Jump to content

TXP488 Thunder King

Arturo :)
 Share

Recommended Posts

Symbol: TXP488
Nazwa: Thunder King
Ilość strzałów: 25
Kaliber: 0,8"
Czas efektu: 20 sekund
Cena: 18zł
Efekt: huk z błyskiem
Film: http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=XaxmJuGCKjg

Miałem okazje zobaczyc na żywo tą kostke i bardzo miło mnie zaskoczyła, dynamiczna, doscyc głośna ( huk pocisków można porównac do JC05 lub może trochę cichszy ).
Podobnie jak w BS-50 naprzemiennie strzelające czerwone i zielone kule podczas wzlotu pocisku dodają tej kostce uroku, choc troszkę szkoda, że przy wybuchu pocisków zabrakło tytanu. Biorąc pod uwagę ilosc strzałów to myślę, że 16-18zł jest bardzo dobrą ceną jak na taką kosteczke.

Najlepiej byłoby ją wkomponować jakoś w finał z inną wyrzutnią/wyrzutniami wtedy można otrzymać bardzo ciekawy efekt akustyczny.

Fakt. Efekty akustyczne nie są u nas popularne. Osobiście uważam, że wyrzutnia badziew. Nawet jak na akustyczną to za droga. Lepiej kupić 2 paczki JC05 i połączyć je lontem.

• 1 year later...
  • 3 weeks later...

Świetna wyrzutnia dla osób, które preferują artykuły tego typu. Huk solidny, na wysokości daje ciekawe efekty akustyczne. Doskonała jako element zabawy zarówno w dzień jak i po zmroku. Może też świetnie komponować się w pokazie np. z wulkanami.