Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2013/2014


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem wczoraj daję foto karabinku. Niestety plany były ambitniejsze. Miałem dokupić jeszcze kilka ładnych paczek 859, lecz fundusze się kurczyły, a ja musiałem wybrać: pokaz czy karabinek. Wybrałem pokaz i dlatego też postanowiłem, że karabinek zrobię na Rezurekcję Wielkanocną. 13 paczek Fp3 small wędruje na szafę, a w jakiejś styczniowej promocji dokupię jeszcze "trochę" 859 :D Lecz żeby poczuć chociaż przedsmak zrobiłem mini karabinek, w skład którego wchodzą:

-600 szt ko201

-90 szt Fp3 small

-5 szt Fp3 Big

-5 szt P2000

uzwb.jpg

 

A to zapalniczki od luxora:

y4tl.jpg

 

Btw nie rozumiem tych nawiedzonych ludzi z Empatii, mój piesek bardzo lubi mieć styczność z pirotechniką :P

dj9x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak wielkość stuffu mnie rozwala,wyrzutnie również po prostu bomba 10000/10 :D Powodzenia życzę i udanego sylwestra.

 

(CHYBA NAJLEPSZY STUFF W 2013/2014)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś Biedronkę, E.Leclerca oraz hurtownię na mieście. Oto rezultaty tej wyprawy:

nlkk.jpg

 

-2x RC1

-M22 Mistrzowie ognia

-PXB2103 Explosion 16

-PXB2105 Future Game Red

-4 motylki ze Śmieszka

-2 paczki petard pokroju 859 ;)

 

Byłem także w Realu, ponieważ chciałem kupić jakąś małą kostkę z Hestii na próbę, lecz zwykła wyrzutnia 10 sh kosztowała 17zł, więc dałem sobie spokój. Wstąpię później do Kauflanda, może tam coś jeszcze dokupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zakupy. Ile dałeś za wyrzutnie Future Game?

Future Game 19.99, a Explosion 16 była jeszcze o złotówkę tańsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy:

6sdw.jpg

 

Rozszerzanie mojego tegorocznego stuffu dobiegło końca. Już nic nie dojdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wyszło ;D

Faktycznie, nie wyszło, nie odpaliłem w finale po kolei wszystkich OR'ów jakich miałem :(

 

 

A teraz na poważnie. Z pokazu jestem zadowolony w 70-75%. Kilka kostek nie odpaliło, przez co było kilka przerw w pokazie.

Prawdopodobnie źle podłączyłem zapały. Do ostatniej chwili czekałem z wynoszeniem wszystkiego, ponieważ liczyłem, że mżawka ustanie. Niestety widownia coraz bardziej się niecierpliwiła i emocje wzięły górę.

Zagadką jest dla mnie przedwczesne odpalenie Grenlandii, OR i szeleczek. Czasy były ustawione dobrze, nie wiem co mogło pójść nie tak. Mimo to finał i tak wypadł nieźle (Grenlandii nie da się opisać, to trzeba przeżyć xD).

Jednak te wpadki nie zniechęciły mnie do robienia pokazów, wręcz przeciwnie. Mam dodatkową motywację, aby na nadchodzącego sylwestra wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów i strzelić coś naprawdę dobrego :)

Filmik jest już z powycinanymi przerwami. Link:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czesiu bo tobie od chyba 3 lat wychodzi jedno, wielkie gówno. abuk strzelasz chyba 1 raz na systemie a od razu strzeliłeś lepiej niż czesiu który od 3-4 lat próbuje coś strzelić. Bardzo fajny pokaz, nie ma przerw cały czas coś ciekawego dzieje się na niebie. I najważniejsze dobrze użyte materiały w przeciwieństwie do jednego pana który wszystkie or jakie miał strzelił po kolei w finale :D/>

 

Zapraszam do oceny mojego pokazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czesiu bo tobie od chyba 3 lat wychodzi jedno, wielkie gówno. abuk strzelasz chyba 1 raz na systemie a od razu strzeliłeś lepiej niż czesiu który od 3-4 lat próbuje coś strzelić. Bardzo fajny pokaz, nie ma przerw cały czas coś ciekawego dzieje się na niebie. I najważniejsze dobrze użyte materiały w przeciwieństwie do jednego pana który wszystkie or jakie miał strzelił po kolei w finale :D/>/>

 

Zapraszam do oceny mojego pokazu.

Dokładnie, to był mój pierwszy raz, kiedy robiłem pokaz na systemie. Już nie chciałem tego mówić, ale zgadzam się z Tobą z 100%. Nie sztuką jest uzbroić się jak na wojnę i strzelić jedną wielką sieczkę, sztuką jest zrobić z tego kompozycję, w której wszystkie elementy powinny ze sobą współgrać. Dzięki za pozytywny komentarz :)

 

Dawid: Pierwsza kostka to GWM5036 Brave Warrior, a druga P7504 Duszanbe. Obie wyrzutnie mogę z czystym sumieniem polecić. GWM5036 znajdziesz teraz pod nazwą Wonderfull Lips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pokaz abuk - miło się oglądało ten pokazik. Wielki + za to, że wszystko tak ładnie wyszło a był to twój pierwszy pokaz.

 

 

Chyba nie wyszło ;D

 

Tobie za to pięknie wszystko wychodzi :xmas_laugh: 2 systemy warte nie wiadomo ile + piro za 4k i wyszło coś ... no właśnie co bo nie wiem jak to opisać. Myślę, że większość osób, które robiły kiedykolwiek pokaz na loncie by przebiły twój pokaz nawet z piro o połowie wartości. Ale może za rok będzie lepiej z 3x tyle piro dokupisz jeszcze 2 systemy i git.

 

 

 

ps. Sorry abuk, że się tutaj tak do czesia rozpisałem ale nie mogłem się powstrzymać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Sorry abuk, że się tutaj tak do czesia rozpisałem ale nie mogłem się powstrzymać :(/>

Haha ależ ja się nie gniewam :D Zwłaszcza, że mam takie samo zdanie. Zamiast systemów mógł kupić więcej piro, żeby zrobić jeszcze większe "szoł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz bardzo ładny, najbardziej mi się finał podobał :) Co do hejterków ja strzelam dla siebie a nie dla takich jednostrzałów jak Wy, izolujecie się od świata na forum i nic więcej :) A na chodniku jeden płaski i płacz. Więc raczej mam gdzieś Wasze opinie. Wyczuwam tylko jeden wielki ból d*py, że nigdy nie będziecie mieli takiego stuffu. :) Ja sobie strzelę jak mi się podoba i to mój interes :P Co do OR Wszystkie w finale? faktycznie 7 plastrów z 19 to wszystkie :* Pozdro Abuk oby tak dalej a pokazy będą z roku na rok lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...