Skocz do zawartości

Przygód z FP3 nadszedł czas


Rekomendowane odpowiedzi

achtung jest glosniejszy nie ma co gadac że fp3 lepsze robiłem test
żeby niebyło spamu
to pod piachem daje fajny efekt u mnie wysypało pół piaskownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jedyne przygody z fp3 to takie że wybuchają metr ode mnie ponieważ ich czas wybuchu to kwestia 3 sek od podpalenia lontu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak czasami rzuce z balkonu jc05 to tak jak bym rzucił mega jumbo lub achtunga hestii he0208

huk jak z armaty

drży poręcz na balkonie


a ja rzucam z 10 pietra - na dole wybuch a mi drży poręcz na 10 pietrze i ramy w oknach trzeszczą.



To Ty dobry wariat jesteś :D I jak sąsiedzi na to reagują? Bo z tego co piszesz wynika, że często dochodzą te strzały od Cb? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje jedyne przygody z fp3 to takie że wybuchają metr ode mnie ponieważ ich czas wybuchu to kwestia 3 sek od podpalenia lontu:)



Osobiście preferuję następujący sposób odpalania FP3 :

Kładziemy delikwenta (FP3) na ziemi/bądź jak kto woli glebie :D, podpalamy lont i długa, taka lota, bo boom to kilkaset metrów dalej słychać ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak czasami rzuce z balkonu jc05 to tak jak bym rzucił mega jumbo lub achtunga hestii he0208

huk jak z armaty

drży poręcz na balkonie


a ja rzucam z 10 pietra - na dole wybuch a mi drży poręcz na 10 pietrze i ramy w oknach trzeszczą.



A nie wiem, wiesz? Bo w tym roku mam i FP3 i JCO5 i właśnie HE0208 (te małe achtungi z Hestii) Małe hehe :D Ładnie powiedziane, też bydlaki z nich niezłe ;D Pewnie w Sylwestra udam się w ustronne miejsce, gdzie akustyka przednia, wykonam test, jak się uda to może nawet kamerką w jakości HD to się zobaczy. Ale nie obiecuję z tym filmem. Bo kamera nie moja tylko kumpla, ale kumpel spoko firma, więc dobrej myśli bądźmy (jestem) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wysuszone fp3small sa spokojnie glosniejsze od k0208, jesli chodzi o przygpdy wystrzelałem juz ok. 10 sztuk small i 10 sztuk 859 (fp3new). Przeważnie rzucam na ulicę między budynkami, huk ogromny- zresztą sami wiecie : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


achtung jest glosniejszy nie ma co gadac że fp3 lepsze robiłem test



hahahahaha ty chyba śmieszny jesteś,widać że się nie znasz,Achtung to jedno wielkie drogie gówno! oczywiście że fp3 jest mocniejsze od Achtungów,a ja kiedyś wrzuciłem fp3 do śmitnika,i rozwaliło śmietnik :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

achtung jest glosniejszy nie ma co gadac że fp3 lepsze robiłem test
żeby niebyło spamu
to pod piachem daje fajny efekt u mnie wysypało pół piaskownicy


to kolego masz jakąś małą piaskownice :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...