Skocz do zawartości

Stuff 2017/18


drewniak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko

 

Jak co roku trzeba kupić jakieś piro. Niestety nie wiem co będę robił w sylwestra, dlatego zakupiłem kilka zabawek do postrzelania przed 24. Jak nie będę miał w planach jakiejś dzikiej imby to na pewno jeszcze coś dojdzie. :D

 

Część 1:

 

35fa2fd5a8f2db6bmed.jpg

 

37bfea71ae28e352med.jpg

 

Część 2: Zamiast ostrej imprezki będzie trochę więcej efektów .

 

a9474caebb6124cemed.jpg

 

 

To już będzie wszystko. Teraz tylko czekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuj, tylko kupuj fajerwerki, bo wiesz, jak to jest z planami :) Na ten moment faktycznie trochę popierdołkowate wyroby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś czy dostane w trójmieście rakiety JR25 ?

Nigdzie ich nie ma.Myślę,że raczej nie dostaniesz.

Co do stuffu to powiem,ze dla mnie się podoba.Znajdują się dwa piękne konkrety które sam miałem i gorąco mogę ci polecić zwłaszcza txb475.Widzę też mniejsze wyrzutnie i do tego duże i efektowne rakiety.Nie jest to absolutnie pierdółkowaty stuff jak nazwał go kolega Sevento.Na pewno będziesz miał czym zaimponować w Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie ich nie ma.Myślę,że raczej nie dostaniesz.

Co do stuffu to powiem,ze dla mnie się podoba.Znajdują się dwa piękne konkrety które sam miałem i gorąco mogę ci polecić zwłaszcza txb475.Widzę też mniejsze wyrzutnie i do tego duże i efektowne rakiety.Nie jest to absolutnie pierdółkowaty stuff jak nazwał go kolega Sevento.Na pewno będziesz miał czym zaimponować w Sylwestra :)

Kolega Sevento nie widział drugiej części :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff, zero lipnego towaru i same porządne produkty. Wiedzę dwie piękne wyrzutnie 16, do tego rakiety szelkowe + Aurore, piękna kątówka na finał, sprawdzone spektrum i mocne petardy. Bardzo fajnie to się prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...