Skocz do zawartości

Smutna, ale prawdziwa historia...


MrLanC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem ten sylwester będzie moim najgorszym.
Muszę się komuś wyżalić bo serce mi pęka i mam łzy w oczach

A więc mój piesek wabi się Bingo ma 17 lat i jest ze mną od małego , przywiązałem się bardzo do niego , jest członkiem rodziny.Jest bardzo chory , ma bardzo słabe serce pani weterynarz powiedziała , że to kwestia czasu kiedy on umrze:( Ale jest nadzieja , że leki pomogą jest nadzieja ,ale taka bardzo mała ...

Naprawdę nie życzę nikomu takiego smutku którego ja teraz przeżywam , mam ciągle łzy w oczach.
Nie chce mi się już nic , zbliżający sylwester mnie już nie cieszy.

Nie wiem co mam robić , po prostu załamałem się ... :(

Boże pomóż mi i jemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi do psa można się przyzwyczaić jak do człowieka każdy kiedyś umrze i taki jest nasz los więc niemartw się aż tak bardzo może kiedyś jeszce go spotkasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz, kilka dni przed ubiegłym sylwestrem mój kot miał straszne powikłania z nerkami i dawano mu 50/50 na przeżycie, ale na szczęście po kilku, czy kilkunastu wizytach się z tego wylizał. Może Twój pies też się z tego wykaraska! Trzymam kciuki i głowa do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszające odpowiedzi :( Pies nie chce nic jeść i pije tylko z ręki.

Bardzo trudno będzie mi się z nim rozstać on ma 17 lat i ja mam 17 lat ... Wychowałem się z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega ma podobny przypadek co niedawno ja miałem, również miałem jamnika, który miał 15 lat, od 3 miesiąca mojego życia aż do początku 2011 roku wychowywałem się z nim, lecz niestety zdechł :( Głowa do góry, może to tylko przejściowe objawy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, mi jest nawet smutno jak widzę rozjechanego jelenia, jednak w takich sytuacjach trzeba przestać myśleć tylko o sobie ale trzeba o zwierzaku.Psy w tym wieku zazwyczaj bardzo się meczą i śmierć będzie dla niego ulgą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiazanie do zwierzaka, który jest z nami każdego dnia przez jakiś okres czasu jest bardzo duże. Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego jak przywiazał się do codziennie witającego go zwierzaka. Bądźmy szczerzy, 17 lat to sporo i żywot psiaka się kończy. Grunt by nie cierpiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musieliśmy go uśpić dzisiaj rano , bardzo się męczył.Weterynarz powiedział , że jeszcze z tydzień by sobie żył , ale w strasznych męczarniach.

Ehh bardzo ciężko się rozstać ze swoim pupilem , który był ze mną przez całe moje życie od moich narodzin...

To przykre , ale już wiem że nie musi się męczyć.

Czekaj na mnie po drugiej stronie mostu mój Bingusiu*


:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Smutna, ale prawdziwa historia...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...