Skocz do zawartości

Pokazik weselny


gnz87

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę (14.04) idę do znajomego na wesele a dodatkowo strzelam mu mały pokazik ;-) Wszystko w głowie już mam poukładane, dzisiaj przygotowałem pierwszą część pirotechniki. Do tego dojdą jeszcze kostki 1,2", single, onerowy...

Foto pierwszej części stuffu (nieco tajemnicze ;-)):

piro.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz odpalany systemem, a budżet nie istnieje. Coś tam miałem, coś tam dokupię i będzie dobrze. Czas pokazu 3:47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać, coraz więcej pokazów organizowanych przez forumowiczów się pojawia!

Jestem bardzo ciekawy co tam ciekawego wymodzisz i co ciekawego dojdzie do arsenału już zaprezentowanego na zdjęciu.

Trzymam kciuki, żeby system wypalił jak trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam dorzuciłem do stuffu - wachlarz RC + 2 rzędy fontann dla urozmaicenia "podstawy" pokazu.
W stojaki się nie bawię bo strzelam 240 km od domu, także po pokazie wszystko leci do śmieci co by nie wozić tego bez potrzeby.

piro1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny miłośnik taśmy xD

Hmm, nie wiem do czego pijesz? Czy do oklejania kostek czy do rzędów fontann. Jeżeli do 1. to ja osobiście wychodzę z założenia, że nie każdy musi wiedzieć czym strzelam, a jeżeli do 2. to kartonowy stojak pod fontanny to najlepsza opcja - nic solidniejszego nie jest potrzebne no i tak jak już napisałem - po pokazie wyrzuacam to do kosza i spokój. Tak samo jest w przypadku rzymów - nie raz strzelałem z takiego "kartonowo-taśmowego" stojaka i nigdy się na takim rozwiązaniu nie zawiodłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tasma nie jest dla szpanu tylko do zabezpieczenia przed wilgocia jednak ja daje jeszcze folie na gore oraz folie alu

Folia będzie, ale na miejscu. Wszystko montuję koło 14:00 a strzelam o 22:00, także dopiero po podłączeniu zapałów pirotechnika zostanie dodatkowo zabezpieczona bo kwiecień plecień... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tasma nie jest dla szpanu tylko do zabezpieczenia przed wilgocia jednak ja daje jeszcze folie na gore oraz folie alu

Wiem o co chodzi. Tylko folie lepiej zdjąć przed pokazem bo ostatnio miałem z nią wypadek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne papiery dobrze zdjąć tuż przed strzelaniem z prostej przyczyny - nie ma później tyle sprzątania terenu po pokazie ;)

Obklejanie taśmą boków ma dodatkowo tą zaletę, że zmniejsza ryzyko rozpadnięcia się wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz pytanie z gatunku amatorskich - część stuffu będzie odpalane z systemu, część leci na loncie. Problem mam taki, że nie mam QM do połączenia zapału z lontem wyrzutni, ale z kolei mam magiczną pyrolepę. Da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...