Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff same petardy do 50 zl bez przesyłki sklep BigFun


NbK

Pytanie

Witam


Mam prośbę do Was jako juz obeznanych w temacie pirotechniki. Mianowicie chodzi o stuff składający nię z samych petard. Najlepiej zeby były ze sklepu BigFun.Najlepiej, aby bylo dużo petard o nazwie dobrze znanej "Achtung".Resztę pozostawiam dla Was.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

6x JC05(Fp3 Small) = 7,79 * 6 = 46,74
+
4x Super Korsarz K201 = 0,69 * 4 = 2,74

46,74+2,74=49,48 zł

Po co ci achtungi? 5 czy 10 szt za 10zł,a huk jak Fp3 Small
tylko że Fp3 Small jest za 7,79zł i jest ich 30 w opakowaniu

Jak niechcesz pozniej zalowac,kup to co napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

5xjc05 + 3xk300
Sama nazwa achtung nic nie daje. Era achtungów minęła przez wyparcie ich małymi, ale bardzo mocnymi petardami. Zwróć uwagę na stosunek jakość/cena/efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję Wam za pomoc.Chyba zdecyduje sie właśnie na 6x fp3 ;p tylko chcialbym jeszcze kupic cos ciut mocniejsze do zabawy. Mogę wydać troszkę wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myśliłem właśnie o nich lub o achtungach k0204/k0207


to dużo bardziej polecam EX1. K0207 za 2 zł masz tylko 3 sztuki a tu za 1.40zł masz 20 :D
Także ja za EX1 bym był ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

4 paczki fp3 small , Za reszte weź explosive I EX1 są godne polecenia kosztują tylko 1.40 a huk jest niesamowity i w dodatku jeszcze błysk a jest ich 40 w opakowaniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

4 paczki fp3 small , Za reszte weź explosive I EX1 są godne polecenia kosztują tylko 1.40 a huk jest niesamowity i w dodatku jeszcze błysk a jest ich 40 w opakowaniu !


40 sztuk a nie 20 ? heh kurde to nie wiem czemu ciągle byłem przekonany że 20. Może pomyliłem z EX2. No nie ważne w każdym razie ja polecam 5x FP3 small i za reszte ile będziesz uważał EX1 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

EX1 - 40 sztuk w paczce, K0202S a nie EX2 :) - 20 sztuk w paczce.

A wracając do tematu to tak jak Ci inni radzą - JC05 + EX1 powinno Cię zaspokoić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kusi mnie achtung z Triplexa wiecie coś o nim. Widziałem już temat o nim ale chciałbym się dowiedzieć czy jest opłacalny i jak wali. Możecie coś tym powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli masz na myśli txp001 to zdania podzielone. Mnie osobiście nie urzekł swą mocą, która jest jak dla mnie na poziomie fp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jest opłacalny. Nawet jeśli jest ciut głośniejszy od FP3 (choć wg mni tak nie jest), to cena nie przemawia do kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...