Skocz do zawartości
  • 0

Dylemat kostki a


Evenemencik

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

golden waterfall , wybuchowa biała kule , i colour wave

Pozdrawiam KrychFire :





Nie ładnie kopiować odpowiedzi nie umiesz swojej odpowiedzi napisać tylko pisac nawet nie wiedząc o co w tym temacie chodzi?. To jest pisanie postów by tylko nabijać je....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ładnie kopiować odpowiedzi nie umiesz swojej odpowiedzi napisać tylko pisac nawet nie wiedząc o co w tym temacie chodzi?. To jest pisanie postów by tylko nabijać je....


Ten post był napisany miesiąc temu huh.gif
po co to :!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ładnie kopiować odpowiedzi nie umiesz swojej odpowiedzi napisać tylko pisac nawet nie wiedząc o co w tym temacie chodzi?. To jest pisanie postów by tylko nabijać je....

Hyyy po pierwsze mam taki zdanie jak ty a po drugie mam prawo do tego co chcę napisać !

Pozdrawiam KrychFire -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hyyy po pierwsze mam taki zdanie jak ty a po drugie mam prawo do tego co chcę napisać !

Pozdrawiam KrychFire -_-



No dobra ale po swojemu nie umiesz napisać ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proponuję sprawe rozwiązać na PW, a nie w temacie.
Proszę usunąć ten i kilka postów powyżej.


Przynajmniej wszyscy będą widzieli że on nabija posty nie wiedząc o co chodzi w temaci tylko po to by mieć jak najwięcej postów w dziale POMOC :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przynajmniej wszyscy będą widzieli że on nabija posty nie wiedząc o co chodzi w temaci tylko po to by mieć jak najwięcej postów w dziale POMOC :)



wrzuć już na luz człowieku, on odpowiedział, a ty się pierdzielisz miesiąc po że post wygląda tak jak twój i że on własnego zdania nie ma i posta nie umie złożyć :facepalm:
nie ogarniam cię ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...