Skocz do zawartości

[Karolcia11] Stuff 2011-2012


Karolcia11

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,jako, że dzisiaj doszła paczka postanowiłem założyć taki temat.Jako, że jest to mój pierwszy rok z fajerwerkami to mam tego mało.Proszę o komentarze i opinie.
Petardy
-FP3 small(1 paczka) + ok. 6 z odpustu
-Żuki(1 paczka)
-ok 20 szt. picolo coirsair
Rakiety
-Crazy angel(6 szt.)
-Ghost(6szt.)
-Topaz(2 szt.)
-Apollo(3 szt.)
Wyrzutnie
-Aron
Różne
-TR1 Circoblitz(1 szt.)
-2 Motyle Modraszki
-Mosquito(1 szt.)
-Super Shot

Później dodam symbole.

Zdjęcie całości- http://imageshack.us/photo/my-images/694/dscn1838d.jpg/
Film-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy rok z fajerwerkami to i tak dużo. Wybrałeś w sam raz artykuły na start. Chociaż ja zaczynałem od jeszcze słabszych, ale to w wieku 9 lat. Poza tym nie było za specjalnie kasy =]

Super Shots to nie są wyrzutnie tylko takie bączki co się kręcą na ziemi. W tym celu polecam asfalt, beton itp. TR1 Circoblitz z kolei jest czymś w rodzaju super bączka, który chwilę kręci się nad ziemią, a potem wzbija wysoko w powietrze. Należy odpalić w pozycji stojącej strzałką ku górze. Do tego również potrzebna jest płaska i gładka powierzchnia.
Od razu mówię, że pomarańczowe bezpieczniki od rakiet czasami trudno wyciągnąć. W celu odkrycia lontu najlepiej jest mocno ciągnąć za bezpiecznik w bok, albo wykonywać nim ruchy okrężne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie. jak userzy powyżej jak na pierwszy kontakt z sylwestrowymi fajerwerkami nie jest źle, wręcz dobrze. Jest wyrzutnia, są rakietki, hukowe i troszkę innych artykułów
jednak popyt na fajerwerki ciągle rośnie życzę ci udanego, bezpiecznego sylwestra i pogłębiania jak myślę twojej nowej pasji :happy:

9ogonuf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Super Shots to nie są wyrzutnie tylko takie bączki co się kręcą na ziemi. W tym celu polecam asfalt, beton itp. TR1 Circoblitz z kolei jest czymś w rodzaju super bączka, który chwilę kręci się nad ziemią, a potem wzbija wysoko w powietrze. Należy odpalić w pozycji stojącej strzałką ku górze. Do tego również potrzebna jest płaska i gładka powierzchnia.

Wiem, tylko zapomniałem oddzdielić różne z wyrzutniami. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...