Jump to content

Mihhau

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mihhau

 1. Kostki odpalane w okolicach północy (była mgła) w takiej kolejności: 1. Na wstępie el titanio 100 sh 20 mm - kupiona na promce w dobrej cenie (ok. 110 zł). W tej cenie 11/10 - nawet starszym widzom się spodobała. Fajna, dynamiczna, między blokami naprawdę głośna ! 2. Mega srpyro, 25sh, 48 mm - pomimo mgły kostka naprawdę fajna, zdecydowanie lepsza od znerfionego Titana (wczesniej odpalony przed 19) - Duże efekty, wysoko dolatywały, długo się utrzymywały i bardzo głośna (niestety zgodzę się opinią grubego z youtube - jest mega) - kupiona na promce za 171 zł- w tej cenie 10/10 3.
 2. Mihhau

  Kupię colpo

  Siema i mnie wzięło na zakup colpo. Ma ktoś może na zbyciu lub wie, gdzie mógłbym kupić z wysyłką ? Będę wdzięczny za wiadomość prywatną.
 3. Warszawa Grochów, o północy jakiś nasz ziomek odpalił wyrzutnie
 4. Ja także polecam, dobrze zabezpieczone i dotarły w idealnym stanie. Bardzo dobry kontakt ze sklepem.
 5. W piropolska również bez gratisu (zamówienie za 560 zł), ale również polecam. Przesyłka szybko była u mnie i dobrze zabezpieczona. Niskie ceny i konkretny towar.
 6. Co prawda u mnie bez gratisu (zakupy za 1220 zł), ale zamówione w piątek, a paczka już była w sobotę i dobrze zabezpieczona. Więc polecam.
×
×
 • Create New...