Skocz do zawartości

Rury papierowe 2''


smilser.

Rekomendowane odpowiedzi

Rury papierowe użyteczność - koło 5 strzałów/szt
Rury z fiberglassu- brak danych ale myślę że ze 100 strzałów/szt to bez problemu dadzą radę


Przelicz sobie co Ci się bardziej opłaca bo jeśli strzelasz tylko na sylwestra kilka 2" to myślę że papier ujdzie, jeśli myślisz na trochę dłużej się pobawić 2" to wybierz fibera

Oczywiście mówię o czystej ekonomi nie wliczając w to bezpieczeństwa które na pewno jest na korzyść fibera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie strzelasz. Firek dobrze mówi ,że po pewnym czasie może się rozerwać + warunki atmosferyczne. Jeżeli masz możliwość przechowywania to kup takie które Ci trochę posłużą. One są dosyć długie bo 53 cm, wiem bo mam takie w domu. Z fibera natomiast mają 30-40 cm , szelka za wysoko czyli słaby efekt, jak przetniesz w pół to masz po 26 cm. Z tego da się strzelać :)Zależy z czego będziesz strzelać QM czy visco, profesionalne czy amatorskie. Rury jako tak polecam Ci brać w Jorge bo mają po 9 zł 2' a wydaje mi się że w porównaniu z cenami takimi jak 18 czy 25 zł jest różnica.


JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zależy gdzie strzelasz. Firek dobrze mówi ,że po pewnym czasie może się rozerwać + warunki atmosferyczne. Jeżeli masz możliwość przechowywania to kup takie które Ci trochę posłużą. One są dosyć długie bo 53 cm, wiem bo mam takie w domu. Z fibera natomiast mają 30-40 cm , szelka za wysoko czyli słaby efekt, jak przetniesz w pół to masz po 26 cm. Z tego da się strzelać :)Zależy z czego będziesz strzelać QM czy visco, profesionalne czy amatorskie. Rury jako tak polecam Ci brać w Jorge bo mają po 9 zł 2' a wydaje mi się że w porównaniu z cenami takimi jak 18 czy 25 zł jest różnica.


JacuQM

w jakim sklepie internetowym można zakupić takie rury ? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w jakim sklepie internetowym można zakupić takie rury ? :D



Papierowe ?
Papierowe w www.strzały.pl - pirotechnika-akcesoria ;)
fiber w www.taniefajerwerki.pl - akcesoria pokazowe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy mi się wydaje, czy te papierowe nie mają zatyczek?


No nie mają, o zatyczki trzeba się zatroszczyć we własnym zakresie. Jest to po prostu rurka po foli strecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko od razu mówię, że na sklepie strzały.pl radze nic nie kupować, ponieważ paczki wysyłają raz na dwa, trzy miesiące. Obsługa, również na niskim poziomie. Co do rur to polecam Ci kupić z fiberglassu starczą ci na wiele, wiele razy. Z papierowych to tak jak firek napisał, że starczą Ci na około 5 strzałów, więc jeśli chcesz się bawić trochę dłużej to bierz te z włókna szklanego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rury kartonowe sprzedawane w internecie radze omijać szerokim łukiem. Jest spore prawdopodobieństwo, że średnica będzie za mała do kulek 2" na qm. Zdecydowanie polecam zakup rur z laminatu na tf.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w jakim sklepie internetowym można zakupić takie rury ? :D

U Jorga za 9 zł mają 2' 35 cm :)
Normalnie zadzwon do nich, wysyłka 18 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie mają, o zatyczki trzeba się zatroszczyć we własnym zakresie. Jest to po prostu rurka po foli strecz.



Ja ich nie radzę kupować :) Zrobiłem raz test strzału z kartonowej rury i kupiłem fibera :) nigdy więcej





Ludzie zainwestujcie w coś dobrego a nie badziewie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ich nie radzę kupować :) Zrobiłem raz test strzału z kartonowej rury i kupiłem fibera :) nigdy więcej





Ludzie zainwestujcie w coś dobrego a nie badziewie

Czemu nie radzisz ich kupować ?
Ja strzelałem z kartonowych i nie ma to żadnego wpływu na to, na jaką wysokość wzbije się ładunek, jeżeli oczywiście jest takich wymiarów jak ta z włókna, bo na moje to było strzelane z rury o sporo większej średnicy niż z rury 2" lub bardzo krótkiej ( co widac na filmiku, bo qm sięga aż do podłoża.
Ale jest też w tym trochę prawdy, bo jeżeli chce się strzelać blisko publiki to przydałoby się zainwestować w rurę z fiberglasu, ponieważ napewno jest bezpieczniejsza i wystarczy nam na baaardzo dużą ilość strzałów, a nie są takie drogie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...