Skocz do zawartości
  • 0

Pokaz weselny za 1000zł (max 1500zł)


cysiaczek

Pytanie

Witam.
Miotam się od paru miesięcy po sklepach internetowych w poszukiwaniu kilku wyrzutni na pokaz weselny (ślub w lipcu 2012) i jestem kompletnie zdezorientowany. Proszę o propozycję paru kostek dostępnych obecnie na rynku.
- czas pokazu ok 2,5-3 min
- ok 3-5 dużych wyrzutni połączonych lontem (+ lont zapasowy), beterie proste i jakaś kątowa, w pokaz mogą być wplecione jakieś wachlarze typu jw1000
- pokaz musi być różnorodny, zacząć się spokojnie, rozkręcać się w trakcie i zakończony ma być z przytupem
- budżet ok 1000-1500 zł
Dziękuję za propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pokaz łączyć będziesz samemu czy chcesz kupić gotowy zestaw DSO na palecie. DSO = Do Samodzelnej Obsługi. Czyli podpalasz jeden lont i dalej leci już samo.
Wiem że np na taniefajerwerki.pl możesz wybrać sobie produkty ze sklepu i oni zrobią z tego taki zestaw jaki chcesz.

Jeśli masz już doświadczenie w łączeniu bateri lontem lub masz system to samemu możesz zrobić coś takiego. :)



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Luxor sprzedaje w dobrej cenie YHW-100 z triplexa:



Myślę, że tą kostką mógłbyś załatwić pierwszą minutę pokazu. Oczywiście można coś wpleść jeszcze między wierszami, żeby początek pokazu nie był zbyt monotonny.
Z kostek dobrych do pokazów to polecam: JW407, JW408, JW4009, TXB475, TXB400, TXB851, P7450, P7845 (kometa)

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj
Moge zalatwic gotowe zestawy jak i pojedyncze kostki 1O0 shot po cenie 210 zl
zapraszam na gg lub pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A najlepiej przy takiej kwocie pokazu, zamówić kostki u kameleona (wyjdzie Ci sporo więcej towaru niż normalnie w sklepach) , i kupić sobie system od gaoo np na 8-12 kanałów. Wtedy dajesz każdą kostkę pod spłonkę i jedziesz. Przy dużych kostkach, 8 kanałów wystarczy (jeżeli myslimy o 49h i 100sh) . Jw1000 możesz pod ostatnią kostkę podpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za odpowiedzi.
- taniefajerwerki.pl mają tylko produkty SuperPower, niestety jak narazie miałem tylko złe doświadczenia
- jestem "panem młodym" na tym weselu, dlatego opcja z jednym lontem byłaby najodpowiedniejsza
- jorge, triplex, kometa jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na stronie widnieje byczy baner i informacja że w najbliższym czasie do ofert dojdzie ARKA, TRIPLEX, KOMETA, JORGE więc nie wiem w czym problem...
Po za tym SP ma zupełnie inne produkty na markety a inne do sprzedaży w hurtowniach i sklepach internetowych, ale nie polemizuje z twoim zdaniem bo każdy ma jakieś zdanie wyrobione nt konkretnego importera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TB231 Tropic byłaby idealna na finał, tylko czy to jest produkt NWP?
Firawerkoman przy moim znikomym doswiadczeniu nie mam zamiaru polemizować (od paru lat wydaję 300-400zł na Sylwestra w Biedronce, Lidlu, Polo itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po nocnej posiadówie to co mi się spodobało:
YHW-100 (Triplex)
jw4009 Scorpion (Jorge)
P7845 Senegal (Kometa)
TB231 (Tropic)
JW401 Exclusive Collection (Jorge)
2 x JW418 Achilles (Jorge)

wplecione w pokaz:
jw1000
jw1013
jw1016
jw1020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TB231 Tropic byłaby idealna na finał, tylko czy to jest produkt NWP?
Firawerkoman przy moim znikomym doswiadczeniu nie mam zamiaru polemizować (od paru lat wydaję 300-400zł na Sylwestra w Biedronce, Lidlu, Polo itp).


Tak można ją kupić, ma symbol NWP ale jako bateria finałowa jest beznadziejna lepiej dać ją w środek pokazu bo jej dynamika jest taka sobie.



