Skocz do zawartości

[JMJ Pirotechnics] Zakupy, pokazy, projekty. Rok 2012.


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż tak na szybko , Kostki ładne jedyne co mi się nie podobało to te przerwy .
Aha widzę że chyba miałeś Wyrzutnię Color Melody SP jak strzelała i wrażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No fajnie, fajnie ale trafiła Ci się dziwna Gold Nagoja. Pierwsze strzały ok, ale później jakaś wyjątkowo powolna a efekty rzadkie i jakby pozbawione tych zielonych gwiazdek. Nie przypomina mi tej Nagoji, którą ja miałem.

http://www.youtube.com/watch?v=fKLBu7qO2KE

U mnie strzela raz za razem i te efekty jakby "gęstsze".

Wiem, to było widać już na samym pokazie. Trochę się zawiodłem, jak na kostkę za taką cenę, to mogłaby dawać coś więcej. Może jakaś wadliwa była.

@FireMeXu i Przemo - szczerze mówiąc, to te kostki tak mi się wymieszały, że niezbyt pamiętam, która była jaka. Jak obejrzę filmiki to sobie przypomnę i wam odpowiem. Chociaż Color Melody była na końcu i w miarę pamiętam, że była dobra. Duże, ładne efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JMJ nie Ciebie jednego dotknęły przeciwności losu. Co do pokazu to wyszło fajnie. Ktoś tam na prawdę się ekscytował. :D A system jaki posiadasz? Spuść mu lanie.

Niektóre efekty na prawdę ciekawe. Publiczność zadowolona. O to chodzi. :) Życzę powodzenia w kolejnych realizacjach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokaz fajny i ładnie przygotowany. Nie bałeś się strzelać tak blisko drogi?

Tam coś jeździło raz na 20 minut. Uznałem, że szansa, że akurat o północy, w Sylwestra, w ciągu 4 minut pokazu szansa jest minimalna i że to dopuszczalne ryzyko. Jak widać, nic nie jechało. I tak nie dysponowałem innym terenem, a ten był wystarczająco szeroki i w wystarczającej odległości od widowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAILER SYLWESTROWEGO FILMU:

http://www.youtube.com/watch?v=fyq5lR5Pan0

Trailer ma za zadanie zachęcić was do obejrzenia właściwego filmu z Sylwestra, który już wkrótce pojawi się na YouTube oraz na forum. Mam nadzieję że to mu się uda ;). Pokazuje skrawki niektórych filmów, które znajdą się w filmie. Są wśród nich wyrzutnie, rakiety i szelki 2".
Komentujcie, oceniajcie, dawajcie wskazówki! Liczę, że z niecierpliwością będziecie oczekiwać na mój sylwestrowy film. Zaglądajcie do tematu!

PS: szukam pomysłów na soundtrack do filmu. Jeżeli macie jakieś utwory do polecenia, to bardzo proszę o napisanie. Muzyka musi być radosna, żeby oddawać wesołą atmosferę sylwestra, powinna też być energiczna. No i w jakiś sposób musi pasować do tematyki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prezent od TanichFajerwerek do zamówienia dla kolegów laugh.gif/> :
kulki1.png
Kosteczka bardzo fajna, a strzelających kulek od SP'ka jest 40 opakowań i nie do końca wiem co z nimi zrobię, ale coś się wymyśli.

// Post nr. 800, Yea.



Polecam postrzelać z procy, to jest chyba jedyna moc jaka w nich drzemie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...