Skocz do zawartości

P7450 Kreta


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol - P7450
Nazwa - Kreta
Zdjęcie - http://imageshack.us/photo/my-images/6/kretai.jpg/
Ilość strzałów - 25
Kaliber - 1,2"
Układ efektów - FAN
Film -



Piękna 25-strzałowa kątówka od Komety. Rozłożysty wachlarz zielonych i białych migoczących gwiazdek, czerwonych i niebiesko-srebrnych fal robią na wszystkich duże wrażenie. Świetnym urozmaiceniem są miny, które bez wątpienia dodają efektowności. No i przede wszystkim finał - trzeszczące miny zakończone chmurą cracklingu - super! Bardzo dobra niedroga kątówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam tą kostkę. Nie miałem jej, ale sąsiad się w nią zaopatrzył. Kostka jest opłacalna bez dwóch zdań (różne efekty, układ fan), nic tylko brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka na filmie prezentuje się znakomicie. W rzeczywistości musiała wywierać duże wrażenie. Bardzo spodobały mi się w niej miny oraz ogólna różnorodność efektów.
Hmm w jakiej cenie można takową zakupić? (mniej więcej)

Kolejny dobry produkt Komety. Kostka dynamiczna, z migotaniem, brokatem, trzeszczeniem, fioletem i chyba w pierwszej salwie - limonkowy czy też zielony? - super. Lepsza niż nie jedna jorgowska kątówka o podobnych gabarytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie w promocji na fajerwerki-net.pl za 58,99 zł. Film Bartosza zachęcił mnie na tyle, że złożyłem zamówienie na tę wyrzutnię. O wyborze tej kostki zadecydowały miny obecne w 3 salwach i dobra dynamika. W maju na weselu siostry przekonam się na żywo czy było warto.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również złożyłem zamówienie na fajerwerki-net w którym znalazła się przede wszystkim ta oto kostka :P zobaczymy jak się spisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Obecnie posiadam tą kostkę. Może mi ktoś powiedzieć czy dobry ma ona huk bo mnie bardzo ciekawi to xD...
Na filmie kostka wygląda znakomicie duża różnorodność kolorów jak i rozłożyste efekty. Dlatego ją kupiłem, ciekawe jak na żywo ona wygląda... 10/10



endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie posiadam tą kostkę. Może mi ktoś powiedzieć czy dobry ma ona huk bo mnie bardzo ciekawi to xD...
Na filmie kostka wygląda znakomicie duża różnorodność kolorów jak i rozłożyste efekty. Dlatego ją kupiłem, ciekawe jak na żywo ona wygląda... 10/10


Huk jak to w wyrzutniach 1,2". Tutaj jest on jeszcze spotęgowany przez eksplozję pięciu ładunków razem.
Zapewniam Cię, że się nie zawiedziesz na Krecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzą piękna wyrzutnia z mocnym powerem :D ale za 83 zł i tylko 25strz. ? Za tą cen dostanie coś słabszego w pokazie ale zato z większą ilośćią strzałów :) Ale i tak polecam miałem w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Kostka miazga zrobiła na mnie ogromne wrażenie jak i na mojej mega dużej 30 osobowej publicznosci nadaje się w 100% finał średniego pokazu. Oto film właśnie jej efektu u mnie w pokazie zaczyna się od 4:40

 

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...