Skocz do zawartości

Empatia - stowarzyszenie antyfajerwerkowych obrońców zwierząt


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po 2 minutach usuneli mój wpis ;)/>/> ze zdjęciem piro ;)/>/>

Żenada. Wspomniałem, że jak sa burze to zwierzaki dają radę.

 

EDIT:

 

Przepraszam - usuneli tylko fotke ;p

 

Właśnie tak myślałem,że dodałeś fotkę ze stuffu.Szkoda,że usuneli patafiancy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem,że dodałeś fotkę ze stuffu.Szkoda,że usuneli patafiancy

 

To jest taki lęk przed wszechstronną krytyką , oni jej nie znoszą mają swoją planetę w tym wypadku stronę i są w tym tak zatwardziali że byś im nie wiadomo co robił hu*. z tego sobie zrobią/usuną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki lęk przed wszechstronną krytyką , oni jej nie znoszą mają swoją planetę w tym wypadku stronę i są w tym tak zatwardziali że byś im nie wiadomo co robił hu*. z tego sobie zrobią/usuną

 

Święta prawda...

Nie są nastawieni na żaden konsensus tylko siać popelinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo nie podoba mi się ton ich wypowiedzi i obrażające hasła.

 

Choć tekst: "tylko frajer wielki strzela fajerwerki" jest typowym rymem na siłę. Pasłowało by słowo odpala zamiast strzela.

Graficznie też nie powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze i znowu to przeczytałem, adrenalina mi rośnie i jednocześnie trochę smutno że takie ludzie chodzą po ziemi "polsce" powysadzałbym takich ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak sobie czytam co piszą, co mi odpisują. I tak sobie myślę, na ch*j tam pisać, dyskutować i ich nakręcać, ja po prostu będe robił swoje a że oni sa ograniczeni umysłowo to nic nie poradzę, jest tam faktycznie kilka osób z którymi można spokojnie porozmawiać, wymienić opinie. Ale niestety większość to debile którzy uważają się za wszystko wiedzących, tyle w temacie AMEN Nie polecam się tam w jakikolwiek sposób udzielać bo do nich i tak nic nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam co piszą, co mi odpisują. I tak sobie myślę, na ch*j tam pisać, dyskutować i ich nakręcać, ja po prostu będe robił swoje a że oni sa ograniczeni umysłowo to nic nie poradzę, jest tam faktycznie kilka osób z którymi można spokojnie porozmawiać, wymienić opinie. Ale niestety większość to debile którzy uważają się za wszystko wiedzących, tyle w temacie AMEN Nie polecam się tam w jakikolwiek sposób udzielać bo do nich i tak nic nie dojdzie.

Zgodzę się ,to ludzie o lewych poglądach więc nie ma co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z nimi nie ma co gadac:D. Myślałem, że oni mają dziwne poglądy tylko jeżeli chodzi o pirotechnikę w sylwestra ale przejrzałem wcześniejsze ich posty i aż się przestraszyłem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze wulgarne kontrakt akcję czy posty tylko potwierdza fakt co tam wypisuja " strzela tylko chołota"

Takie działanie tylko zwiększa niechęć do strzelających coraz większą liczbę ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić z Hl-em. Nie można było nadać tej akcji jakiejś kulturalnej nazwy, tylko "napier**lam w Sylwestra"? I jeszcze ta durna ankieta, z propozycją "Wołyń" na samej górze... Szczerze mówiąc, o ile ci wszyscy "obrońcy zwierząt", to ludzie nienormalni, a zwierzęta są dla nich ważniejsi niż ludzie, to z tej strony wieje gimbusiarnią - stwierdzam to, mimo że mam dopiero 16 lat. Nie mam nic przeciwko wstawianiu zdjęć swoich fajerwerków (sam to zrobię), ale proszę - skupmy się na merytorycznych argumentach, a nie wulgarnych hasłach typu:"HAHAHAHA WGL TERAZ Z ZIOMECZKAMI WSADZILISMY ACHTUNGA CZY TAM CORSARZA JAKIEMUŚ PCHLARZOWI W DUPSKO JAK WYJE*ALO XDDDDD szkoda że zdechł", "wysadzę was w powietrze, wy głupie lewaki", "Każdy achtung, jedno zwierzę", "Tak za***iście jak w ostatniego sylwestra w schronisku dla zwierząt (tym razem nie nie chodzi o polaków) to się chyba ostatnio w katyniu w 1940 bawiłem xD w tym roku zrobie taki rozpier*ol jak te polaczki robaczki w warszawie podczas powstania, to były ku**a czasy" - ten ostatni post już jest całkiem obraźliwy.

Pokażmy, że jesteśmy dobrze wychowani ;) . Zachęcam do dalszej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...