Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Fajerwerkitanio-problem.


TPS

Pytanie

Cześć, mam pewien problem 9 grudnia zamówiłem paczkę na fajerwerkitanio przelew został zrobiony odrazu,więc czekałem na kuriera do tej pory go nie ma,czytałem na stronie że trzeba potwierdzić na emailu zamówiene lecz tego nie zrobiłem i pytanie nasuwa się cy przez to by nie wysłali jeśli przelew zrobiłem? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć, mam pewien problem 9 grudnia zamówiłem paczkę na fajerwerkitanio przelew został zrobiony odrazu,więc czekałem na kuriera do tej pory go nie ma,czytałem na stronie że trzeba potwierdzić na emailu zamówiene lecz tego nie zrobiłem i pytanie nasuwa się cy przez to by nie wysłali jeśli przelew zrobiłem? Pozdrawiam.

Całkiem możliwe, koniecznie zadzwoń do nich!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Klient nasz Pan, śmiało tam dzwoń, muszą ci udzielić informacji, nie zwlekaj bo został raptem tydzień na zrealizowanie zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zadzwonie jutro ponieważ zamawiał mi to tata więc może jakieś info on ma, dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć, mam pewien problem 9 grudnia zamówiłem paczkę na fajerwerkitanio przelew został zrobiony odrazu,więc czekałem na kuriera do tej pory go nie ma,czytałem na stronie że trzeba potwierdzić na emailu zamówiene lecz tego nie zrobiłem i pytanie nasuwa się cy przez to by nie wysłali jeśli przelew zrobiłem? Pozdrawiam.


Na forum nie ma jasnowidzów. Dzwoń do sklepu, tutaj nikt ci nic nie wymyśli.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość

Na pewno nikt tam nie kupował ? Właśnie zastanawiam się nad zakupem w tym sklepie i wysyłką za pobraniem ale czy oni to wyślą z tym gratisem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja sie skusiłem na smale po 7zł, zbliżają sie święta więc lepiej zamów z bf czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pierwszy i ostatni raz :\

Przecież to nie wina sklepu tylko Twoja/taty, bo nie potwierdziliście zamówienia a od razu wysłaliście pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja sie skusiłem na smale po 7zł, zbliżają sie święta więc lepiej zamów z bf czy coś.

A powiedz tak szczerze ile paczek ich zamówiłeś? Bo rozumiem cena kusząca, ale różncia odczuwalna byłaby przy zakupie powiedzmy 20 paczek, a nie 1,2,3... Właśnie często tak jest, że ludzie skupiają uwagę na jednym produkcie nie zważając na dostępność/ceny innych artykułów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam kupowałem i byłem w pełni zadowolony. Może wkradł im się jakiś błąd, sezon jest. Ale dzwoń ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak 2 lata temu na fm było wk na paczkę czekało się po 2-3 tygodnie i nikt nie robił rabanu...
Zamiast co chwila na forum o tym pisać po prostu się kontaktuj z nimi, jeśli był przelew to masz dowód wpłaty.
Jeżeli już to zwykłe nieporozumienie a nie jakieś oszustwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamawiałem z tej stronki też ze względu na small'e i gratiski i nie moge powiedzieć że zła obsługa wszystko szybko dostarczone złożyłem w niedziele na wtorek już były więc długo nie czekałem wszystko w paczce się zgadzało więc jestem zadowolony i polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupowałem u nich za pobraniem. Moja przesyłka opóźniła się zaledwie o jeden dzień ze względu na małe nieporozumienie.
ZADZWOŃ do nich, podaj numer zamówienia i Pan/pani Ci wszystko wyjaśnią. Zestawy za 1zł są dodawane ale trzeba je uwzględnić w koszyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra to moja wina przez głupie potwierdzenie czekałem na marne, potwierdziłem w piątek do wtorku powinna przyjść więc temat zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra to moja wina przez głupie potwierdzenie czekałem na marne, potwierdziłem w piątek do wtorku powinna przyjść więc temat zamknąć.


Potwierdzenie jest dla zamówień za pobraniem i nie jest branę pod uwagę w zamówieniach gdzie klient płaci przelewem bo w nich to przelew jest potwierdzeniem więc raczej nie Twoja wina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli co opier.. ich?


No jak by nie patrzeć to ich błąd bo w zamówieniach gdzie klient płaci przelewem to przelew jest potwierdzeniem zamówienia.

To jest logiczne!! Robiąc przelew potwierdzasz chęć zakupu, w pobranowych to nie jest logiczne dlatego jest topotwierdenie w emailu :)

Więc jest to ich błąd i ja bym ich nieźle zjechał :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo troche mnie irytuje czekać na kuriera 5dni który kosztuje 23zł, a przelew w niedziele robiony był na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, najlepiej od razu aferę zrobić, zamiast czytać informacje ze zrozumieniem. Jeżeli w regulaminie na stronie sklepu jest napisane, że należy potwierdzić zamówienie mailowo to powinno się to zrobić, to tylko kliknięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...