Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Finałówka I lub \|/ do 150 zł


ponczo12496

Pytanie

Witam,
jako, że już coraz bliżej do sylwestra wypadało by coś zamówić. Aktualnie mam w portfelu 200 zł lecz na finał przy moim budżecie mogę sobie pozwolić na max 150zł. Wstępnie myślę nad jakąś 49 strzałówką typu JW408, może coś z serii Gold z Komety np. Gold Honsiu. W grę wchodzi również jakaś kątówka. Bardzo was proszę o pomoc. Zamawiał bym na big funie bądź taniefajerwerki. Dodam również, że finałówkę chciałbym połączyć z JW31 jak oczywiście budżet pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

P7607, P7606, P7604, P7608 albo P7609 czy coś innego z serii Gold będzie moim zdaniem dobre. Sam chce to wziąć. Gold Nagoja cieszy się chyba największą popularnością.
Znajdziesz ja w takiej cenie, ze będziesz mógł sobie pozwolić na połączenie z JW31, co jest dobrym pomysłem.
Ewentualnie możesz tez dać jakiś wachlarz.
Możliwe, ze na tf będą Goldy z Komety. Możesz wysłać mail i spytać, a potem porównać cenę z innymi sklepami.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JMJ, dzięki za odpowiedz. Chyba tak jak mówiłem wezmę coś z serii Gold lecz proszę o dalsze propozycje. Jedno mnie niepokoi, jest to dostępność JW31. Od kilku miesięcy na żadnej stronie internetowej jej nie widziałem. Wiecie coś na ten temat ? Czy przypadkiem jej nie wycofali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JMJ, dzięki za odpowiedz. Chyba tak jak mówiłem wezmę coś z serii Gold lecz proszę o dalsze propozycje. Jedno mnie niepokoi, jest to dostępność JW31. Od kilku miesięcy na żadnej stronie internetowej jej nie widziałem. Wiecie coś na ten temat ? Czy przypadkiem jej nie wycofali ?

Nie wycofali, bo mam je u siebie w domu na nowych przepisach ;)
Co do samej kostki to napisz do chestera, bo tak nie ma sensu zamawiac z dwóch stron...
Prawdopodobnie będę zamawiał z tf, więc jak coś to się odzywaj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ach te propozycje Vela zawróciły mi w głowie :D Sam nie wiem co zrobić. Kupując tort Efektu mam pewność udanego finału. Drugim argumentem jest niższa cena. Z drugiej strony gdyby cały plan z Gold Honsiu i JW31 by się udał miał bym na pewno większą satysfakcje z udanego pokazu. Ach te trudne wybory ... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...