Skocz do zawartości

[glosal] Stuff/Arsenał/Zakupy na 2011/2012


glosal

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, to mój pierwszy post na forum, dzisiaj się zarejestrowałem :) Tak naprawdę to obserwuję to forum już od roku, lecz dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Od zawsze to lubiłem, choć nigdy sie tym za bardzo nie interesowałem, ale wciągnąłem się w to bardzo łatwo i tak narodziło się moje prawdziwe hobby/pasja. Wiele osób nie potrafi zrozumieć że naprawdę się tym interesuje i to lubię, a potem lecą teksty: "kupiłbyś sobie coś innego za to, po co puszczać pieniądze z dymem", nie przejmuję się tym zbytnio :) Tak więc, w tym roku postanowiłem kupić wszystkiego po trochu na spróbowanie oprócz rzymskich ogni bo wg. mnie są denne ale są gusta i guściki :PBudżet miałem bardzo ograniczony. Chciałem przedstawić wam mój arsenał na tegorocznego sylwestra, jest to tak naprawdę mój pierwszy większy zakup fajerwerek a w zasadzie to było kilka zamówień w sklepach internetowych. Najprawdopodobniej dojdą jeszcze jakieś wyrzutnie z biedronki i to będzie koniec zakupów na ten rok, w przyszłym roku budżet zwiększy się kilkukrotnie :)

To tak z grubsza:

Wyrzutnie:
JF07 - lampa alladyna
JF10 - trole
JW01 - saturn missiles - katiusze
JW14 - arctic x2 (połączone w celu wydłużenia efektu)
JW09 - styx
JW21 - condor
JW90 - show of fireworks

Rakiety:
R20072 - perfect
T0519N - small star rocket (gratis od fajerwerki-korsarz)
10307 - nautilus (gratis od fajerwerki-korsarz)
jakies rakiety z zestawu :D

Petardy:
Paczka krachmenów
Paczka żuków
Fp3 new- połowa wystrzelana
Fp3 small/jc05 - 4 sztuki
Ex1 explosive - 3 paczki
JC04 - big corsair - paczka
P1203 - KORSARZ - paczka (gratis od fajerwerki-korsarz)
P1212 - achtung - 6 sztuk
Cos w stylu jc04 z superpower( gratis z taniejfajerwerki)

Fontanny:
FC3001 Kongo

Szelki/moździerze:
JW47 - magnum 12 szelek
8x 2" super power- różne efekty m.in 2xgreen wave, red wave, red/blue double ring, cracling willow
Rura 2"

Art. różne:

Lont do połączenia rakiet na stojaku :)
Trochę cyrkoblitzów małych i dużych(foto)
Motyl kamikadze - były dwa :D
I jakieś tam inne bączki z zestawów, zresztą widać na foto.

Wartośc całego stuffu to ok. 400 zł

Zdjęcie:


14kv2ia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko utrzymane w proporcjach w jakich sam chciałbym mieć stuff. Jest trochę petard do postrzelania w ciągu dnia, jest trochę circoblitzów do zabawy przed głównym pokazem. Miło widzieć, że zakupiłeś lont i szelki 2". To pozwala na odpalenie kilku rzeczy na raz i jest dobrym urozmaiceniem. Wyrzutnie z Jorge akurat wszystkie takie jakie sam odpalałem. Zapewniam, że zrobią na Tobie piorunujące wrażenie. JW90 koniecznie na koniec pokazu. Achtungi bodajże z Komety - mają całkiem niezły wygląd, gdy leżą na półce, ale cenowo lepiej brać FP3 Small, albo 859. Tak w ogóle to chciałbym wiedzieć jak będą strzelały w tym roku, bo opinie na ich temat są różne.

Chyba co trzecia osoba będzie w tym roku dokładała fajery w Biedrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie mantisa, stuff bardzo dobrze dobrany różnorodny, będziesz mógł po nowym roku stwierdzić jakie artykuły Ci sprawiają najwięcej radości.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwale za komplementarność zestawu na sylwestra, Snajdziemy w nim wszystko co potrzebne, by cały ten dzień spędzić na świętowaniu. Są też efekty i będzie hałas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Świetny stuff :] . Też miałem ograniczony budżet w tym roku , za kieszonkowe kupowałem sobie fajerwerki.
W przyszłym roku wydam na swoje 2-3x więcej ale i tak się ciesze z tego co mam. Zrobie zdjęcie na pewno i wstawię na forum za chwile.
A tak ile wydałeś za całość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na prawdę ciężko powiedzieć ile :) Ale myślę ze tak około 450zł z przesyłkami by wyszło łącznie :) i to już jest koniec :) nic już więcej nie dokupuje w tym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuff jak dla mnie bomba. Biorąc pod uwagę ilośc funduszy na fajerwerki w moim wieku dla mnie to najlepszy zestaw jak na razie na całym forum na ten rok;) Uwielbiam zabawe, i róznorodność, ale także ładne efekty na niebie które posiadają wyrzutnie;) Uwielbiam zabawe cyrkami itd. Super 5/5 xd;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...