Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Wyrzutnie z Biedry po 50zł


DragsteR.

Pytanie

Witam, jak to jest z tymi wyrzutniami, bo już się pogubiłem. 2 lata temu czerwona wyrzutnia to była Fire-3, rok temu czerwona była oznaczona jako Fire-1, ale efekt był inny, więc nie zmieniły się tylko numerki. Z tego co widzę, to w tym roku jest identycznie jak w poprzednim, ale czy na pewno?
Bo jeśli tak to kupiłbym którąś z wyrzutni Fire-2-zieloną lub FIre-3-niebieską, jednak ze względu na efekty nie wiem którą, no i czy w ogóle warto.
I głównie też chodzi mi o to czy pod którąś z nich nie kryje się dawny czerwony Fire-3, bo nie chciałbym mieć tego samego co już miałem 2 lata temu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nikt tego nie wie, bo nikt ich jeszcze nie kupił, nie są wystawione na sklepach więc nie wiadomo. Jak kupisz to sie dowiesz :) nie jesteśmy jasnowidzami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nikt tego nie wie, bo nikt ich jeszcze nie kupił, nie są wystawione na sklepach więc nie wiadomo. Jak kupisz to sie dowiesz :) nie jesteśmy jasnowidzami :)

Skąd wiesz, przecież były już 2 lata temu i w zeszłym roku także, może ktoś miał. Niemożliwe, że wszyscy brali tylko czerwoną.


czerwona to jw66 a reszta tak jak była nie zależnie od nazwy patrzcie się na kolory

No jak, przecież JW66 to była 2 lata temu czerwona FIre-3, a zeszłoroczna czerwona, czyli Fire-1, miała już inny efekt. Chyba, że po prostu efekt JW66 tak diametralnie się zmienił, ale wątpię w to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapewniam, że jeżeli użyjesz opcji wyszukiwania oraz przejrzysz temat o Biedronce, znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...