce strzelania, ale tylko pooglądać efekty i zobaczyć czy wszystko odbywa się bezpiecznie dla ludzi i otoczenia. :D

Link to post
Share on other sites

Z taką ilością stuffu najlepiej jest strzelać między 23:00 a 23:50. Klimat sylwestrowy sięga wtedy zenitu, a na niebie trwa wtedy ''cisza przed burzą'' :xmas_biggrin: (zazwyczaj duża ilość fajerwerków pojawia się około 23:52-23:56).

Link to post
Share on other sites

Nie pytam sie was o rade kiedy mam strzelac... ludzie czytajcie troche.

 

Strzelalem zawsze pol godziny po polnocy i to moja decyzja, teraz chce inaczej... tylko kilka watpliwosci mam

Link to post
Share on other sites

Co Cię obchodzą jakieś babki ? no chyba,że mieszkasz w takim miejscu gdzie to będzie wilekie halo ? Według tych nowych przepisów strzelać można rownież i 1 stycznia. Zdecydowanie więcej osób zobaczy Twoje strzelanie 1 stycznia niż 30 minut po połnocy. Godzina 17-18 nie powinna przeszkadzać starszym osobom bo raczej nie jest to pora nocna, a u wielu osób może być rodzina co daje urozmaicenie :xmas_w00t: Jeżeli w taki sposób chcesz "zakończyć strzelanie" to czemu nie ? ale pamiętaj, że można też postrzelać trochę szybciej(20.00-22.00) 31 grudnia co daje lepszy klimat i atmosferę. :)) aby nie żałować

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...