Skocz do zawartości

[Maurycy] Stuff na rok 2o11/2o12


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po długiej przerwie pojawiłem się i ja, wraz ze swoimi planami sylwestrowymi i koncepcjami tegorocznych zakupów. Mój stuff jest już w pełni skompletowany, i nie planuje już w nim żadnej zmiany raczej. Zakupy zostały dokonane w sklepie Grom oraz BigFun(w tym miejscu zaznaczam że sklep jest jednym z najlepszych w jakim zdarzyło mi się robić zakupy szybka i rzetelna obsługa, oraz znakomity kontakt z klientem) W niżej podanym przez ze mnie linku możecie oglądnąć cały komplet na tegoroczne świętowania w dniu 31 grudnia:) Cena to ok. 3oozł

http://imageshack.us.../abcd0002o.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje jako pierwszy, wszak mam do tego prawo jako brat. Zestaw kompletny. Widać, że nauka starszego nie idzie w odstawke, a Ty sam wyciagasz wnioski i szukasz najlepszych produktów, pamiętając przy tym, że magia pirotecniki to też ciągłe testowanie nieznanego. Masz zabawe jak i elementy pokazowe, a fakt, że będę mógł oglądać osobiście, większość tych nabytków cieszy dodatkowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Poki napisał. "Masz zabawę jak i elementy pokazowe". Wyrzutnie + petardy, duperele, moździerz i wychodzi extra stuff;D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianosisko
Widzę tam jeszcze jakiś proch, to fotobłyskowy? sam robisz petardy ?:)

To nie proch fotobłyskowy, a paczka z k2o3 którą otrzymałem składając zamówinie w ubiegłym roku między gwiazdką a świętami w super power;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyzwoity sprzęt, są fajne, może mniej znane kostki od Gaoo, tak jak napisał Poki piro to nie tylko kupowanie kostek które wszyscy znają tylko odkrywanie nowych pięknych podniebnych efektów :laugh: życzę braciom udanego jak myślę wspólnego sylwestra :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny stuffik. Wszystkiego po trochu , tak więc i zabawa i efekty. Mam nadzieje że nagracie z Pokim te kostki z Gaoo bo jestem ciekawy jak się spiszą ;) 10/10 i zapraszam do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tę cene jest git jakby była jeszcze jedna alob ze dwie rakietki to byłby już komplet :) te świece dymne są lipne trochę. Miałem je rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawdi

za tę cene jest git jakby była jeszcze jedna alob ze dwie rakietki to byłby już komplet :) te świece dymne są lipne trochę. Miałem je rok temu



Dzięki zawdi. Powiem szczerze że nie lubie za bardzo rakietek, i jak już to wole kupić cyrko:) Co to świec dymnych to zadymiają dość przyzwoicie i wszystko pięknie, gdyby nie fakt, że czas ich działania jest bardzo krótki:) No ale cuż, mam je pierwszy raz, jak bym nie spróbował, to bym nie wiedział:):P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...