Skocz do zawartości

Kiedy można strzelać ?


Kacperkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę w wigilię odpalić parę petard, mieszkam w Szczecinie (Zach.pom.).
I nie wiem czy ktoś z was się w tym orientuje czy mogę w tym rejonie postrzelać trochę w wigilię :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal śmiało ,ale przed 20:00 bo z tego co wiem to po 20:00 już jest cisza nocna chyba xD ja co dzień strzelam przed 20:00 :D i kiedyć się sąsiedzi skarżyli a ja im powiedziałem że ciszy nocnej jeszcze nie ma i tyle ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza ostro uważać miejskie mnie już 2 tyg. temu za strzelanie zatrzymały (Ostrzeżenie FuXa miałem ;d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenie województwa zachodniopomorskiego obowiązuje rozporządzenie wojewody ograniczające używanie materiałów pirotechnicznych miedzy 12 grudnia a 2 stycznia z wyłączeniem 31 grudnia i 1 stycznia!
Czytaj: Jeśli będziesz strzelał w wigilie, mogą wkleić ci mandat za złamanie tego rozporządzenia-do 500zl, oraz do 500zl za zakłócanie porządku (co grozi ci w o wiele mniejszym stopniu).
Cisza nocna obowiązuje od 22:00!
@Capensis- co do strzelania w wigilie każdy ma inne zdanie ;).
W większości pozostałych województw takie rozporządzenia nie obowiązują.

Na przyszłość polecam zaglądać na http://fireworks.com.pl/, gdzie podawane są informacje na terenie takich zakazów. Aktualnie serwis nie działa ponieważ jest przenoszony na inny serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, a wie ktoś może czy w wielkopolskim jest takie rozporządzenie wojewody ? ;)

Pozdrawiam


Podpinam się pod pytanie a konkretnie pytam o Poznań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

jak tam przedstawaia się sytuacja na ten rok w sprawie rozporządzenia w zachodniopomorskim ?? od kiedy do kiedy będzie zakaz natknął się ktoś na jakies informacje ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na terenie województwa zachodniopomorskiego obowiązuje rozporządzenie wojewody ograniczające używanie materiałów pirotechnicznych miedzy 12 grudnia a 2 stycznia z wyłączeniem 31 grudnia i 1 stycznia!
Czytaj: Jeśli będziesz strzelał w wigilie, mogą wkleić ci mandat za złamanie tego rozporządzenia-do 500zl, oraz do 500zl za zakłócanie porządku (co grozi ci w o wiele mniejszym stopniu).
Cisza nocna obowiązuje od 22:00!


Dotyczy to również roku 2012/2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mieszkam na przedmieściu, więc mogę odpalać petardy kiedy mi się podoba. ;)/>

To nie do końca prawda :D Jak będzie przejeżdżać policja to zapłacisz mandat xd :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie do końca prawda :D/> Jak będzie przejeżdżać policja to zapłacisz mandat xd :D/>

Ucieknę w krzaczory :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...