Skocz do zawartości

Biuro Handlowe Hestii


Albsup

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś mieszka w Warszawie/okolicach to polecam biuro handlowe tego importera (w Warszawie, przy ulicy Połczyńskiej). Jak się dowiaduję (dzwoniłem tam) można kupować tam detalicznie. Dla przykładu paczka Piccolaków kosztuje 60 groszy.
W razie czego, można tam zadzwonić i dowiedzieć się o dostępności oraz cenach danych produktów. Hurtownia czynna od poniedziałku do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mieszkał w Warszawie na pewno bym tam pojechał to nadal moja ulubiona firma :D a cena taka piccolaków jak koło mnie w Rzeszowie w ekoplaście :D czyli też 60gr. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Ja muszę się wybrać do tej hurtowni. Może jak dużo kupie stuffu, to taniej sprzedadzą... :wink:

Byłem w mniejszej hurtowni, to tam za paczkę piccolo brali 1,50 :roll:

Dobre i to :-) na na kramach to przeważnie są po 3zł,a po 2 zł to ciężko się załapać :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Będę tam nie długo jechał zobaczyć po ile są achtungi hestii i jedno pytanie bo na www.vitis.pl są pokazane rzymskie ognie kaliber 3 cale i czy tam można kupić takie rzymskie ognie? Pytam bo niewiem czy trzeba mieć jakieś pozwolenie a jeśli można kupić to ile by około taki kosztował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj tam byłem :grin: .Trochę kupiłem : HE0208 :twisted: ,HE0507,
2xHE0958,2xKL510B,K0203,HE0015,HE0317,HE0316,HE113,HE0186.Za wszystko zapłaciłem 73.80.Wchodzi się do budynku i jest olbrzymie biuro gdzie po prawej stronie są fajerwerki.Wybiera się co się chce.Pan wszystko z magazynu przynosi i daje pudło na fajerwerki.Pani wypisuje kartke co ile kosztuje wstawia pieczątke na kartke i już.Jest też wada to znaczy taka że w listopadzie po ok 5 już nie sprzedają detalicznie ponieważ pakują w kartony i do marketów np Auchan (fart że 2 pojechałem :grin: ).Ogólnie jest dużo towaru.Bardzo polecam.Zdjęcie.Słaba jakość bo komórką robione.Sry że zdjęcie a nie link ale pierwszy raz korzystałem z imgshacka i niewiem jak dać link do zdjęcia zamiast zdjęcia.


d624uv7.jpg[/url][/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj 6zł choć w cenniku który ściągnąłem jest po 4zł.Ale 1zł za achtunga to mi się wydaje że tanio.Na straganach chcą po 3zł od sztuki :neutral: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cena jest naprawde dobra. Nie ma sensu kupowac duzych achtungów gdyż hukiem prawie sie nie różnia. Dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...