Skocz do zawartości

(PyroMagik) 2013/14 co to będzie :)


PyroMagik

Rekomendowane odpowiedzi

Siema z tej strony PyroMagik i chciałem wam pokazać mój stuff i plany na tego sylwka

cz.1 to było jw90 i exII 14paczek

cz.2 to zakupy z fajerwerkitanio.pl ;)/> za jakieś 170zł

3cz. była z big fun za 120zł z dostawą

cz.4 to kilka rakietek cyrko i moździerz zakupione od znajomego ;)/>

Plany na 5cz. to jakaś wyrzutnia lub dwie kostki ale nic dużego cz.5 już jest troszkę większa niż planowałem miało być 70zł a było 170 zł

Aktualnie posiadam

9458296.jpg?1385965581

Na foto nie ma lontów ;)/>

Cz.5 już przekazana do realizacji, patrz post 54 bezpośredni link http://www.forumfajerwerki.pl/topic/12246-pyromagik-201314-co-to-bedzie/page__view__findpost__p__113614

Oceniajcie komętujcie,

Pozdr. PyroMagik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam ci sklep taniefajerwerki.pl, masz tam bardzo dużą ofertę, naprawdę dobre ceny i dostaniesz jeszcze kilka gratisów.

Ewentualnie dobry jest też sklep Bigfun, na pewno znajdziesz tam duży wybór artykułów różnych, lub sklep Korsarz.

Po pierwsze, musisz nam powiedzieć co chcesz widzieć w swoim zamówieniu. Wyrzutnie, petardy, rakiety czy artykuły różne? Stawiasz na zabawę czy na porządne efekty? Osobiście uważam, że jeżeli masz do wydania łącznie 300zł, to dobrze będzie połowę przeznaczyć na kostki, a resztę na inne artykuły. Ale możesz woleć inaczej.

Rozsądne byłoby złożenie jednego zamówienia, zamiast rozkładać je na dwa. W ten sposób taniej wyjdzie ci wysyłka, dostaniesz więcej gratisów i tylko raz będziesz umawiał się z kurierem. No chyba, że chcesz zamawiać w dwóch różnych sklepach.

Jak wybierzesz sklep i powiesz, co ma być w zamówieniu, to coś ci doradzimy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci sklep taniefajerwerki.pl, masz tam bardzo dużą ofertę, naprawdę dobre ceny i dostaniesz jeszcze kilka gratisów.

Ewentualnie dobry jest też sklep Bigfun, na pewno znajdziesz tam duży wybór artykułów różnych, lub sklep Korsarz.

Po pierwsze, musisz nam powiedzieć co chcesz widzieć w swoim zamówieniu. Wyrzutnie, petardy, rakiety czy artykuły różne? Stawiasz na zabawę czy na porządne efekty? Osobiście uważam, że jeżeli masz do wydania łącznie 300zł, to dobrze będzie połowę przeznaczyć na kostki, a resztę na inne artykuły. Ale możesz woleć inaczej.

Rozsądne byłoby złożenie jednego zamówienia, zamiast rozkładać je na dwa. W ten sposób taniej wyjdzie ci wysyłka, dostaniesz więcej gratisów i tylko raz będziesz umawiał się z kurierem. No chyba, że chcesz zamawiać w dwóch różnych sklepach.

Jak wybierzesz sklep i powiesz, co ma być w zamówieniu, to coś ci doradzimy.

Pozdrawiam

Sklepy podałeś mi znane z bigfun często zamawiam ale tanie fajerwrki i korsarza chciałem sprawdzić więc dlatego dwa zamówienia i jedno teraz drugie przed sylwestrem

Wiesz troszke kostek to napewno a stawiam w 50% na dobre efekty i drugą połowe na rakietki i inne zabawki petardy mię już tak zabardzo nie interesują lecz weźmie sie z 5 paczek exII lub 3 paczki fp1, z kostek może pokaz zrobie a rakietki też lubie a więc najwięcej to kostek (lubie małe kostki takie do 16s i coś w stylu jw90) troszke rakiet w stylu jr8 i petardy oraz pierdółki :)/>

Myślałem też o systemie 1kanałowym (na początek czy wogle mi sie spodoba odpalanie systemem jak tak to wieksze potem)System MH-200 LINK:http://www.sklep-militarny.com.pl/system-mh200-p-1998.html

Pozdrawiam i Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 150 zł to kup sobie jedną kostkę za 130 zł + 20 zł wysyłka i masz po problemie :)/>/>

Tak to niechcem nie chcę mało zabawy będzie :)/>

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Ortografia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może sprawdź takie wyrzutnie jak:

 

JW06

Jw07

Jw08

JW20

JW25

 

Sprawdziłem znane mi są te kostki,a i czy koledze chodziło po 1szt każda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , jak by ci mało kostek było to dodaj sobie np , dwie JW25 , lub upatrz coś sobie z tych , i zobacz czy jest dana w sklepie .