PS.
SP to dość kontrowersyjny importer ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na finał to przy tej kwocie zdecydowanie TXB506 lub TXB507, albo Best fan z Komety.
2x achilles to głupota. Pomyśl o P7781 Santa Cruz z Komety, P7962 Borneo albo P7753 Uznam.

Ja bym to ułożył tak


P7962 Borneo
YHW-100 (Triplex)
jw1013
P7753 Uznam
P7845 Senegal (Kometa)
jw1020
TB231 (Tropic)
Jw1016 + P7781 Santa Cruz
TXB506 (lub txb507)
JW1000 (a najlepiej JW1000 x2 + 2x BS-101)

Ja bym to tak widział (nie wiem ile wyszło , ale chyba się zmieści w cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Capensis naprawdę fajne kostki zaproponowałeś. Szczególnie P7962 Borneo. TXB506 rewelacja, jednak przy tym budżecie...
Sytuacja powoli się klaruje, niedługo podam na co się zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Dostałem propozycję. Za 1600 zł mogę mieć:

jw4009 + jw1000
yhw100
jw418
jw401
jw1006 + jw6005 + 2xbs101

Cena z przesyłką. Proszę o opinie.
Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja jak bym brał dla siebie zestaw to bym brał i duże i małe baterie a nie same kluski ponieważ to znacząco urozmaica to pokaz.
Dlatego uważam że przy takiej cenie za produkty (dobrej cenie) można ułożyć coś lepszego. Chodzi mi o to że cena jest dobra jak na te produkty ale pokaz nie bedzie już tak fajny jak by były pomieszane baterie. Cholera wysłowić sie nie umiem...



Pozdrawiam

PS będziesz łączył sam czy to już połączone dostajesz i ile czasu taki zestaw będzie trwał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.
Dostałem kolejną propozycję:
JW2006
JW4009
YHW100
YHW009 2szt
JW413
P5420 2szt
8906 3szt FINAŁ
BS-101 2szt FINAŁ
JW1000 FINAŁ
Bomba 2" 12szt (na raz) FINAŁ (wraz ze stojakiem 12 rur)
Za 1500 zł z przesyłką.
Proszę o opinię.
Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówione od demonyognia.pl - super kontakt, doradztwo.
FINAŁ czyli "8906 3szt + BS-101 2szt + JW1000 + Bomba 2' 12szt" dostanę wszystko w postaci 1 elementu z 1 lontem (z dobranymi czasami odpalania poszczególnych elementów). W cenie dostanę wulkany na początek pokazu, 10m lontu 10cm/s oraz 5m 1cm/s. Zostanie mi również stojak z 12stoma rurami 2".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o zestaw z taniefajerwerki.pl vel. demonyognia.pl to bierz śmiało. Jak na razie na forum mamy same dobre doświadczenia związane z tym sklepem, poza tym wszystko zostało sensownie dobrane i powinieneś być zadowolony.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Jestem już po... znaczy się zaobrączkowany.
Co do pokazu. MASAKRA!!! Trwał 2:30 sek, ale efekt zaskoczył nawet mnie. Nie było żadnych przerw, całość poszła z dymem jakieś 45 sek szybciej niż zakładałem (lont 1 cm/sek spalał się dużo szybciej, miałem tego świadomość, ale nie chciałem kombinować) i ogólnie nie żałuję :) Goście opóścili kopary do samej ziemi, nie spodziewali się takiego "czegoś", końcówka niesamowita (3xonerow, 2xsalute, 12xbomba 2' wszystko w ostatnich 3 sekundach). Co niektórzy uciekli do sali mimo, że pokaz był równo 50m od obserwujących. Film nie wiem czy ktoś nakręcił (nie mieliśmy kamery tylko fotografa), ale powoli zbieramy amatorskie zdjęcia i filmiki. Pokaz był różnorodny, ogólnie cały bardzo mocny z niesamowitym przypier... na końcu :) Niesamowity punkt wieczoru.

- wulkan Silberfacher
- JW2006
- JW4009
- YHW100
- YHW009 x2 na raz
- JW413
- P5420 x2 na raz (1,5 sek odstępu)
- 8906 3szt FINAŁ
- BS-101 2szt FINAŁ
- JW1000 FINAŁ
- bomba 2" x12 (na raz) FINAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...