Jump to content

Popularne Fajerwerki - Co byś kupił ?

PiroMania
 Share

Recommended Posts

Witam , w tym roku będę handlował fajerwerkami na bazarze i chcę się was poradzić co warto kupić do 10tys. za cały towar. Co najczęściej się sprzedaje ??? Czy kupić wiecej tzw. pierdółek w niskich cenach czy powiedzmy 5 rodzajów konkretnych petard typu fp3 , achungi , 2 rzymiaki , z 2 typy mozdzierzy , rakiet a reszta same kostki do kwoty 150zł szt. bo wiekszych raczej nikt nie kupi ??? Co wy osobiście kupujecie na takich bazarkach ?

Fp3/small, k0202 Picollo , fp3/New, P7450 Kreta , jw408, jw407,jw07 Mars,2520Purple tail, yellow Peony,Red Peony Yellow Purple Peony, Solaris. Kasjopeja. To są najczęściej kupowane petardy i kostki.

A z zestawów to jakies małe po 10-20zł

w sumie to tyle co wiem w tym temacie

endriu123457

Dużych kostek nie zejdzie Ci wiele. Tak jak endriu powiedział małe kostki, rakietki takie jak diabolo, demony czy nawet perfecty :)

Taka prawda, że na ogól jeśli ktoś idzie na bazar to raczej rzadko wydaje parę stówek, raczej drobniejsze kwoty. Warto zaopatrzyć się w tanie artykuły i parę konkretniejszych. Z petard: na pewno K0201, K0203, K0204, FP3, Achtungi czy Jumbo czy jakiekolwiek ale sporej wielkości. Po prostu ludzie się nie znają i niektórzy i tak będą woleli większą petardę chociaż jej huk jak parę razy słabszy od tańszej i dużo mniejszej. Rzymiaki - raczej nie żadne udziwnione, bazooki czy cokolwiek tylko najzwyklejsze. Jeśli chodzi o rakiety, to u mnie na bazarze cała gama: od diabolo po duże rakiety za ok. 35zł za sztukę, najlepiej jednak zaopatrzyć się właśnie w jakieś diabolo, perfecty itp. Dużo dupereli powinno zejść, klientelą są dzieciaki z rodzicami, którzy nie zawsze pozwolą na dużą kostkę czy mocne petardy: cyrkoblitze, bączki, motylki, trzeszczące kulki, kulki dymne i wszelkiego rodzaju duperele. Kupuj raczej rzeczy, których działania nie trzeba objaśniać.

Na pewno zainwestje w cos, co jest tanie gdzie mozna dac duzy narzut, czyli jakies drobne piccolo, wulkaniki, rakiety z gwizdkiem (?), katiusze, rzymiaki tansze, motylki.
Petardy: Picolaki, fp3, achtungi, zuki.
Rakiety: Diabolo, Demony, Neony, Nautiliusy, VooDoo, jakies rubiny np.18 czy 22, JR09 Tornado.
Zainwestuje w jakies flary, stroboskopy z triplexa, jf66 flash.
Kostek powyzej 40-50zl (u ciebie na stoisku) nie bierz bo Ci to nie zejdzie.
Wiele zalezy skad bedzie bral towar. Odezwij sie na pw :)/>/>

Wyrzutnie do 30-40 zł
Petardy wszystkie
Rakiety ( Warto zainwestować w pare dużych zestawów , sprzedaja sie wszystkie )
Jeżeli chcesz konkretne wyrzutnie zadbaj o ich estetyke ( nie porwane i zamoczone etykiety, ludzie na to zwracają uwagę, nie bierz kostek powyrzej 150 zł bo Ci to się nie opłaci.
Wszelkie inne gówna wskazane ( dzieci lubią :)

Dzięki , wasze wskazówki mi się bardzo przydadzą.
Towar zamówię w internecie bo ja jestem z podk. a w hurtowni w Rzeszowie jest drożej jak np w bigfun po cenach online a do tego od 5k daja 25% :)no i gratis jeszcze ;)

Ja ze swojej strony dorzucę petardy EX1, jest ich dużo w opakowaniu, są małe a dobre i przede wszystkim tanie. Rodzice dla swoich pociech pewnie się skuszą na takie petardy. Niepozorne, 40szt. w opakowaniu i na każdą kieszeń.

Ludie kupujacy na bazarach patrza na OPAKOWANIE I WIELKOSC, takze bierz te rakiety , kostki i inne pierdoły, które mają ladne i duze opakowanie , z narysowanym ciekawy efektem / poligrafią, a dodatkowo jak ktos bd chciał coś mocniejszego, to bierz fp3 ale nie spredawaj na opakowania, tylko na sztuki , najlepiej wysypac zawartosc kilku paczek do jakiegos kartonu itp zeby nie bylo widac po ile sa pakowane. Duzym powodzeniem cieszą sie też zestawy i pierdoły dla dzieci, generalnie wszystko do ok. 20-30zl tak jak wczesniej juz mowiono.

Ja bym jeszcze zakupił z parę jw418 :D/>

To by była głopota totalna. Nikt nie kupił by 418 na bazarze i za cenę prawie 300 zł

Stare FP3 można sprzedawać tylko w opakowaniu 20 szt. Nowe FP3 można sprzedawać min. po 5 szt.

To nie wiem , u mnie w miescie na bazarach, zawsze na szt byly , cena 1-1,5zł za szt......

Kiedyś kupowałem na bazarze petardy i postaram sobie przypomnieć, napewno schodziły szybciutko ( byłem kupić sobie coś do jedzenia wracam wyprzedane wszystko ;/ ) :

- FP3
- Achtungi
- Picolaki
- Kulki trzeszczące/dymne
- Albatrosy ( sprzedawaj je na sztuki, FP3 też możesz mieć osobną paczke otwartą na sztuki )
- Rakiety nie drogie dobrze na sztuki
- 0440 MOON TRAVELLERS ( w paczkach po 12 szt. szybko schodzą)
- JR05 WHISTLING MOON TRAVELLERS ( w paczkach po 12 szt. szybko schodzą)
- Najlepiej wszystkie petardy, te większe na sztuki .
- Tanie kostki i zestawy z rakietkami
- Zimne ognie
- Fontanny
- Smocze jaja FP1
- JC07 dla małych dzieci

Co do mojego wyboru mogę się troche mylić ponieważ na bazar zaglądałem 2 lata temu ale z tego co widziałem zeszłego roku to to szybko schodziło, mam nadzieje że pomogłem :)

To by była głopota totalna. Nikt nie kupił by 418 na bazarze i za cenę prawie 300 zł

Byłaby to najtańsza bazarowa oferta jaką widziałem. W ubiegłym roku na poznańskim stanowisku pod Pajo JW418 kosztował 350zł, JW1112 - 400zł. Za około 250zł można wyrwać już 49sh.