Skocz do zawartości

29.01.2012 r. - Warszawa - Otwarcie Stadionu Narodowego


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

ohh dzieciaku benie, zaczynam mieć poważne wątpliwości czy przekraczasz wiek lat 15 i także zapewne jedynym sposobem na jaki widziałeś ten pokaz był YouTube. Skończ swoje baśnie i przestań być fantastą i pisać niestworzone historie. Każdy kto czyta to z branży to pewnie jest jak po gazie rozweselającym. Takie głupoty możesz pisać na fw.net ale nie tutaj gdzie ludzie znają się na rzeczy i to nie tylko z wiedzy teoretycznej ale też PRAKTYCZNEJ a nie jedyną stycznością z pokazami to mieli poprzez film na YouTube. (cyt. tutaj także post vela nr.75)

Gdy już ci wszyscy udowodnili twoje totalnie żenujące teorie to teraz zaczynasz wrzucać na każdego i udawać pseudo znawcę. Myślę, że czas zablokować ci w ogóle dostęp do tego działu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben głupio się składa, że ja jeszcze pamiętam czasy, kiedy na pokazach szelki 12" to nie była rzadkość. Problem w tym, że były to zazwyczaj wątpliwej jakość produkty chińskie, których efekt można spokojnie porównać do europejskich kulek 8-10". Generalnie przepisy są po to by je respektować. Ja w branży pirotechnicznej nie wyobrażam sobie wolnej amerykanki, po prostu nie ma takiej możliwości.
Jasne GR mógł pokątnie użyć większych ładunków, ale wyobraź sobie, ze coś by się stało, wtedy dla właścicieli firmy = bankructwo + odsiadka, albo co najmniej zawiasy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zaryzykowałby przy takiej realizacji strzelania niezgodnego z przepisami, zwłaszcza przy obiekcie wartości 500.000.000$ i widowni ok. 40.000 ludzi w pobliżu.
Ja tam może narzekam, może mam swoje zdanie, ale w pewnych kwestiach patrzę po prostu obiektywnie. Do pokazu mam po naszej burzliwej dyskusji właściwie tylko jedno zastrzeżenie, co do doboru materiału, pozostałe kwestie zostały już wyjaśnione czyli: kategoryczny zakaz wprowadzania pirotechniki na stadion, ciągle zmieniane terminy oraz trudności techniczne z innym rozlokowaniem strefy. Powtórzę jeszcze raz to co napisałem wcześniej. Pokaz na otwarcie narodowego to przykład solidnej roboty w niemieckim stylu, a jedyne co można zarzucić to nieco brak ognistego, południowego temperamentu.
Podsumowując koniec końców główna wina leży jednak po stronie organizatorów. Tutaj Ben się zgadzam, że otwarcie niedokończonego obiektu to wielki wstyd i hańba zwłaszcza jak się popatrzy ile naszych podatków poszło na jego budowę...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpiwowski nie jesteśmy na ty, i nie obchodzi mnie co myślisz, przecież masz przycisk i ja twojej łaski nie potrzebuję ja nie z tych.
Jeśli uważasz że to ja wrzucam na każdego to jesteś w błędzie i może to ty tak czujesz nie ja.

velibrum 0 argumentów tylko próbujesz po mnie jechać udowadniając swój poziom kultury osobistej , bez urazy ale mieszasz w kotle pełnym gówna - jeśli cię to bawi to się tak baw ale mnie w to nie mieszaj i podnieś poziom wtedy na naprawdę będziesz zbawcą i bohaterem do tematu nie wprowadziłeś nic co było by równoznaczne wiedzą a mimo to podpinasz się do kogoś, żeby pokazać swoją wyższość, szacunku dla forumówiczów nawet jak są w błędzie troszkę wrażliwości... naucz się akceptować wypowiedzi i opinie ludzi innych bo to nie tylko twój wirtualny świat to tak od serca dla ciebie.

Nie odpiszę na tego posta bo już nie chcę mi się logować eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mpiwowski nie jesteśmy na ty, i nie obchodzi mnie co myślisz

Za to mnie obchodzi co tu piszesz zaniżając poziom forum



velibrum 0 argumentów


Niestety, on akurat posiada wiedzę miliard razy wyższą od ciebie. I mówiłem to już PRAKTYCZNĄ, ty co najwyżej to na yt widziałeś coś i 3 pokazy na krzyż w wawie.


i podnieś poziom wtedy na naprawdę będziesz zbawcą i bohaterem do tematu nie wprowadziłeś nic co było by równoznaczne wiedzą


Ty za to wprowadziłeś, jakieś bajki od rzeczy, hahahhahaahahah


naucz się akceptować wypowiedzi i opinie ludzi innych


I kto to mówi, z łaski może ty nauczyłbyś się akceptować to, że inni mogą wiedzieć znacznie więcej od ciebie a ty wiesz tyle co nic mając swoje głupie teorie bo się pokazów na youtubie naoglądałeś


W tym poście definitywnie się miarka przelała i napewno dostaniesz bana na ten dział. Jak się dokształcisz to cie odblokujemy. A póki co tylko ośmieszasz forum w oczach ludzi z branży.

Bo pisanie własnej opinii, że się nie podobało to jedno ale pisanie totalnych bzdur o branży piro jakieś szelki powymyślałeś i inne głupoty to już druga sprawa. Gdybyś nie pisał od rzeczy to my byśmy nie zareagowali nawet.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy admini i moderatorzy, nie rozumie dlaczego wgl prowadzicie dyskusje z tym dzieciakiem.Jakim cudem firmy mają traktować to forum poważnie, skoro dopuszczacie na takie zachowania.Usuńcie wszystkie posty bena, a zostawcie tylko te które coś mądrego wprowadzają do tematu.Teoretycznie to nie moja sprawa, ale głupio mi się zrobiło jak pracownik pewnej firmy z którą uzgadniam, różne promocje i konkurs dla forum powiedział, że nieźle się uśmiał czytając ten właśnie temat.Liczę, że coś z tym zrobicie...

pozdrawiam K A M E L E O N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam unikatowy i wyjątkowo interesujący materiał filmowy, który wstawiam dzięki uprzejmości firmy Goldregen:

http://www.youtube.com/watch?v=S5OeB5Te5eo

Widok na jedną ze stref pirotechnicznych (usytuowanej na terenie budowy w północnym kierunku). Materiał nakręcony ok. 20 metrów od środka strefy. Tak dobry materiał to unikat i naprawdę niełatwo znaleźć równie dobry film przedstawiający "ground zero" z tej perspektywy.

Zapraszam do oglądania i przesyłam jeszcze raz podziękowania firmie Goldregen, za tak dobry materiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...