Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny mogący czymś tam konkurować z Tobą sklep ma zniżkę -23% VAT na wszystko na hasło wizard :)

Musieli nieźle dostać po d... jak byli drożsi, skoro przeceniają się przed samym sylwestrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mogący czymś tam konkurować z Tobą sklep ma zniżkę -23% VAT na wszystko na hasło wizard :)/>

Musieli nieźle dostać po d... jak byli drożsi, skoro przeceniają się przed samym sylwestrem.

 

E tam, oni tysiaxe rac na zachod wysylaja =] ja robie swoje.

Dzis poodpisuje wszystkim. Zeby sie wyrobic wczoraj do 4 rano walka dzis od 9.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep. Dobre ceny, bardzo dobry kontakt i doskonale zapakowane produkty. Bierzcie puki możecie, bo wam wykupią inni :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła do mnie paczka :D Dobrze zapakowane gratisy też się znalazły za co wielkie dzięki ;D Sklep godny polecenia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udycz mieszkasz w jednej z niewielu miejsxowosxi gdzie paczki ida 3 dni

Co do pakowania ile czasu zajelo Ci otwarcie

 

z 2 minuty xd troche się pomęczyłem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka rzekomo wysłana w poniedziałek i do tej pory nie dotarła ( piątek ). Pytając na maila co się dzieje z tą paczką, czy została w ogóle wysłana odpowiedzi nie otrzymałem.

Zamówiłem z myślą, że gościu jest jakiś ogarnięty, ale co się spodziewac po kimś kto organizuje konkurs w dodatku cały czas przeciągając jego wyniki, po czym stwierdza, że szkoda mu jednak na nagrody :D

Cóż, takie rzeczy też rzutują na ocene sklepu, bo jakie podejście do głupiego konkursu, tak i do klienta ( myślałem sobie, że po konkursie dał plame, ale dam szanse temu sklepowi i zamówię coś, choc bałem się, bo osoba która jest nie poważna w tak błahej rzecz to i pewnie tak będzie z zamówienie, no i niestety miałem racje...)

Nie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Arturo :)' timestamp='1386363474' post='112295]

Paczka rzekomo wysłana w poniedziałek i do tej pory nie dotarła ( piątek ). Pytając na maila co się dzieje z tą paczką, czy została w ogóle wysłana odpowiedzi nie otrzymałem.

Zamówiłem z myślą, że gościu jest jakiś ogarnięty, ale co się spodziewac po kimś kto organizuje konkurs w dodatku cały czas przeciągając jego wyniki, po czym stwierdza, że szkoda mu jednak na nagrody :D/>

Cóż, takie rzeczy też rzutują na ocene sklepu, bo jakie podejście do głupiego konkursu, tak i do klienta ( myślałem sobie, że po konkursie dał plame, ale dam szanse temu sklepowi i zamówię coś, choc bałem się, bo osoba która jest nie poważna w tak błahej rzecz to i pewnie tak będzie z zamówienie, no i niestety miałem racje...)

Nie polecam !

Arturo, to jest spowodowane tym że osoba prowadząca sklep ma bardzo dużo spraw na głowie między innymi mase paczek jakie dostaje, a pracowników jest zaledwie garstka. Paczki do sylwestra powinny dojść na 100%, więc nie ma się co denerwować :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo, to jest spowodowane tym że osoba prowadząca sklep ma bardzo dużo spraw na głowie między innymi mase paczek jakie dostaje, a pracowników jest zaledwie garstka. Paczki do sylwestra powinny dojść na 100%, więc nie ma się co denerwować :)/>

 

 

 

 

JacuQM

Czyli mam rozumiec, że lepiej nie zamawiac i nie ryzykowac, że może pominie mu się jakaś paczka, bo ma dużo spraw na głowie :D

Takie coś nazywa się brakiem profesjonalizmu.

Dla mnie sprawa jest zamknięta, oceniam rzetelnie, a nie żeby komuś zepsuc opinie na której i tak sklepowi najwidoczniej nie zależy :)

Sklep będzie chciał naprawic swój błąd, skontaktuje się ze mną i po problemie, jeśli nie to potwierdzenie, że ma klienta daleko w d*pie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo pisalem maila w poniedzialek ale wyglada na to, że odbiło (aczkolwiek informacji nie otrzymałem).

dzisiaj napiszę z drugiego maila co i jak .

Klientów nie mam w d:)ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie będzie atakować przecież, żaden sklep nie ma 100% pozytywów i każda opinia jest ważna, każdemu pewnie też zdarzają się jakieś zawiechy i wpadki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo wiesz co to jest wyrozumialosc? Jakbys sam pracowal i mial 100 zamowien na glowie to ciekawe czy dalbys rade bo ja sobie tego nie wyobrazam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo wiesz co to jest wyrozumialosc? Jakbys sam pracowal i mial 100 zamowien na glowie to ciekawe czy dalbys rade bo ja sobie tego nie wyobrazam.

 

Zastanów się co mówisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbilo mi drugi raz maila, że nie istnieje taki adres.

panowie spokojnie, mój błąd obiecałem paczkę wyslac nie wysłalem. Przeprosiłem i jesli zdecyduje sie na zakup dostanie w zamian za czekanie gratris.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadło troche txp859/ kto chce mail zinredakcja@o2.pl oczywiscie mozna dobrac caly asortyment z piropolska.cba.pl na strone nie wrzucam nie ma sensu. Głowna dostawa na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie więcej kostek dziś lub jutro.

Co do petard ciężko powiedzieć, megafony i bombony są konkretne ale 859 i dum bumy oplacalniejsze :)/>

 

BomBon to tandeta i porażka :) 90% korpusu to powietrze... petarda bardzo lekka nawet nie czuć że w środku jest cokolwiek... korpus bardzo słaby o zaślepkach nie mówiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem chyba czyjąś paczkę bo w środku znalazłem nie to co zamawiałem. Takie coś ( nawet nie wiem co to:-) ) jakby sprasowany haszysz w postaci okrągłej kostki z otworem w środku:) To jakiś trotyl?? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...