Jump to content
mpiwowski

Lech Fire Festiwal - Ustka 2013

Recommended Posts

Tegoroczna edycja odbędzie się 5 i 6 lipca.

Uczestnicy konkursu pirotechnicznego:

- Triplex

- Grom-Zbig

- Nakaja Art

- Click

Na scenie wystąpią: Raz Dwa Trzy i Sidney Polak

Temat będzie edytowany.

Dziadostwo, nieobecny.

Czas na oceny może przyjedzie po festiwalu...

Zobaczymy co pokażecie w Nysie :P

fps

Nie mówię tylko o składzie ( chociaż fajnie by było zobaczyć kogoś nowego ), nie wykluczam tego, że ktoś zaprezentuje dobry pokaz...

Chodzi mi głównie o to, że za dwa czy trzy lata w takim tempie będą dwie firmy, które dostaną po 10 k na pokaz i wsio ;)

Nie mówię tylko o składzie ( chociaż fajnie by było zobaczyć kogoś nowego ), nie wykluczam tego, że ktoś zaprezentuje dobry pokaz...

Chodzi mi głównie o to, że za dwa czy trzy lata w takim tempie będą dwie firmy, które dostaną po 10 k na pokaz i wsio ;)/>/>/>

A z tym to akurat się zgadzam w 100%. Jak dla mnie budżet na pokazy są co najmniej 2x za mały i nie pozwala na rozwinięcie skrzydeł. Wiadomo można zrobić ciekawe widowisko, ale o drogim materiale europejskim można zapomnieć. W sumie w najlepszej sytuacji jest Triplex, bo nie płaci pośrednikom i tym samym kosztem może dać więcej materiału, a arsenał tego importera jest bardzo ciekawy, zwłaszcza bomby japońskie o bardzo rzadko oglądanych w Polsce efektach.

Co do składu to akurat w Polsce nie ma za wielkiego wyboru. Jest może z 10 firm o potencjale pozwalającym na strzelenie dobrego pokazu na festiwalu. Z resztą skład niewiele się zmieniał na przestrzeni lat, te same firmy w odstępach 2-3 letnich. Jak wszystko wypali zgodnie z planem, mimo wszystko, może być na prawdę ciekawie. Chyba, że znowu pogoda pokrzyżuje wszystkim szyki.

fps

Co do składu to akurat w Polsce nie ma za wielkiego wyboru. Jest może z 10 firm o potencjale pozwalającym na strzelenie dobrego pokazu na festiwalu

To to można powiedzieć by było dopiero po tym jak by każda firma w PL miała szanse pokazania się na festiwalu. Myślę że niejednokrotnie przeżywalibyśmy zaskoczenie co te małe firemki potrafią. Wiadomo w przypadku tych 10 firm co mają pozycję na rynku i ich ambicja nie zawsze jest stuprocentowa

To to można powiedzieć by było dopiero po tym jak by każda firma w PL miała szanse pokazania się na festiwalu. Myślę że niejednokrotnie przeżywalibyśmy zaskoczenie co te małe firemki potrafią. Wiadomo w przypadku tych 10 firm co mają pozycję na rynku i ich ambicja nie zawsze jest stuprocentowa

W sumie racja. Tylko nie każdy pcha się na festiwale...

fps

Fps, jak nie, jak tak ;) Do Ustki z pewnością było dużo zgłoszeń, nawet zaprzyjaźniona ukraińska firma składała aplikację.

Ja 13 lipca w Nysie będę na pewno, a do tego może wpadne też na jeden dzień do Ustki ponieważ od 22 czerwca do 6 lipca jestem na wczasach nad morzem

Miejsca :

1. Triplex

2. Grom & Zbig

3. Nakaja Art

4. Click

Filmy ze wszystkich pokazów wkrótce ;)

Capensis spoko film, przynajmniej dobrze widać ocb. Czekam na pozostałe.

fps

Thnx Fps. Pozostałe dodam, ale niestety w późniejszym terminie, gdyż jestem poza domem i mam tylko blueconnect ://> Poza tym z Grom Zbiga mi się ostatnie 30sek nie nagrało......

Btw. szkoda że sie w Ustce nie spotkaliśmy...

Thnx Fps. Pozostałe dodam, ale niestety w późniejszym terminie, gdyż jestem poza domem i mam tylko blueconnect ://>/> Poza tym z Grom Zbiga mi się ostatnie 30sek nie nagrało......

Btw. szkoda że sie w Ustce nie spotkaliśmy...

Trzeba było wbijać na strefę, pewnie byś się załapał na fuchę jak kameleon ;) My też mamy dobre filmy, które zostaną wrzucone w przyszłym tygodniu.

fps

Trzeba było wbijać na strefę, pewnie byś się załapał na fuchę jak kameleon ;)/>/> My też mamy dobre filmy, które zostaną wrzucone w przyszłym tygodniu.

fps

947228_491498407597782_959522893_n.jpg

1044610_491803927567230_1775406522_n.jpg

998526_491498490931107_126424510_n.jpg

Myslałeś, że będąc tam , przegapiłbym wizytę w strefie :D

On nie mówi o wizycie w strefie (cyknę fotki i powiem papa :) ) tylko od rana zapier**** na strefie przy opinaniu wszystkiego :)