Skocz do zawartości

Bazar ?


Maaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może pojęcie od kiedy można zakupić fajerwerki na bazarze i czy to się może odpłaca ?
Jeśli nie,jakie sklepy polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że 27,28 powinny już się pojawić na bazarze, a co nie którzy sprzedawcy pewnie mają już wystawione troche. Opłacać się nie opłaca, ceny bardzooo wysokie, często wynoszą tyle jak 2 takie produkty. Polecane sklepy? Biedronka, Lidl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się,1 powodem są drogie ceny a 2 to że te fajerwerki to mogą być niewypały,polecam Carrefoura,Lidla,Biedronkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo,za szybkie odpowiedzi:)

Biedronka ma bardzo ciekawe oferty,więc najprawdopodobniej tam właśnie się wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pod względem fajerwerków (dla mnie) Najlepsze sklepy to : Carffeour,Polo,Biedronka. Takie jest moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pod względem fajerwerków (dla mnie) Najlepsze sklepy to : Carffeour,Polo,Biedronka. Takie jest moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakie stoisko się trafi ponieważ dużo osób się nie zna i nie wie jakie są ceny produktów w tym roku np kilka dni temu widziałem na bazarku fp3/new za 15zł(paczka 20szt.) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na bazarach ceny nawet w miarę:
Paczka Picollo - 3zł
Paczka korsarzy Hestii K0204 12szt. - 10zł
Korsarki Hestii 10szt. - 7zł
K0203 Hestii na sztuki, jedna sztuka 50gr.
Małe cyrkoblitze (jest ich chyba 10szt.) 14zł
Duże cyrkoblitze (chyba 6 szt.) 18zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast tanio Tropic jest ale wszyscy wiemy jaka jest pogoda i produkty mogą być zawilgotniałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...