Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw za około 150-200 zł (Lidl,Biedronka,Tesco,Netto)


Szajba

Pytanie

Mam pytanie co polecacie ja myślę o czymś takim:

Black Cat - 75zł - Lidl
Zestaw rakiet "Nostromo" - 50zł - Lidl
Wyrzutnia z biedry - 25 zł
Mała wyrzutnia z biedry - 10 zł

Razem: 160 zł

Chyba że polecacie mi coś innego ciekawszego. Albo inne sklepy z okolic Katowic i Oświęcimia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Stuff za ~150zł i wyrzutnia za ~70? zapomnij (no chyba, że nie chcesz się bawić fajerwerkami). Ja bym na Twoim miejscu wziął same moździerze z biedry (25zł/szt.) ew. wyrzutnia z biedry 25zł (ng1) jakieś petardy i za resztę moździerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff za ~150zł i wyrzutnia za ~70? zapomnij (no chyba, że nie chcesz się bawić fajerwerkami). Ja bym na Twoim miejscu wziął same moździerze z biedry (25zł/szt.) ew. wyrzutnia z biedry 25zł (ng1) jakieś petardy i za resztę moździerze


Ja wolę mieć lepszy efekt a będę miał rakiety do zabawy. A co to za frajda kupić kilka moździerzy ... Petardy to może lepiej sobie kupić Whistling Moon Travellers za 150 zł to dopiero zabawy będzie ;/ Dziękuję za takie porady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja polecam :
2x duży zestaw z biedry = 50zł
2x mały zestaw z biedry. = 20zł
wyrzutnia extreme z lidla za 25zl
fontanno wyrzutnia orient z lidla za 8zł
Dwie wyrzutnie z biedronki po 25zł = 50zł
wyrzutnia z biedry za 10zł

razem 163zł

jeszcze jakbyś powiedział na co bardziej zwracasz uwagę. Czy na kostki czy raczej na troche więcej zabawy to można trochę zmienić :D
bo tu co napisałem to trochę przeważają kostki. ale wydaje mi się że w tej cenie nic lepszego nie kupisz. :D

Napisz na czym Ci bardziej zależy i zmodyfikujemy w razie czego :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

duży z biedry 25 zł
moździerz - biedra 25zł
Mały z biedry 10zł
wyrzutnia 25sh z biedry 25zł
mała wyrzutnia z biedry 10zł

Biedronka : 85zł

Lidl

Black cat 75zł


Razem 170 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może bym jednak wymienił black Cat'a na Pytona z Aldi za 69zł. Lub wyrzutnie z bierdy za 49. Głównie mi chodzi o wyrzutnie lecz jakiś zestaw rakiet może Extreme r5 z Lidl. Chciałbym zrobić ciekawy pokaz i możliwie najdłuższy za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to trza było od razu tak ;P

LIDL:

2x wyrzutnia "pi" za 18zł
2x extreme za 25zł
wyrzutnia orient za 8zł

BIEDRONKA:

Wyrzutnia 25 strzałów za 25zł
wyrzutnia 10 strzałów za 25zł
Rzymskie ognie M23 za 25zł
Wyrzutnia planet za 10zł

Razem = 161zł

i WG mnie odpalanie w takiej kolejności:

1 orient
2 planet
3 25 strzałowa z biedry
4 extreme
5 Pi
6 Extreme
7 Pi
8 10 strzałowa z biedry
9 trzy odpalone na raz rzymskie ognie które wg mnie dadzą piękny finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie polecam wyżej wymienionego zestawu, z l lidla nie opłaca się brać 2x PI oraz 2x extreme

W takim razie lepiej wziąść fire 3 z biedry zamiast tych dwóch za 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie polecam wyżej wymienionego zestawu, z l lidla nie opłaca się brać 2x PI oraz 2x extreme

W takim razie lepiej wziąść fire 3 z biedry zamiast tych dwóch za 25


Ale patrz co napisał : "Chciałbym zrobić ciekawy pokaz i możliwie najdłuższy za tą cenę ". Więc chyba nic lepiej nie wykombinujemy za tę cene :D Jeszcze mam jedną fajną opcję odpalenie tego zestawu który podałem. Ale najpierw niech się autor tematu wypowie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Orient odpada bardzo słaba wyrzutnia, dwa zestawy rakiet za dużo, moim zdaniem zamiast rzymskich ogni wziąć do kompletu. Wyrzutnie na koniec jakąś ciekawą może właśnie fire za 50 zł. Rakiety mają być tylko do zabawy. Może jeszcze dodam zestaw rakiet z Aldi za 13.99 zł i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok. jeżeli te rakiety z Aldi to są Diablo jr6 to do zabawy jak najbardziej ! ( to chyba te za 19zł a nie za 14 ? )
-nie chcesz orienta ? - Bierz wyrzutnie planet małą z biedry za dychę, jest po prostu lepsza
-dobre wyrzutnie w rozsądnej cenie te średniej/lepszej półki : - Babel (Aldi) Anaconda(aldi) Ta wyrz.25sh biedra , PI battery
- Mimo że weźmiesz rakietki z Aldi, polecam wziąść duży zestaw (ten z pierdółkami) za 25zł, jest po prostu opłacalny i masz troche więcej zabawy, a rakietki możesz sobie śmiało zostawić na godzinę 00:00
-Na zakończenie proponuje wyrzutnie : Albo fire 3 z biedry za 50zł , albo kątową, efektowną exclusive collection z aldi za 35zł (układ jak jw90, tylko efekty inne, testowałem, jest bardzo efektowna)

Z wyrzutni specjalnie nie dałem tylko i wyłącznie tych najlepszych cena/efekt lecz postawiłem na różnorodność, bo np biorąc b14 i 25sh z biedry razem nie ma sensu bo są praktycznie takie same.

Podsumowując według mnie : 2x mała wyrzutnia z biedry , pi battery, babel, anaconda? (tutaj twój wybór, nie ma ona jakiś konkretnych efektów, ale jest taka inna :) bo możesz np zastąpić ją drugi raz 25sh z bidry), wyrzutnia 25sh biedra, pi battery, zestaw za 25 zł z biedry i rakietki z aldi to wychodzi ok.185zł

Możesz np zrobić tak że zamiast anacondy weźmiesz exclussive collection za 35zł, a zamiast jej fire 3 z biedry, czyli wtedy by ci wyszło 210zł, i mógłbyś zrezygnować z jednej małej wyrzutni z biedry i by wyszło 200zl, wtedy byś miał konkret

Czyli 1x mała wyrzutnia biedra, pi battery , babel, exclusive collecion, 25s biedra i fire 3 biedra - 200zł


Mam nadzieje że ogarniesz mój mętlik :)

Jeszcze nie wiem ile te rakietki kosztują (te co mówiłeś, z aldi) bo jeżeli 14zł to całość wyjdzie jeszcze taniej.
Jakby co to nie krępuj się, pisz do mnie na priv jak potrzeba, pomogę.

Edytowane przez Pawex122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...