Jump to content

hurto

Użytkownik
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

hurto's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (1/7)

0

Reputation

 1. Prawie 2 tysie - duży zestaw, pokaz na sylwestra, spora impreza, głównie zestawy baterii - powinno być bardzo efektownie.
 2. Z balkonu nigdy. Między blokami u nas jest dużo miejsca. A na imprezie to po prostu cały pokaz będzie opalany na terenie sali. Miejsca jest mnóstwo i na pewno nikomu to nie będzie zagrażało.
 3. Tego nie w oficjalnej ofercie Super Power, więc dla wybrańców z papierami. A efekt faktycznie fajny - może kiedyś, w przyszłości uda się coś takiego zorganizować. Na razie skupiamy się na mniejszych pokazach ;-)
 4. Czyli całkiem normalnie - ucieczka jak przed klasyczną petardą Tylko w tym wypadku efekt jest nieco bardziej okazały i faktycznie bardzo efektowny ;-)
 5. hehehe... nie, daleki jestem od tego - radzę jak kupować, żeby wyszło taniej. Co tutaj dużo mówić - straszna ze mnie złotówa. Nie nawidzę bezsensownego wydawania kasy, raczej nastawiam się na to, żeby każdego zeta wydawać rozsądnie. I w tym przypadku jest całkiem podobnie.
 6. Odpuść, zamówienie z netu wyjdzie sporo taniej. Całość zamawiamy z Super Power. Na mieście muszą naliczyć swoją marżę, będzie drożej, nawet jeśli doliczyć do kosztów fajerwerków, koszty przesyłki.
 7. Impreza w gronie 50 osób, sami wszystko organizujemy na średniej wielkości sali. Pokaz również nasz, autorski, caly sfuff od super power. W tym roku na wszystko mamy rekordowy budżet, tak więc cała impreza powinna być również mega efektowna
 8. Zamówione - posty mają po kilka lat, ale jak dla mnie ta moździerz od SP dalej na tle pozostałych wygląda mega efektownie, przynajmniej w tym obszarze cenowym. Mój zestaw sylwestrowy będzie na bogato - powinniśmy odpalić mega fajny pokaz
 9. Mnie tam o zabawę nie chodzi, tylko o fajny pokaz, więc na pierwszym miejscu baterie i moździerze + fontanny. Petardy bardziej traktuję jako swoisty dodatek do całości, bez którego w zasadzie da się obejść ;-)
 10. Wszystko zależy od tego - jakie one są ;-) Ostatnio mieliśmy zestaw baterii i wyglądało to bardzo efektownie. Tym razem będzie to jeszcze bardziej efektowny zestaw, planujemy mieć również moździerze, będzie fontanna. Powinno nieźle się łyskać
 11. Hehe... no faktycznie bardzo skromne Może Ty mi doradzisz, czy znajdę efektowniejszą moździerz od tej na filmiku, za podobną kasę? http://www.youtube.com/watch?v=Dj4aKMi1cMM
 12. Marcel - filmik od Super Power. Jak to kupić? Nie widzę na stronie czegoś takiego. Chyba, że jest wklepane pod inną nazwą. Rzucicie jakimś linkiem bezpośrednim z ich strony?
 13. Pytanie od laika - o czym dokładnie piszecie? Czy SP2000 daje taki sam efekt? Tj. zestaw baterii. Polecicie coś niedrogiego, co powinno dać fajne efekty w sylwestra?
 14. Opis fontanny: NOWOŚĆ 2013 Fontanna; opakowanie: 1szt.; karton zbiorczy 36szt.; efekt: czerwono-zielono-białe chryzantemy, niebieskie i białe chryzantemy, czerwono-zielono-srebrny trzask; czas ekspozycji: 56 sec. Proszę o informację - czy mieliście taką? Jakie efekty? Nasz budżet bardzo skromny, ale zależy nam na czymś efektownym ;-)
×
×
 • Create New...