Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Wyjaśnienie braku mojej aktywności na forum...


dawolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam złą wiadomość:pod koniec grudnia spaliła mi się płyta główna w PC,dlatego miałem sporo problemów i nie mogłem uczestniczyć w konferencjach na skypie,oraz w innych forumowych sprawach.Oczywiście pech chciał i kila dni temu walnęło mi jeszcze gniazdo zasilania w lapku :[ Przez co zostałem prawie całkiem odcięty od forum,gg...Teraz zalogowałem się fizycznie do mojego routera(bardzo słaby PC,tzw.kadłubek:1GHz + 128MB RAM).Wcześniej byłem dostępny na forum,ale logowałem się poprzez telefon.Dla tego nie mam możliwości wrzucenia filmików i zdjęć konkursowego karabinku(zgłosiłem wcześniej udział).
Na chwilę obecną nie mam też dostępu do moich danych(cenników,faktur,itp.) dla tego proszę osoby z którymi miałem coś do załatwienia o wyrozumiałość i bardzo je za zaistniałą sytuację przepraszam.Jeśli ma ktoś jakąś pilną sprawę to niech piszę pw na forum,bo na gg źle się odpisuje przy takim "sprzęcie" :|
Dostęp do danych uzyskam pod koniec tygodnia,wtedy też wysyłam sprzęt na serwis i jak wróci to wtedy nadrobię zaległości.
Przepraszam także administracje za moje "olanie" konkursu i proszę jeszcze o późniejsze usunięcie tego tematu i ewentualne posprzątanie po nim.
Pozdrawiam dawolf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...