Jump to content
Sign in to follow this  
velibrum

30.06.2012 r. - Ryki - Dni Ryk

Recommended Posts

Data: 30.06.2012 r.
Okazja: Dni Ryk
Wykonawca: Efekt Chełm
Film:

http://www.youtube.com/watch?v=AGn0V64epbc

Zapraszam do obejrzenia filmu, bo warto (chyba :P). Niestety pogoda troszkę popsuła odbiór wizualny i troszkę dymu się wytworzyło przed moją sekwencją na singlach (od 4:17) ale chyba tragicznie nie było :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nareszcie, można by rzec. Na taki pokaz w wykonaniu Efektu czekałem długo, konkretnie to od zeszłorocznego festiwalu w Ełku. Mimo kilku niedoróbek, ogólne wrażenie artystyczne z pokazu jest bardzo dobre. Najlepszy segment to, moim zdaniem, ten zaprojektowany przez vela, bardzo oryginalne sekwencje - gratulacje jak na pierwszy raz wyszło super! Po tak zacnym widowisku nabrałem jeszcze większej ochoty na wyjazd do Nysy. Ekipie Efektu gratulują podwójnie, bo pokaz w Rykach, z tego co wiem, okupiony był nie tylko mnóstwem pracy w potwornym upale, ale i stresem z powodu opóźnionej dostawy materiału. Na szczęście chłopaki z Efektu wykazali się wielką wprawą oraz stalowymi nerwami i złożyli wszystko od a do z w zaledwie kilkanaście godzin, nie rezygnując z bardzo ambitnych i czasochłonnych w wykonaniu segmentów w scenariuszu. Życzyłbym sobie więcej pokazów tej klasy w Polsce. Przy tak małych budżetach, jakimi dysponuje zazwyczaj Efekt, nietaktem byłoby wymagać jeszcze czegoś więcej. Mam nadzieję, że już niedługo realizacje za kwoty 20-30k+ będą normą dla chełmskiej firmy, bo ekipa Efektu wykazuje dużą kreatywność i zaangażowanie w swoje realizacje.

fps

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawostka: pokaz złożony w niecałe 4 godziny, a konkretniej pierwszy bus był w strefie tuż po 18, a drugi dopiero o 19. Sekwencję ciutkę źle wyszły w kamerze, bo ISO źle się ustawiło, ale na żywo jakoś to wyglądało :)

PS: Dzięki fps za miłe słowa i do zobaczenia w Nysie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...