Jump to content

[Kacperkiewicz] Stuff 2011/2012

Recommended Posts

lepiej byś wyszedł w biedronce, za 70zł miałbyś jakiś konkret a tak to rzeczywiście skromnie ale nie jest źle, tyle że na prawdę lepiej byś wyszedł kupując na mieście pozdrawiam :laugh:

lepiej byś wyszedł w biedronce, za 70zł miałbyś jakiś konkret a tak to rzeczywiście skromnie ale nie jest źle, tyle że na prawdę lepiej byś wyszedł kupując na mieście pozdrawiam :laugh:

Kupowałem w hurtowni, nie lubię tych kostek i rakietek bo są za drogie. Wolę się pobawić :)

Kupowałem w hurtowni, nie lubię tych kostek i rakietek bo są za drogie. Wolę się pobawić :)

no chyba że tak :laugh: w takim razie spoko :happy:

Nie każdy lubi wyrzutnie, ja też nie przepadałem przedtem za nimi. Stuff spoko do zabawy ;D Szkoda że konkretów no ale cóż wymagać, za taką kasę stawiając na zabawę ten stuff się świetnie nadaje. Chociaż jak na mój gust za dużo whistlingów ;D Pozdro

Skoro nie lubisz cyrko i chcesz się bawić to Będzie ostro gwizdać u Ciebie, bo ilość gwizdków jest naprawde duża (bodajże największa na forum). Są nawet mini dymki z efektem dymka z papieroska. Jeżeli pasja pozostanie to z roku na rok będziesz artykuły wymieniał na lepsze. A Poki co miłego sylwestrowego gwizdania.

• Like 1

Skoro nie lubisz cyrko i chcesz się bawić to Będzie ostro gwizdać u Ciebie, bo ilość gwizdków jest naprawde duża (bodajże największa na forum). Są nawet mini dymki z efektem dymka z papieroska. Jeżeli pasja pozostanie to z roku na rok będziesz artykuły wymieniał na lepsze. A Poki co miłego sylwestrowego gwizdania.

Dzięki za fajny komentarz :), fajerwerki fascynowały mnie od małego kiedy to tata zabierał mnie na pokazy ich :D . Gwizdków jest 140.

Witam kolege ze szczecina

No zamiast tych malych rakietek i swistow moglbys cos konkretnego kupic, ale to nic. pozdrawiam

Witam kolege ze szczecina

No zamiast tych malych rakietek i swistow moglbys cos konkretnego kupic, ale to nic. pozdrawiam

Przeczytaj wszystkie moje posty a nie piszesz mi takie coś... Napisałem troche wyżej że NIE CHCE wyrzutni ani
nic podobnego z tym :)

no i troche gulpota kupowac jakies male badziewie, skoro nie chcesz zadnych wyrzutni itp to i tak mogles lepiej wydac ta akse, ale nie moj cyrk nie moje malpy.