Skocz do zawartości
  • 0

Jak to z tymi bombkami w końcu jest?


capensis

Pytanie

Witam! Wiem ,że temat bomb przewija/ł sie na forum 10000000000000000000000 razy, ale jak to się mówi: ,,co człowiek, to inna odpowiedź".
Mam więc kilka pytań, i proszę o odpowiadanie tylko te osoby , które znają się na rzeczy i miały styczność z bombkami.
1.Czy bombki 1,75 można miotać z rur 2"? (fira mówi że tak, veli ,że nie i w końcu już sam nie wiem)
Chodzi o strzelenie nie tylko w I ale także (głównie) w FAN.

2. Które bombki mają większy efekt 1,75, czy 2"?
3. Które efekty polecacie najbardziej(są najbardziej ,,pełne" ).
4. Czy fabryczny QM w bombkach trzeba łączyć za pomocą dodatkowego QM, czy po prostu można jedną bombkę pod drugą podczepić używając tylko fabrycznego QM. (zagmatwane ,ale mam nadzieje , że rozumiecie o co mi chodzi)

Na razie tyle.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1.Czy bombki 1,75 można miotać z rur 2"? (fira mówi że tak, veli ,że nie i w końcu już sam nie wiem)
Chodzi o strzelenie nie tylko w I ale także (głównie) w FAN.


Można, na forum juz było o tym nie raz pisane


2. Które bombki mają większy efekt 1,75, czy 2"?





3. Które efekty polecacie najbardziej(są najbardziej ,,pełne" ).


2" - Red Wave, Green Wave, Flower Wave, Colorfull Peony, Blue Stars White Glitter
1,75" - Brocade Blue Stars, Red Wave Crackling


4. Czy fabryczny QM w bombkach trzeba łączyć za pomocą dodatkowego QM, czy po prostu można jedną bombkę pod drugą podczepić używając tylko fabrycznego QM. (zagmatwane ,ale mam nadzieje , że rozumiecie o co mi chodzi)


Można to zrobić na kilka sposobów: QM fabryczny do QM fabrycznego, QM do visco i do visco który jest opaskami kolejny visco, QM fabryczny do QM doczepianego i QM fabryczny do doczepianego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ad. 1 Można pod warunkiem że masz wolną przestrzeń tj minimum 70x70m, na takim placyku możesz strzelać bez problemu. Osobiście przy gęstej zabudowie 1.75" bym nie strzelał z 2".

Reszta tak jak napisał cooli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam! Wiem ,że temat bomb przewija/ł sie na forum 10000000000000000000000 razy, ale jak to się mówi: ,,co człowiek, to inna odpowiedź".
Mam więc kilka pytań, i proszę o odpowiadanie tylko te osoby , które znają się na rzeczy i miały styczność z bombkami.
1.Czy bombki 1,75 można miotać z rur 2"? (fira mówi że tak, veli ,że nie i w końcu już sam nie wiem)
Chodzi o strzelenie nie tylko w I ale także (głównie) w FAN.

2. Które bombki mają większy efekt 1,75, czy 2"?
3. Które efekty polecacie najbardziej(są najbardziej ,,pełne" ).
4. Czy fabryczny QM w bombkach trzeba łączyć za pomocą dodatkowego QM, czy po prostu można jedną bombkę pod drugą podczepić używając tylko fabrycznego QM. (zagmatwane ,ale mam nadzieje , że rozumiecie o co mi chodzi)

Na razie tyle.
Pozdrawiam


1. Tak, można, ale będą leciały niżej
2. 1,75" maja więcej ładunku i są po prostu lepsze, efekt także jest (przynajmniej w większości) większy od SP'kowskich 2"

Reszta tak jak napisali poprzednicy.
mam nadzieje ze 3 odpowiedzi cie usatysfakcjonowały ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...