Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

System


kameleon180

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Potrzebuje go na sylwestra 2012-2013 wice moge przeznaczyc tylko 400zł a co sądzicie o systemie meteor 12 jakie są jego + a jakie - czy warto go kupować czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Meteor12 jest dla ludzi którzy nie bawią się pirotechnikę "profesjonalną" w zwykłych pokazach jest on skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam meteora i mi sie sprawuje świetnie. Narazie nie jest mi potrzebny 32 kanałowy ale kupie sobie go jak będe robił już pokazy za 1000zł +. Ale jak dla ciebie starczy spokojnie. cena używanego to około 160zł a nowy to z 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja powiem tak: Jak dostaniesz gdzieś meteora 8ch do 200zł to możesz brać. Powyżej 200zł nie polecam . Jet to chinska zabaweczka , wygląda jakby w garażu była składana w uniewrsalnej obudowie. Co prawda ja zrobiłem na tym 2 pokazy, ale zawsze mam stracha że się rozleci. Zasięg mały, brak testu obwodu (co jest wieeeelką niedogodnością). Fajna zabawka do zapalników typu ,,żabka" podłączanych pod visco, bo jakby podczas uruchamiania systemu poszło zwarcie i samo odpaliło wszystkie kanały to zdążysz uciec :D , pod QM to raczej dla ryzykantów , chyba że zapały przedłużysz. Wg mnie systemik wytrzyma u mnie jeszcze ze 2 pokazy i padnie. Ja się przerzucam w tym roku na coś większego i Tobie też radze troche dołozyć.

EDIT zależy też jaki budżet na fajerwerki przeznaczasz. Do 300zł wystarczy lont, do 1000 meteor , powyżej to już rf32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście jeśli chce robić duży na prawdę duże pokazy to lepiej odłożyć, ale jeśli nie bawi się jeszcze w profesjonalistę to niech śmiało kupuje Meteora8/12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A nowy ? :D


Można powiedzieć że nowy. Widziałem go we wtorek i domin może ze 2 razy go testował. Wtorkowy pokaz był na moim systemie. Polecam zakup od niego. Sprawdzony i tyle :) jak chcesz kupić to go kupisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wsumie dlaczego nie, napisałem mu na pw ale coś nie odpisuje :) nie dziwie sie :facepalm: a gdzie mogę kupić nowego >? linki do strony internetowej podaj jakiejś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0


Cooli, ale na stronie speeda jest napisane, że jest niedostępny :P System jest aktualnie dostępny chyba tylko na fajerwerkimarket.pl, ale cena to jakieś nieporozumienie...
http://fajerwerkimarket.pl/an06r-system-zapalajacy-wraz-z-pilotem.html

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...