 

http://www.jorge.com.pl/fajerwerki-amatorskie-kategoria-5.html

Okej a już niedługo wrzesień a podobno z początkiem września ma być promocja na bigfun.

Edytuje

Pierwsze zamówienie poszło małe bo małe ale jest i jak otrzymam paczkę to pierwsza cz.1 stufftu się pojawi i link do niej też oczywiście dam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze się wstrzymaj , od połowy października do końca listopada w większości sklepów internetowych będą największe promocje oraz największy wybór. Ze sklepów to najlepiej będzie zamawiać ze bigfuna , Korsarza albo taniefajerwerki. To są moim zdaniem 3 najlepsze sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze się wstrzymaj , od połowy października do końca listopada w większości sklepów internetowych będą największe promocje oraz największy wybór. Ze sklepów to najlepiej będzie zamawiać ze bigfuna , Korsarza albo taniefajerwerki. To są moim zdaniem 3 najlepsze sklepy.

Z tymi sklepami muszę racje przyznać ale z arssiona (fajerwerki i tanio) zamówiłem jw90 ex2 i coś tam jeszcze bo kolega zamawiał a więc do czwartku powinienem dostać :)/> A może ma ktoś na sprzedanie jakieś kostki małe jw06 coś w tym stylu w dobrej cenie?Może bym się skusił

Edytowane przez PyroMagik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam za niecałą godzinę dodam filmik na yt i edytuje ten post i dam linka i zachęcam do oceny :)/> (to tylko cz.1)

:) Edytowane przez PyroMagik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było zaczekać na promocje ? A co do stuffu to jak na razie spoko tylko poco ci tyle tych petard? 8/10 pozdrawiam.

 

Co do montażu filmu to nie że coś ale nie pokazuj twarzy.

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było zaczekać na promocje ? A co do stuffu to jak na razie spoko tylko poco ci tyle tych petard? 8/10 pozdrawiam.

 

Co do montażu filmu to nie że coś ale nie pokazuj twarzy.

 

 

endriu123457

Okej petardy się przydadzą tu się rodzinie da i tam, a tam właśnie promocja będzie tylko zobaczę czy duże obniżki i czy fajne rzeczy dadzą na promocję,zobaczymy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów.

Tutaj łączne zdjęcie cz.1 i cz.2 filmik wkrótce. Zachęcam do komentowania, na tego rocznego sylwestra zostało mi jeszcze ok. 100 zł więc piszcie co byście dokupili. Niedługo zabiorę się za robinie stojaków.

zdjęcie

 

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img15/7887/nw6g.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu dzięki wielkie że podsunełeś mi pomysł moździerza bo myślałem tylko o małych kostkach i o 2 paczkach fp3

Filmik z stuffem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać na jakieś promo bo chcem kupić trochę małych kostek jakiś moździerz i może paczkę fp3 czy zamawać teraz, a jak na promo to na jakim sklepie(do 100zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie proszę

Dziś znalazłem tubę i nie wiem czy się nada do odpalania z niej szelek 1,75" Foto:

http://pokazywarka.pl/z9db2h/

Proszę o odpowiedzi czy da rade czy to ryzyko, mam tej tuby ponad metr więc może jakiś tam kawałek sprzedam bo symbolicznej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/2285808/8466142.jpg

http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/2285808/8466143.jpg

Taki fajny bajerek na sylwestra co wy o tym myślicie? koszt około 20 zł z dowolnym napisem :)miła i przyjemna w dotyku.Wieczorem podam gdzie kupiłem. :P

Napiszcie czy fajny bajer czy wam się podoba czy kiczowate

http://allegro.pl/sklep/2838588_soons-studio-koszulki-z-nadrukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...