Skocz do zawartości

(PyroMagik) 2013/14 co to będzie :)


PyroMagik

Rekomendowane odpowiedzi

Ile płaciłeś?

ok. 400zł z dostawami

Super stuff, za 50 zł może zestaw King Kong i jakieś małe paczuszki petard do pobawienia się.
Kingkong? nie wiem jaki to chyba że chodzi ci o hong kong, już nie chcę małych zabawek, wolał bym rakiety i kostkę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Cześć ;)

Dzisiaj ze znajomym zamówiliśmy sobię troszke piro ;) ja wydałem niecałe 50zł, on 120zł

Dla siebie zamówiłem JW06 Kasjopeja i JW4060 Styx o styx dowiedzziałem sie od endiu że to dobra kostka a kasjopeje widziałem kilka razy i dlatego ją wziełem, to już chyba ostatnie zamówienie w tym roku.Zamówienie złożone w sklepie piroart.eu mam nadzieje że się niezawiedziemy. Więc oceniajcie komętujcie stuff już niebawem fota całości i filmik.

 

 

 

 

Pozdrawiam Pyro Magik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz.5 stuffu z piroart.eu Polecam sklep

kilknij w odnośnik a zobaczysz foto 5cz. stuffu

to było ostatnie zamówienie a więc dzielcie się opinią i komentujcie. Jak będzie chwila dodam filmik na yt i dodam fote całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, dzisiaj wam przedstawię mój plan pokazu, mówcie co byście zamienili miejscami albo wyrzucili.

1- wulknik od triplexa niema kodu :/

2-satun 1130c6 śmieszek 20strzałów

3-figiel triplex 16st txb824

4-noc na rynku śmieszek sbbs-13

5-tomi z komety p7205

6-macrocosmos III jorge sm2126

7-kasjopeja jw06 jorge

8-STYX jw09 jorge

9-motneverest jw4055

10- jw90

macie ponumerowane w kolejności odpalania, mówcie co o tym myślicie i co z czym może zamienić :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że metoda od najsłabszej do najlepszej+ koniec fan.

Dałbym coś konkretniejszego na początku po tej fontannie, typu Tomi aby "zachęcić widownie", a reszta jak najbardziej ok. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że metoda od najsłabszej do najlepszej+ koniec fan.

Dałbym coś konkretniejszego na początku po tej fontannie, typu Tomi aby "zachęcić widownie", a reszta jak najbardziej ok. ;D

ok dzięki za podpowiedź z tym tomim jeszcze się zastanowie, a widownia nie duża xD rodzina kilku kumpli i może kamera xDD a co powiecie na to żeby z saturnem figla odpalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakbyś Saturna odpalił razem z wulkanem od Triplexa :)/>/>

No pomysł dobry. Jestem winien przeprosiny bo foty stuffu całości nie zrobiłem i chyba już nie zrobię :/ sorka. Ale za to udało mi się zmontować filmik z całością, miłego oglądania i zachęcam do komentowania

http://www.youtube.com/watch?v=DBNrvyNO7MI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...