Skocz do zawartości

13.01.2013 - Warszawa - Światełko do Nieba


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=ENrzZto7tdI

 

Światełko do nieba co roku jest efektowne ale tym razem Goldregen naprawdę pokazał klasę. Sekwencje singli na początku i pod koniec pokazu wyszły perfekcyjnie. Bomby w większości prezentowały klasyczne złote i brokatowe efekty, jednak wyjątkowo spodobały mi się czerwone ringi z trzeszczeniem, golden flower wave to red/green, niebieskie peonie z czerwoną palmą i złote korony zakończone zielonymi gwiazdkami. Z wyrzutni jak zwykle mnóstwo zamieszania zrobiły TXB874. Potężny trzask w takiej ilości po prostu niszczy wszystko. Nie zabrakło oczywiście licznych jednorzędówek, złotych wachlarzy i min, które idealnie uzupełniały pokaz. Kątowe wyrzutnie natomiast świetnie wypełniały całą przestrzeń. A finał to oczywiście wisienka na całym tym torcie czyli masa złotych bomb, wachlarze, miny i wyrzutnie z cracklingiem, plus jako kropka nad "i" czerwone serca, które wyszły dość wyraźnie, więc publiczność była zachwycona tak nietypowym efektem.

Jak dla mnie pokaz wyśmienity. Dużo różnorodnego materiału, świetne dopracowanie nawet najmniejszych szczegółów, wszystko przemyślane i zgrane ze sobą doskonale. Żałuję jednak, że nie mogłem obejrzeć tego widowiska wraz z muzyką, co z pewnością jeszcze bardziej podniosłoby poziom odbioru całej realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały projekt i wykonanie. Bardzo mi się podobało tegoroczne światełko w Warszawie. Ma jedną uwagę, że strzelając na tle pomarańczowych lamp sodowych warto by trochę pomyśleć o kolorach. Złoto jest piękne, ale w niesprzyjających miejskich warunkach niestety ginie w poświacie latarni. W takich warunkach znacznie lepiej prezentują się efekty niebieskie (szczególnie niebieski wspaniale się odcina od miejskiego nieba), czerwone i zielone (co zresztą widać na licznych filmach). Wiadomo jednak, że każdy reżyser ma swój styl i ciężko się przestawić, ale czasem warto, bo to korzyść dla widzów. Poza tym perfekcja. Co tu dużo mówić Goldregen to zdecydowanie ekstraklasa jeśli chodzi o polską pirotechnikę widowiskową.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...