Skocz do zawartości

[FILMY I ZDJĘCIA] Pokaz Sylwestrowy 2011/2012 + inne


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

mpiwowski, bardzo ładny pokaz. Widać że miałeś dobrą pogodę. U mnie była taka mgła, że gdy puszczałem rakiety to nie widziałem ich efektu. Zaś wyrzutnie było ledwo widać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ścisły finał to pokaz bardzo przeciętny. Takie sobie odpalanie pojedynczych wyrzutni. Natomiast sekwencja finałowa z wykorzystaniem doskonałych jednorzędówek i kulek (w tym salutów), zasługuje na wyróżnienie. Myślę, że szansę przebić ten finał ma tylko firawerkoman. Bardzo dobry patent zrobiłeś z jw1020, tak jak się robi na profesjonalnych pokazach. Mogło być lepiej, ale za te pieniądze nie ma co cudów wymagać ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie wiem co można wymyślić ciekawego w tej cenie z samych kostek. Łączenia? To szybko się pokaz skończy. Same małe i nawalanka? To znowu mało będzie 30mm. Mam nadzieję że uda mi się to poprawić za rok bo dojdą nowe systemy i jeszcze lepsze sekwencje będą a także większa ilość 30mm. 30mm to jednak 30mm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią fps'a, finał cudo, wgniata w ziemie, natomiast sam pokaz przeciętny, NIE POKAZAŁEŚ SWOJEJ KLASY tak jak zawsze to robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z opinią fps'a, finał cudo, wgniata w ziemie, natomiast sam pokaz przeciętny, NIE POKAZAŁEŚ SWOJEJ KLASY tak jak zawsze to robiłeś.


LOL, wydaje mi sie że pokazałem w finale gdzie poszła tam 1/3 budżetu. Zrób podobny za 1,5k z czasem nie 2min. tylko 5min. Chyba chodzi o to żeby podziwiać efekty a nie żeby oglądać dym ze zbyt dużej ilości ładunków w krótkim czasie. Mądrala taką samą częstotliwość mieliśmy, przy podobnym budżecie (ty miałeś 500zł więcej w fire), do 2/3 długości pokazu. a dalej co do finałów to jest taka różnica że mój trwa dodatkowe 3 min a twój tylko 1 przez co wydaje się że miałeś więcej.

Nie chodzi o to, żeby w 1min. przepieprzyć cały pokaz i poczuć nawalankę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że mój pokaz lepszy , i w ogóle mnie do siebie nie porównuj , jednak, ,,mpiwowski " to zawsze z pokazami był ,,guru" i klasa sama w sobie, a wg mnie (poza finałem) to był jeden z Twoich najgorszych pokazów . Odnośnie czasu trwania mojego pokazu, to takie było zamierzenie , miał trwać 2-3 minuty i tak też było.
Poza tym wolę krócej podziwiać efekty które są bardziej spektakularne (jak np santa cruz) niż dłużej, ale ,,zwyklaki " (jak np. styx)
Co z tego że pokaz trwa 5 minut, jak nie wgniata w ziemie? (poza finałem)

No i dla mnie, te kongo (czy co to tam było) i motylki na początku to był cios poniżej pasa, wstęp a'la biedronka. Do zwykłych userów bym sie nie przyczepił , ale mówie, to już nie Twoja półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mówie że mój pokaz lepszy , i w ogóle mnie do siebie nie porównuj , jednak, ,,mpiwowski " to zawsze z pokazami był ,,guru" i klasa sama w sobie, a wg mnie (poza finałem) to był jeden z Twoich najgorszych pokazów . Odnośnie czasu trwania mojego pokazu, to takie było zamierzenie , miał trwać 2-3 minuty i tak też było.


W ogóle nie oceniasz obiektywnie, tylko oczekujesz cudów z małego budżetu. Coś ty myślał że będzie tak jak w poprzednim przy budżecie 1,5k? To jest 2,5 raza mniej niż wtedy.

PS: Krócej podziwiać efekty ale za to lepsze? Wtedy to nie pokaz. Co do ma być gdy coś trwa np. 1 min. i lecą cztery 100sh. To żaden pokaz tylko zestawik na północ. :)

PS2:
No i dla mnie, te kongo (czy co to tam było) i motylki na początku to był cios poniżej pasa, wstęp a'la biedronka. Do zwykłych userów bym sie nie przyczepił , ale mówie, to już nie Twoja półka.
Lepsze to niz np. nic w twoim wykonaniu. Poza tym jak jesteś taki mądry to zaproponuj coś innego. :)

Odnoszę takie wrażenie, że nie masz pojęcia co mówisz. A twoje teksty nijak się mają do rzeczywistości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fpsowi też sie nie podobało, także to nie tylko moje zdanie, ja przedstawiłem MOJĄ SUBIEKTYWNĄ opinię, ma prawo mi się chyba nie podobać , prawda? Ja też nie każe Ci chwalić mojego pokazu, każdy ma inny gust. W mój gust nie trafiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fpsowi też sie nie podobało, także to nie tylko moje zdanie, ja przedstawiłem MOJĄ SUBIEKTYWNĄ opinię, ma prawo mi się chyba nie podobać , prawda? Ja też nie każe Ci chwalić mojego pokazu, każdy ma inny gust. W mój gust nie trafiłeś


fps powiedział że przeciętny a nie że mu się nie podobało. I ma racje bo przy tym budżecie musiałbym skrócić pokaz o połowę by wyszła znowu nawalanka.

I tutaj cytuje też post. nr9: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9242-filmy-i-zdjecia-pokaz-sylwestrowy-20112012-inne/page__view__findpost__p__87255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawalanka niestety byłaby bardziej efektowna, musisz się pogodzić z Tym , że nie zawsze Twój pokaz będzie najlepszy, podejrzewam że w tym roku wygra firawerkoman albo veli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I nawalanka niestety byłaby bardziej efektowna


No jasne nie ma to jak oglądanie dymu przez który nie widać nic !!

Przerabiałem to ostatnio i teraz jeszcze bardziej się ludziom podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś u mnie dym efektów nie zasłaniał

PS2:

Cytat
No i dla mnie, te kongo (czy co to tam było) i motylki na początku to był cios poniżej pasa, wstęp a'la biedronka. Do zwykłych userów bym sie nie przyczepił , ale mówie, to już nie Twoja półka.
Lepsze to niz np. nic w twoim wykonaniu. Poza tym jak jesteś taki mądry to zaproponuj coś innego. :)


Miałbym więcej kanałów, to bym zaproponował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś u mnie dym efektów nie zasłaniał


Bo odpalałeś sobie tylko parę dużych kostek a nie robiłeś nawalankę. :) Poza tym mogłeś mieć inne warunki pogodowe i mieć też farta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem w pierwszym poście zdjęcia z pokazu.


a ta wyrzutnia w ostatnich minutach przed jw1000 to co to jest ?


3x pluton z jorga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...