Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Czy fajerwerki Hestii są warte swojej ceny ?


JacuQM

Pytanie

Czy fajerwerki Hestii są warte swojej ceny ? Wyrzutnia 150 strzałów za 500 zł ? W tym temacie ocieniajcie, komentujcie, podawajcie nowe produkty do oceny. Ten temat ma na celu ustalenie czy fajerwerki firmy Hestia są warte swojej ceny. Bo wydaje mi się że 30 zł za wulkan lub 50 zł za moździerz z 6-cioma kulami to chyba dużo. Zapraszam



JacuQM

Edytowane przez mantis
Przenoszę do działu "Pomoc"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przeważnie każdy ogrodnik, który ma hestie podnosi sobię cene aby mieć większy utarg na sklep, a ludzie głupi i kupują. Oczywiście nie wykluczam, że jest drogo ale są też produkty w dobrej cenie. Osobiście jestem zrażony hestią. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak mi sie wydaje że ta wyrzutnie mogła byc warta jakieś 300zł minimum. Wsumie jak 2x Jw418 i wysokie na minimum 30 cm. Ogrodnicy to wiadomo. Dziwi mnie jedno dlaczego sklepy ogrodnicze zawsze sprzedają hestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdumiewające wnioski :unsure:

Większość sklepów sezonowych ma hestię z dlatego że hestia ustala baardzo dogodne warunki handlowe z tymi sezonowcami...

Dokładnie, z tego co się orientuje to kiedyś nawet wstawiali w komis. Nie wiem jak to teraz wygląda... A czy są warte ceny? Jak ktoś to kupuje to pewnie tak. Ja osobiście za Hestią nie przepadam, kiedyś trochę strzelałem ich wyrobami i jakoś tak mi nie podeszły do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnie Hestii są całkiem ok, ale tylko te droższe. Kiedyś Neodo miał sporo do zaoferowania od tego importera. Co się tyczy wyrzutni, zwie się ona centaurus. Gdzieś na YT był filmik i powiem szczerze, że jeżeli kogoś stać to warto na nią wyrzucić 300zł (bo tyle kosztowała w mojej mieścinie), ale nie więcej.
Pewne jest to że z hestii nie warto kupować rakiet, moździerzy.
BTW. większość osób pamięta HE0208 i HE0008- kiedyś flagowe produkty tej firmy ;) ciekawe jak teraz wypadają na tle FP3 NEW, P2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnie Hestii są całkiem ok, ale tylko te droższe. Kiedyś Neodo miał sporo do zaoferowania od tego importera. Co się tyczy wyrzutni, zwie się ona centaurus. Gdzieś na YT był filmik i powiem szczerze, że jeżeli kogoś stać to warto na nią wyrzucić 300zł (bo tyle kosztowała w mojej mieścinie), ale nie więcej.
Pewne jest to że z hestii nie warto kupować rakiet, moździerzy.
BTW. większość osób pamięta HE0208 i HE0008- kiedyś flagowe produkty tej firmy ;) ciekawe jak teraz wypadają na tle FP3 NEW, P2000



Szatek, FP3 New można uznać za przeszłość, chyba że miałeś na myśli ze starej partii bo te aktualne to ... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szatek, FP3 New można uznać za przeszłość, chyba że miałeś na myśli ze starej partii bo te aktualne to ... :)



A miałeś wogóle z 2012? Moim zdaniem NIC sie nie zmieniła (no poza poligrafią) Testowałem parokrotnie 2012 vs 2010/11 i huk identyczny. FP3 zawsze w formie :D

A co do Hestii dawno dawno temu achtungi to było coś. Teraz to nawet nie wiem czy je produkują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...