Skocz do zawartości

30.06.2012 r. - Ryki - Dni Ryk


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 30.06.2012 r.
Okazja: Dni Ryk
Wykonawca: Efekt Chełm
Film:

http://www.youtube.com/watch?v=AGn0V64epbc

Zapraszam do obejrzenia filmu, bo warto (chyba :P). Niestety pogoda troszkę popsuła odbiór wizualny i troszkę dymu się wytworzyło przed moją sekwencją na singlach (od 4:17) ale chyba tragicznie nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, można by rzec. Na taki pokaz w wykonaniu Efektu czekałem długo, konkretnie to od zeszłorocznego festiwalu w Ełku. Mimo kilku niedoróbek, ogólne wrażenie artystyczne z pokazu jest bardzo dobre. Najlepszy segment to, moim zdaniem, ten zaprojektowany przez vela, bardzo oryginalne sekwencje - gratulacje jak na pierwszy raz wyszło super! Po tak zacnym widowisku nabrałem jeszcze większej ochoty na wyjazd do Nysy. Ekipie Efektu gratulują podwójnie, bo pokaz w Rykach, z tego co wiem, okupiony był nie tylko mnóstwem pracy w potwornym upale, ale i stresem z powodu opóźnionej dostawy materiału. Na szczęście chłopaki z Efektu wykazali się wielką wprawą oraz stalowymi nerwami i złożyli wszystko od a do z w zaledwie kilkanaście godzin, nie rezygnując z bardzo ambitnych i czasochłonnych w wykonaniu segmentów w scenariuszu. Życzyłbym sobie więcej pokazów tej klasy w Polsce. Przy tak małych budżetach, jakimi dysponuje zazwyczaj Efekt, nietaktem byłoby wymagać jeszcze czegoś więcej. Mam nadzieję, że już niedługo realizacje za kwoty 20-30k+ będą normą dla chełmskiej firmy, bo ekipa Efektu wykazuje dużą kreatywność i zaangażowanie w swoje realizacje.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: pokaz złożony w niecałe 4 godziny, a konkretniej pierwszy bus był w strefie tuż po 18, a drugi dopiero o 19. Sekwencję ciutkę źle wyszły w kamerze, bo ISO źle się ustawiło, ale na żywo jakoś to wyglądało :)

PS: Dzięki fps za miłe słowa i do zobaczenia w Nysie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...