Skocz do zawartości

POCHWA?Y


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł ale nie wiem czy spodobał by sie adminowi i moderatorom:

A polega na tym żeby wprowadzić takie jakby pochwały (cos takiego jak ostrzeżenia ale na odwrót)
I co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka możliwość, ale nie wiem czy takie rzeczy admin i moderator dawali by na tym forum. I za co. Za napisanie czegoś mądrego. Dziwne troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego złe właśnie dobre pozytywy będo dastawać ludzie którzy nie piszą siana itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo się nauczyliśmy kiedy Wapster zamknął Shout Box-a i uruchomił warny :!: Może to i dobry pomysł ale za dużo roboty miałby Wapster :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo się nauczyliśmy kiedy Wapster zamknął Shout Box-a i uruchomił warny :!: Może to i dobry pomysł ale za dużo roboty miałby Wapster :!:


masz trochę racji, ale moderatorzy mogą go wyręczać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie róbcie z tego jakiegoś ogólnopolskiego forum, czy allegro, gdzie są potrzebne pochwały. Moim zdaniem jest to zbędne, ponieważ każdy jak tu trochę posiedzi to wyrobi sobie o kimś zdanie. Zrobiło by się kolejne zamieszanie, którego tu nie potrzebujemy.To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie można byłoby zrobić coś takiego. Tylko że pochwały dawali by ci którzy zakładają temat i pochwała byłaby za rozwiązanie jakiegoś problemu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki mod, ja instalowałem na swoim poprzednim forum, bardzo fajny i przydatny ;P żeby dodawac pochwały i ostrzeżenia, ta osba co zaklada teamt może dawać pochwały tym co piszą w jej temacie :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je racja.Przydało by sie takie coś jak usuwanie warnów za dobre zachowanie na forum :lol::lol::lol::lol::lol: :cool::cool::cool: :razz: :razz: :razz:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie można byłoby zrobić coś takiego. Tylko że pochwały dawali by ci którzy zakładają temat i pochwała byłaby za rozwiązanie jakiegoś problemu itp.


głupio by było. Bo jak się trafi taki koleś to zacznie rozdawać setki pochwał każdemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Według mnie można byłoby zrobić coś takiego. Tylko że pochwały dawali by ci którzy zakładają temat i pochwała byłaby za rozwiązanie jakiegoś problemu itp.


głupio by było. Bo jak się trafi taki koleś to zacznie rozdawać setki pochwał każdemu

To byłoby fajnie joke. Wtedy dostałby warna i by się upokoił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mi się podoba ten pomysl, mozna by go bylo jeszcze dorobic. Przypomnialo mi sie ze na paru forach widzialem Reputa, tzn. punkty reputacji(pochwal) za pomoc komos kto zalozyl temat
z pytaniem np: "jak polaczyc ze soba dwie petardy?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wątpię żeby Wapster takie rzeczy wprowadził. No i po co to komu co by to dawało. Tylko jakieś punkciki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No punkciki , wg których najbardziej pomocni userzy mieli dodatkowe przywileje na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to kojarzy tylko z dzieckiem neostrady które musi coś napisać na forum żeby poczuć się dobrze, a kiedy jeszcze dostanie jakieś "punkciki" to w ogóle jest w siódmym niebie i najchętniej by nie zszedł z kompa żeby tylko czekać na odpowiedzi na jego posty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wogóle nie potrzebne, bo zaraz pełno userów zaczęło by się prześmigiwać w postach i dużo spamerstwa by było. Taka jest moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zawsze można zrobic ukres próbny . Pomysł fajny ... mi się podoba z tym , że dawać te całe punkty mógły dawać właściciel tematu. I nasze forum by się wyrużniało no bo na innych tego zabardzo niewidać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...