Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

[Film] Sylwester 2010/2011


Arturo :)

Rekomendowane odpowiedzi



Koszt pokazu: 340zł
( w tym wliczone także przesyłki, rury, lont )
Użyte materiały:
( w kolejności strzelania )

-JW25
-TXB217
-TXB798
-3x JW01 + TXB332
-JW09
-JW39
-TXB592
-TXB473
-3x 2" brocade crown

Krótki komentarz: Pokazik zrobiony został o godzinie 23, a 1,5h wcześniej wszystko łączyłem, więc było baardzo mało czasu przez co nie wszystko wyszło idealnie tak jak chciałem, ale ogólnie z pokazu jestem bardzo zadowolony, bo za tą cenę uważam, że wyszło naprawdę super :)

Na koniec chciałbym przede wszystkim podziękować velibrumowi, ponieważ gdyby nie on, to nie byłoby tego filmu :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pokaz moim zdaniem :) . Filmu nie widziałem wcześniej. Jedyne do czego mógłbym się przyczepic, to odległość od kamery mogłaby być trochę większa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie, w tym roku, jeśli Arturo mnie zaprosi, to będę filmować z takiej samej odległości - akurat efekty pokrywają cały kadr.

Tak jak mówiłem Ci po pokazie - super wyszło jak na tak krótki okres przygotowań - krzyki z kamienicy (które wyciąłem) to potwierdzały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym roku też coś zrobisz?

Raczej tak, ale najprawdopodobniej będzie to niestety jeszcze coś mniejszego niż w tamtym roku.


Marudzicie, w tym roku, jeśli Arturo mnie zaprosi, to będę filmować z takiej samej odległości - akurat efekty pokrywają cały kadr.

Zapraszam zapraszam :P
W tym rok znajdzie się także one row, więc w tym miejscu raczej nie staniesz, jeżeli będziesz chciał wszystko objąć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...