Skocz do zawartości

[Maaciek] Fajerwerki 2011-2012


Maaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chciałem Wam zaprezentować moje fajerwerki na Sylwka 2011-2012.Mimo iż mam zaledwie 14 lat,zakupiłem fajerwerki tzn głównie rodzice.
Proszę o komentarze,jak Wam to się widzi :)
A oto co kupiłem:
- Moździerz,25zł,Biedronka
- Duży zestaw,25zł,Biedronka
- Wyrzutnia 10 strzałów,10zł,Biedronka
- Mały zestaw,10zł,Biedronka
- Zestaw 8 rakiet,25zł,Biedronka
- 6 Cyrkoblitzów(Jeden już odpalony),8zł
- Duży Kamikadze,2ł
- Taśma 100 petard,6zł
- Jaja Dinozaurów,20 sztuk,8zł(Sporo już odpaliłem)
- Mały Achtung,2zł
- 2 paczki picolo,3zł.

Całość kosztowała około 125zł.

Fotki:
http://imageshack.us/f/163/cao20112012.jpg/
http://imageshack.us/f/705/cao20112012.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi chodziło głównie o sporo zabawy,z wyrzutniami tak nie jest - podpalasz jeden lont i ot cała filozofia :)

Czytałem równiez na forum o artykułach z biedronki - sporo osob wypowiadało się ciepło o niej(wyrzutni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to masz super zestaw do udanej zabawy w sylwestra :) Na pewno się nie będziesz nudził :)dobrej i bezpiecznej zabawy :D pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego co mi brakuje tutaj to fp3,lub fp3small bo ten Achtung to gówno ale stuff całkiem niezły podobny do mojego 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za ciepłe słowa.Bezpiecznie rzecz jasna będzie.
Tych FP3 nie miałem jeszcze,podobno są dobre,chciałem stać się ich szczęśliwym posiadaczem lecz nie mogłem ich nigdzie znaleźć.Mam za to Jaja dinozaura,które jak dla mnie walą całkiem nieźle.
Gdybym robił zakupy w necie paczuszke FP3 bym zamówil,ale biedronka całkiem fajną oferte miała więc postanowiłem zobaczyc coz to bedzie,no nic może innym razem.

Pozdrawiam ! Dobrej Zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...