Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Ułóżcie mi stuff


Filip

Pytanie

:) Witam, chcę w najbliższym czasie złożyć zamówienie.Proszę o stworzenie mi stuffu, bo nie wiem już co jest dobre, kiedyś zupełnie inne wyrzutnie królowały a teraz jeszcze inne.Chcę wyrzutnie do 35zł, ponieważ nie robie pokazów i wole mniejsze wyrzutnie typu 20 strzałów.Chcę aby w moim stuffie znalazły się jeszcze rakiety,moździerz,i petardy FP3/small wezme z 2 paczki.Rakiety napewno będą JR4 Diabolo bądź skyrockets,jestem jeszcze bardzo przekonany do zestawu JADE po ostatnim roku byłem z nich bardzo zadowolony.

No to czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie :D Ja wole małe wyrzutnie takie 20 strzałówki rlz, na wyrzutnie chcę poświęcić koło 250 zł ogółem, petard i pierdół mam 2 kartony z ostatniego sylwestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

7 wyrzutni? wg. mnie idealnie :) No te JADE to chyba zamienie na skyrockets,diabolo i wyrzutnie jeszcze jedna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SyneQ, ale co mi z tego że 4 cyrce więcej w opakowaniu jak efekt 100krotnie gorszy? :X

Aaa tam zaraz gorszy na yt lipnie widac mialem je rok temu i mi sie podobaly
A 4 efekty nawet gorsze to zawsze jakis strzal ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra,zmieniłem mocno swój stuff - doszła wyrzutnia na finał triplexa Three Stars,rzymskie do zabawy za 10zł,paczka fp3small,i już nie biore 4 paczek tylko 2 paczki cyrcoblitzow jedne te komety i jedne jorge.Pozatym nie kupuje JADE i thunder rain.

aha no i doszła wyrzutnia 19s komety "nile"

i inne zabawki kupie w lidlu za jakieś 50 złotych ;)A kij może wezme za to moździerz? co wy na to? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
i inne zabawki kupie w lidlu za jakieś 50 złotych ;)A kij może wezme za to moździerz? co wy na to? ;D


Ja bym wzial pierdoly za 50zl wiecej zabawy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeśli chodzi o kostki, to moim zdaniem powinieneś postawić na jakość, poza tym przy takim budżecie możesz pozwolić sobie na porządny efekt, oczywiście kostki typu katmandu, purple tail czy thunder rain nie są złe i jak na swoją cenę są opłacalne ale tak jak już napisałem postaw na konkret, jak znajdę chwilę to coś ułożę i edytuje post ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

thunder rain to badziewie :D. Do mojego stuffu chcę dołożyć wyrzutnie za 100zł ponieważ pojawiła się ta promocja na FM ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

thunder rain to badziewie :D. Do mojego stuffu chcę dołożyć wyrzutnie za 100zł ponieważ pojawiła się ta promocja na FM ^^

To musisz sie spieszyc bo tylko do 13 ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...