Skocz do zawartości

[luxis] Plany, projekty 3D i zakupy 2013/14


luxis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poniżej paczka która już zawitała, oczywiście z BF. Rok temu zabrakło mi nieco światełek, natomiast w tym błąd zostanie naprawiony. Głównie opieram się na Komecie i Jorge, żadnych niemieckich wyrobów, bo jak się przekonałem są one nieprzewidywalne.

 

Zakupy:

|Wyrzutnie|

-KIWI, model: P7200

-Macrocosmos III, model: SM2126

-Hi-Tech, model: SM9881

-Lion, model: P7225

-Show of fireworks, model: JW90

-Exclusive Collection, model: JW87

-Honduras, model: P7237

 

IMG_5311.jpg

 

Plany:

|Petardy|

-2x FP3 BIG

-3x Explosive I

-2x Explosive IV

 

|Wyrzutnie|

-Moza, model: P7306

-Aruba, model: P7228

-Mars

-3x Saturn Missiles 25s

 

|Rakiety|

-Diabolo

-Fenix

Może jeszcze Speed IV i większy zestaw Strong od Triplex'a

 

|Inne|

-Moździerz Artillery Shells 2"

-Cyrkoblitz 2x

-Wulany KONGO 10x

-Motyl duży kamikadze 5x

 

Zrobiłem modele różnych fajerwerków, które mam jeszcze w planach, a wygląda to tak:

fajerwerki2014_3.jpg

 

image.jpg

 

ppp.jpg

 

Dla wtajemniczonych jest to robione programem 3Ds Max, może nie jest jakoś realistycznie, ale jestem na etapie szkolenia aby wyciskać z programiku co tylko się da. Tak więc oceniajcie, paczkę planuję zamówić jakoś w połowie października, również z ukochanego BF :)/>/>/>/>/>

Co do kosztów myślę że w 400zł powinienem się zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że będzie lepiej niż poprzednio. No to teraz ja muszę coś kupić i naszą ukochaną sąsiadkę znowu ch.. strzeli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Drugie zamówienie z wielkim opóźnieniem, ale dotarło. Zakupy oczywiście na BF, jako gratis fontanno-wyrzutnia Frankee. Moje plany zmieniły się o 180 stopni, a oto efekt:

Całość :

image.jpg

 

Wyrzutnie :

IMG_6791.jpg

 

Petardy :

IMG_6792.jpg

 

Rakiety i rzymiaki :

IMG_6776.jpg

 

IMG_6795.jpg

 

Pierdoły :

IMG_6794.jpg

 

Aktualnie czekam za jeszcze jedną paczką z petardami od Czarodzieja, jutro powinna dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo interesujący Stuff :xmas_biggrin: masz wszystko co jest potrzebne do udanego Sylwka , dobrze wybrałeś kostki i resztę , będziesz zadowolony :xmas_wink: Udanego Sylwka :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki od Czarodzieja już dziś nie będzie. Narastają obawy czy w ogóle przyjdzie do sylwestra i czy w ogóle wysłał. Nie ma z nim kontaktu, ale bądźmy dobrej myśli.

 

PS. Z okazji tego wyjątkowego czasu czyli świąt Bożego narodzenia, chciałbym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze: zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i jeszcze raz zdrowia bo to najważniejsze.. aha no i byłbym zapomniał, Szczęśliwego Nowego ROKU 2014!! Trzymajcie się ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka od Czarodzieja w końcu jest. Myślę, że to jeszcze nie koniec zakupów, jutro przy wolnej chwili odwiedzę markety.

 

IMG_6797.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...